От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

radev

Well-Known Member
А тия даже са си объркали и името на CMS-а дето са го оспамили в META

sitegovernmbg.jpg


<meta name="keywords" content="Created with Face Contol">
<meta name="description" content="Created with Face Contol">
<title>РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ.</title>
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

/Off

Стана ми интересен тоя CMS и доколкото разбрах, той е български и се продава на държавата за... http://www.elido.org/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0011&g=target=_blank Бъркам ли?
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

PRICES and PRICE POLICY
Product* Price
FACE CONTROL Service Provider Edition € 18 000
FACE CONTROL 101 € 12 000
FACE CONTROL Heavy-duty Edition (per domain) € 7 000
FACE CONTROL Enterprise Edition (per domain) € 2 800
FACE CONTROL Standard Edition (per domain) € 1 300

Update to Version 3.0** Price
FACE CONTROL Service Provider Edition € 6 800
FACE CONRTOL 101 Update € 4 000
FACE CONTROL Heavy Duty Edition € 2 500
Video Server (for Heavy Duty Edition) € 3 300

Predefined Solutions* Price
FACE CONTROL Real Face (per domain) € 3 100
FACE CONTROL Press Face (per domain) € 2 000
FACE CONTROL Dictionary Face (per domain) € 4 000
FACE CONTROL Product Face (per domain) € 2 000
 
Цените се виждат и от линка, какъв беше смисъла да ги цитираш без да направиш никакъв коментар?!
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Не бъркаш, даже тоя фейс контрол си го купуват по няколко пъти - и на ДПС сайта е с него.
Гледах го преди и ми мяза на пълна боза, явно си е някоя от техните фирми и си точат парички през тях.
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

бтк това ми е коментара не линк а трябва да ги пуснем на много места тея цени.7к евро за домейн.Според вас кой пакет си пазарят депутатчетата и министерствата.И дали не ги таксуват и на събдомейн също?
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Отдавна не бях виждал толкова як дизайн :lol:
Освен това се оказва, че фирмата е на Аспарух Делев, който се занимава предимно със "строителство в Люлин и Модерно предградие" :lol:
Но портфолиото си е само от партийни сайтове и фирми
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Ми то много лесно се перат тея пари... Да вземем да направим някоя свежа статия да вдигнем врява, а? Каква е тая надценка 5000% от нормалните цени за изработка на сайтове?
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Бива, Бойко и без тва се чуди за какво да ги зарита :) То сигурно и още такива сайтове има с тоя мега як CMS.
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Каква е тая надценка 5000% от нормалните цени за изработка на сайтове?

И Нетейдж и Маг Студио вземат толкоз на банки, мобилни оператори и телевизии.
Но просто поне се стараят да изглежда всичко стабилно и от worst практиката css-а да ти е 2000 реда като може да е и с 120 обръщат на маркетиг като файла си има даже и съдържание и легенди

просто онова ми е ебахти долнопробното нещо.
Смятай името на cms-а да си обръркаш в META-та колко ти пука че е сайта Government.bg
Такива прояви трябва публично да се бичуват, както за въпросната фирма, на която дизайнерите им работят от провинциални села за 200 лв, така и на самото правителство, или там за квото е тоя сайт.
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Ама вижте колко сайтове са направили тези палячовци.
И повечето са от нашите данъци :twisted: :twisted: :twisted:
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Хахаха, поредния цирк. Има и в нашата област такъв непрофесионализъм. :)

Поне не можете да им го отречете, че са забавни. И как само си бройкат големи клиенти...това се казва всичко да ти е нагласено. Аз не съм чувал наскоро Маг Студио да са участвали някъде по някои ивент или да са се рекламирали насам натам. Но това не пречи да имат големи клиенти. Дано да продължават да ги имат и все така да работят по правителствените сайтове. :) Хахаха. :)

Ама вижте колко сайтове са направили тези палячовци.
И повечето са от нашите данъци :twisted: :twisted: :twisted:

Как така сайта на Диема ще е от нашите данъци. Ако е така, да им изсъхнат ръцете на всички там.
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

добре ве от къде толкоз много връзки деа...
кои са тия чак толкоз...
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

добре ве от къде толкоз много връзки деа...
ами разгледай сайтовете - партии, политически медии, партийни фирми, държавни институции (БСП, НДСВ, ДПС)
а сега си посли какви са връзките...
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Бедната ни държавица, от всякъде завлечена.
Лошото е че някои си въобразяват , че като крадат от държавата , не крадат от хората , а то не е така .

Ама още си се ранква сайта за основната ключова дума :)
 
От: От толкова Google бомби се ранква за всякакви глупости вече

Щото са ги работили "зарбирачи'. Така са мазали, че се чудя как въобще седят в индекса. Ебати идиотите.

Всички крадат и мажат масово, така, че аз съм на принципа майнта им и само си живееш живота. Наскоро един голям торент сайт, който ще затварят ( :D ), имаше анкета, сигутно още я има, дали бил хейтър българина. Голям % отговори, че е. Еми как да не е, като го краде собствената му държава и някакви олигофрени са виновни за това. Щях да се очудя ако не беше. За това Fuck them all и си гледайте напред. А кой на кой е дал дупе, ще го познаете - голяма част от тях са с пари, нищо, че са мижитурки. ;) Същото е и тук, така, че не свиркайте си. :)
 

Горе