От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

...Ама да ми налагат забрани нервата ми се дига. :)

Ти много лично приемаш нещата ... защо не се самозапалиш пред парламента?? Идеята е сериозна, ще те подкрепя с една туба бензин ...
Да не те разочаровам, ама на никой не му дреме какво и как ти се вдига ...
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ти много лично приемаш нещата ... защо не се самозапалиш пред парламента?? Идеята е сериозна, ще те подкрепя с една туба бензин ...
Да не те разочаровам, ама на никой не му дреме какво и как ти се вдига ...

По твоята логика и аз ще ти помогна с туба нямаш проблеми за това.
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Да до обясня за "Ти много лично приемаш нещата". Пич не може да сме толерантни с едни а другите дискриминация. Я ми кажи сега кой ти трови на теб повече живота циганина или аз щото като не пушиш се съобразявам с теб и пуша настрани от теб?
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ти много лично приемаш нещата ... защо не се самозапалиш пред парламента?? Идеята е сериозна, ще те подкрепя с една туба бензин ...
Да не те разочаровам, ама на никой не му дреме какво и как ти се вдига ...

По твоята логика и аз ще ти помогна с туба нямаш проблеми за това.
Ей това не ми харесва у бугарина - за най-малкото е готов да се хване гуша за гуша.
Какво ще ни коства да се организираме под ореола на дадена кауза.., нали при постигане на целта всички ще пожънем дивиденти?

Абе , малко да удъртея, ще взема да стана един премиер-министър, та това БГ общество, наброяващо 3 милиона калпака, в крайна сметка да започне да работи като един оригинален bosch - всяка част да върши работа по предназначение и напълно съобразена с останалите части:)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Ей това не ми харесва у бугарина - за най-малкото е готов да се хване гуша за гуша.
Какво ще ни коства да се организираме под ореола на дадена кауза.., нали при постигане на целта всички ще пожънем дивиденти?

Абе , малко да удъртея, ще взема да стана един премиер-министър, та това БГ общество, наброяващо 3 милиона калпака, в крайна сметка да започне да работи като един оригинален bosch - всяка част да върши работа по предназначение и напълно съобразена с останалите части:)

Имаш един глас от мен. Баце не ме разбирай погрешно аз не съм го казал с лошото и не съм го мислил, но просто бях провокиран да го напиша което е съвсем друга бира. Нито срещу него нито срещу някой друг от хората тук имам нещо напротив, но како и да е няма да навлизам в подробности. :)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Униуеб, знаеш ли кое е най-смешното - надписа над входа на Народното - ''Обединението прави силата'' и същевременно на пешеходната пътека пред сградата няма кой да ти спре за да преминеш..20-толевките полицаи ги мързи и тях да направят мониторинг.
Добре, аз имам категории А,Б,С, тоест се водя професионален шофьор, обаче маникюрната кифла/селянина с ланец е готов да ме сгази, но не и да ме пусна да премина.
Това цивилизовано общество ли е, според теб?
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Униуеб, знаеш ли кое е най-смешното - надписа над входа на Народното - ''Обединението прави силата'' и същевременно на пешеходната пътека пред сградата няма кой да ти спре за да преминеш..20-толевките полицаи ги мързи и тях да направят мониторинг.
Добре, аз имам категории А,Б,С, тоест се водя професионален шофьор, обаче маникюрната кифла/селянина с ланец е готов да ме сгази, но не и да ме пусна да премина.
Това цивилизовано общество ли е, според теб?

Не всички са така братле има си и много свестни хора просто явно масата е из простяла до такава степен, че нямам думи. :(
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Това цивилизовано общество ли е, според теб?
Не го бъркай с глупостта, че знаеш кво е казал за нея Айнщайн. И в най-големите цивилизивани общества идиоти и гафони джигити колкото щеш. Добре че тук още не сме на този етап дето идват некви пикльовци взимат орръжието и изтребват съучениците си в даскалото като в УС
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Не го бъркай с глупостта, че знаеш кво е казал за нея Айнщайн. И в най-големите цивилизивани общества идиоти и гафони джигити колкото щеш. Добре че тук още не сме на този етап дето идват некви пикльовци взимат орръжието и изтребват съучениците си в даскалото като в УС
Не знам за колегите, но аз официлано спирам да ти чета постовете - докато ти асимилирам напълно какво сикаш да кажеш, то аз по -добре да си напиша една 400 думи статия + изображения.
Човек, вземи си подреждай малко постовете, защото е ебаси мъката да разшифровам Хитлеровата Енигма.
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

