От къде идват интернет приходите ви ?

От къде печелите в интернет ?

  • Имам сайт

    Votes: 53 57.0%
  • Правя дизайни и сайтове

    Votes: 25 26.9%
  • affiliate програми

    Votes: 18 19.4%
  • печеля награди от различни сайтове

    Votes: 3 3.2%
  • Работя в някой сайт

    Votes: 8 8.6%
  • Пиша теми,статии и др

    Votes: 13 14.0%
  • Тайна

    Votes: 32 34.4%

  • Общо гласове
    93
  • Poll closed .
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Има ли някоя ръководна длъжност и за мен в тези сдружения? Обещавам ще слушкам! :D

Не се бутай в А група. Бягай да събмитваш в директории!
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Има ли някоя ръководна длъжност и за мен в тези сдружения? Обещавам ще слушкам! :D
Искаш ли длъжността "ръководител на метла и лопата (за метла)". Ако тази длъжност не ти харесва, мога да ти предложа "ръководител на мотика".
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Не се бутай в А група. Бягай да събмитваш в директории!

Малко грубичко. Като не можеш да се шегуваш, не го прави. И не ми казвай къде да бягам, не си ти човека. Благодаря.

Искаш ли длъжността "ръководител на метла и лопата (за метла)". Ако тази длъжност не ти харесва, мога да ти предложа "ръководител на мотика".

Unwise, благодаря за предложението. Смятам да ти откажа, обаче. ;)
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Може ли да се кандидатирам за "ръководител на мотика". За няколко дена ще се науча да работя с това устройство ... Прати ми инструкциите за експлоатация - как се пуска, основни функции, технически характеристики, версия на софтуера и тн. Приятелка на моята трета братовчедка по майчина линия е казала на сестра си, че е виждала човек, който е работил с такова устройство и не било трудно. И аз ще се справя:)
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Може ли да се кандидатирам за "ръководител на мотика". За няколко дена ще се науча да работя с това устройство ...
Хубавото е, че за няколко дена работа с мотика(особено в тая жега) мотивацията ти, да се отдадеш сериозно на интелектуален труд пред компютър, ще се издигне до космически висоти. :D
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Малко грубичко. Като не можеш да се шегуваш, не го прави. И не ми казвай къде да бягам, не си ти човека. Благодаря.

Аз съм човекът, който може да ти каже всичко, което иска да ти каже, по начинът, по който иска да ти го каже.
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Аз съм човекът, който може да ти каже всичко, което иска да ти каже, по начинът, по който иска да ти го каже.

Е този път се обърка. Съжалявам за личните ти проблеми, които те карат да се държиш като Нарцис в момента. Съжалявам, че вьобще се обърнах към теб с тази шега, явно не съм попаднал на човек с чувство за хумор. Извинете, "ваше височество". Аз спирам до тук. Приятна неделя.
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Harkone, много го възмути човека : D
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Комплекси нямам, и нищо не си засегнал. Просто исках да ти кажа, че начинът по който се държиш не е достоен. Като цяло впечатлението ми от теб е добро, кефиш ме и не знам защо така се получи в тая тема. Разбирам, че имаш силна позиция във форума и може би си вадиш добри доходи, добър си в работата си и това ти дава някакво самочуствие, но не е правилно да се държиш зле с хората, които не са постигнали толкова, колкото теб.

Това е всичко, което исках да кажа. Не исках да се карам с никого, от това ползва няма. Надявам се да си ме разбрал и да спрем до тук с нужното двустранно уважение.
Благодаря. :roll:
 
  • Like
Реакции: soyo
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Имам сайтове и блогове, също така правя и сайтове по поръчка, и печеля от афилейт. :)
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

Започнах със сайт+adsense, но не вървеше и печелех жълти стотинки. След това се метнах на вълната Facebook и без сайт, но с 1-2 часа труд на ден и определени умения успях да докарам до около 400$ на месец. За съжаление и този прилив си замина и от около 1 година имам 2 сайта, които изкарват колко да ги изпия на морето :)
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

да беше пуснал и едно поле за тия дето не печелят от нета че може и такива да има

Виж как ме усети, аз не правя пари от "нета", наблюдавам КАК се правят, водя си бележки и за хората, защото скоро някои от тях може да работят за мен ;)
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

От монополни сдружения.

Звучи много привлекателно - търсите ли съдружник
 
От: От къде идват интернет приходите ви ?

От писане и пренаписване на статии.
Отделно понякога правя реклами и поддръжка на сайтове.
 

Горе