От къде купувате домейните си?

ohcysp

Member
Планирам да премеся всичките си домейни към един доставчик, но още се колебая кой да бъде той. Вие кой ползвате? Само един ли ползвате или където Ви падне купон там регистрирате? За момента съм се спрял на dynadot.
 
От: От къде купувате домейните си?

Преди време GoDaddy, отскоро NameCheap... Местя ги един по един като дойде момента за подновяване.
 
От: От къде купувате домейните си?

Name.com и Namecheap.com гледам да не са всички на едно място. Имам и при БГ регистратори 2-3 домейна останали.
 
От: От къде купувате домейните си?

Да и аз със сигурност ще ги местя когато дойде време за подновяване. Какви са цените за .com .net .org при Name.com и Namecheap.com ? Плаща ли се за privacy?
edit: при сравнение на цените с name.com и namecheap.com в dynadot изглеждат най-евтини + privacy за $2 годишно.
 
Последно редактирано:
От: От къде купувате домейните си?

прайвъсито и на двете места е безплатно с код или без в зависимост при кой. Цените са 10на долара, но винаги има купони. Последно взех от namecheap.com с прайвъси без пари и използвах купон и цената беше 8.50 долара общо.
 
От: От къде купувате домейните си?

За какво е това privacy? Да не се вижда информацията за контакт в Whois-a ли?


А относно livechat-а - на мен до сега не ми се е налагало да търся хелп, когато съм регистрирал или настройвал домейн. Аз лично ползвах GoDaddy (в момента нямам сайтове), ползвал съм и ns1.bg, Не знам дали заслужават хвалене :) Та регистрирах домейна, пренасочвах го към DNS_ите на sitelutions.com и там вече си правех каквото ми трябваше :) Не знам как са сега...
 
От: От къде купувате домейните си?

Май се отказах от Dynadot, защото пише, че дори и с privacy името ти се вижда. Чета в момента по този въпрос и в NameCheap - https://www.namecheap.com/products/whoisguard.aspx и също не виждам да пише, че скриват името ти. Някой да може да потвърди?

Още нещо, има ли някой доставчик, който наистина предлага privacy безплатно, а не само за първата година?
 
От: От къде купувате домейните си?

И аз бях на Godaddy, но последният домейн, който купих, го взех от NameCheap. Да, беше малко по-скъп от GoDaddy, но имаше включен Privacy.
.BG държа при SuperHosting.
 
От: От къде купувате домейните си?

единствено godaddy за домейните. Хостинга обаче им е много зле, за това силно препоръчвам AWS
 

Горе