@Валдес, Щом така си решил :)

Дано това го разбра :D
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Аз едно не мога разбера какво толкова се впрягате с това пушене, поне да имаше смисъл в него ама то няма. Никой не е забранил цигарите, че такава олелия да се вдига. Вместо заведенията да реват, вие сте седнали :D
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Аз едно не мога разбера какво толкова се впрягате с това пушене, поне да имаше смисъл в него ама то няма. Никой не е забранил цигарите, че такава олелия да се вдига. Вместо заведенията да реват, вие сте седнали :D

Зимата ще видиш защо и какво. Сега всеки си мълчи на мен майната му находил съм се по заведения от много време, но зимата при това положение ще има здраво назад в икономика и всичко. :)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Абе за 6 месеца ще се свикне те не случайно тази забрана се налага през лятото за да не е шокова забраната в зимата. В предните страници съм писал и за заведенията. Ще видим какво ще стане
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Абе за 6 месеца ще се свикне те не случайно тази забрана се налага през лятото за да не е шокова забраната в зимата. В предните страници съм писал и за заведенията. Ще видим какво ще стане

Правилно ще видим. :)
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Моето мнение относно забраната за пушене на обществени места е крайно критично и тъй като съм много пристрастен ще съкратя иначе планираният дълъг пост. Ние живеем в България място, което редом с популистки мнения и истини за живота ни предлага красива природа и много много мъка. В страната има чудесни туристически местности, красиви гледки, море и тем подобни но има и мизерия, мафия, изверзи и прочие. А трябва ли да споменм онзи манталитет, който е да отидеш на кръчма, на бар, на дискотека и заедно с питието да си запалиш една цигара (нарочно избягвам прибавянето на статистики защото те са точно толкова сухи, колкото тези, които приемат подобен абсурд като забрана за тютюнопушене на обществени места). Забраняват ни цигарите но това не пречи на кварталните дилъри да си пласират лайната и да убиват дечица ... Пфф за какво си говорим въобще. Ще ида на нощен бар и няма да си запаля цигара защото така го правят някъде ... Там някъде обаче можеш да си ходиш в 2-3 часа вечерта без риск да те нападнат надруснаи тийнейджъри, без риск да те прегази поредния шофьор хаймана или да попаднеш на поредната бутилка уиски менте за 150 лева. И питам аз не е ли правилна поговорката "Все Мара втасала та ... " пак ще си пуша само, че няма да печелят от мене и анти пушачите и "здравословно мислещи хора" тъпчещи се с мазни бургери и тем подобни гнусотии ще живеят до 100 години само защото са ме прецакали мене наркомана, който иска да изпиее няколко бири и да изпуши пет-шест цигари. Еееее браво вече мислиме европейски и нещата се случват така както трябва. Все се чудех от къде ще дойде малко свеж полъх и ето няма цигари в барове, дискотеки и кръчми ми това е супер просто.
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Хайде поредната глупост на правителството

Да се върне старото положение на тютюнопушене на закрити обществени места и това да става в обособени зони, обмислят да предложат депутати от мнозинството, научи Дарик.

http://darikfinance.bg/novini/82299...3%F8%E5%ED%E5+%ED%E0+%E7%E0%EA%F0%E8%F2%EE%3F
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Няма да стане факт промяната, но не защото би било грешно или правилно, а защото Бойко е непушач и като скръцне със зъби ще се нас*рат всички депутати от ГЕРБ и ще си глътнат граматиката.
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Самия факт, че толкова много хвалиха, а сега си мислят да го махат е достатъчен да се разбере колко са кадърни
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Няма да стане факт промяната, но не защото би било грешно или правилно, а защото Бойко е непушач и като скръцне със зъби ще се нас*рат всички депутати от ГЕРБ и ще си глътнат граматиката.

да бойко е непушач ама нали наближават избори
пушачите в бг сме повече
има и много прецакани собстевеници на заведия....
 
От: От 1 юни няма да се пуши в заведения, нощни барове, работни места и офиси

Самия факт, че толкова много хвалиха, а сега си мислят да го махат е достатъчен да се разбере колко са кадърни

Избори идат, изборииии....... :wink: Часовника тиктака, месеците си минават и изборите наближават :wink: Превода на тази отмяна на забраната е така: "Извинявайте че ви забранихме да пушите в заведения, отменяме я. Ха сега гласувайте за нас" :wink: Ех опасни такирати са ГРОБ ей. :twisted:
 

Горе