От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Sky

Well-Known Member
Последно редактирано:
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Лъжци и измамници са за мен. Преди си купих нещо , не пристигна. Писах мейл , отговриха чак когато отворих диспут в Paypal.
По мейла ми отговориха - моля ви затворете диспута и ще ви върнем парите. Затворих го и после казаха - ще ви помолим да изчакате пратката си още... е още я чакам.
Та имайте едно наум с тия далавераджии.
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Аз съм доволен от тях.
Лъжци и измамници са за мен. Преди си купих нещо , не пристигна. Писах мейл , отговриха чак когато отворих диспут в Paypal.
По мейла ми отговориха - моля ви затворете диспута и ще ви върнем парите. Затворих го и после казаха - ще ви помолим да изчакате пратката си още... е още я чакам.
Та имайте едно наум с тия далавераджии.
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

1 и 4 не стават, тоя андроид е стар, за другите не знам, от това което предлагат cubot изглеждат най-читави след като им разгледах и сайта и какво правят като цяло, това изглежда добро, но докато не пробваш няма как да разбереш, относно доставката, досега не съм имал проблеми, но не се съмнявам че има и такива които няма да получат поръчката, предполагам зависи от търговеца, а не от сайта

tinydeal.com/cubot-gt72-40-mtk6572-dual-core-android-422-smart-phone-p-98933.html
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Мерси, лошото е че го искам за подарък и да не се изложа с някой боклук :D Иначе кубота изглежда добре ама тея характеристики не ги отбирам изобщо
1 и 4 не стават, тоя андроид е стар, за другите не знам, от това което предлагат cubot изглеждат най-читави след като им разгледах и сайта и какво правят като цяло, това изглежда добро, но докато не пробваш няма как да разбереш, относно доставката, досега не съм имал проблеми, но не се съмнявам че има и такива които няма да получат поръчката, предполагам зависи от търговеца, а не от сайта

tinydeal.com/cubot-gt72-40-mtk6572-dual-core-android-422-smart-phone-p-98933.html
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

за 102 лева има доста екстри, 2 камери, андроида е 4,2,2 нов, GPS, друядрен, две сим карти, има и 31 ревюта с добри оценки, ако имаш и някоя точка или купон за отстъпка ще падне още в цената
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Малко са ми точките
( Your Total Points:2.84)
Ще изчакам до довечера белким някой си купи нещо от афф линка

за 102 лева има доста екстри, 2 камери, андроида е 4,2,2 нов, GPS, друядрен, две сим карти, има и 31 ревюта с добри оценки, ако имаш и някоя точка или купон за отстъпка ще падне още в цената
//как се смятат тея точки не схванах, купил съм неща за над 200 долара а са само 2
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Малко са ми точките
Ще изчакам до довечера белким някой си купи нещо от афф линка

точките преди да можеш да ги ползваш трябва да минат 60 дни, така че довечера не те устройва :)
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Плащал ли си с карта? Че не ми я приема сега?
точките преди да можеш да ги ползваш трябва да минат 60 дни, така че довечера не те устройва :)
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Телефон с Android и 256 РАМ е малко зле. Скайпа може въобще да не запали, както и доста от игрите.
TinyDeal са скъпичък магазин. Можеш да погледнеш тук, без отстъпки цените са по-добри. Още по-гот е, ако си намериш купон за отстъпка 5%. Попадал съм на купони и за 8%. Всъщност, като направиш една поръчка за над $100 (независимо, че си използвал купон) и ти дават 8% за следващата.
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

плащал съм и с карта и от баланса, приспадал съм и точки, виж си в профила трябва да ти пише за тея 200 долара какво ти дават като % отстъпка
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Купувал ли си нещо от там? Че сефте ги чувам. Иначе парите за телефона и там са 69$
Телефон с Android и 256 РАМ е малко зле. Скайпа може въобще да не запали, както и доста от игрите.
TinyDeal са скъпичък магазин. Можеш да погледнеш тук, без отстъпки цените са по-добри. Още по-гот е, ако си намериш купон за отстъпка 5%. Попадал съм на купони и за 8%. Всъщност, като направиш една поръчка за над $100 (независимо, че си използвал купон) и ти дават 8% за следващата.
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Телефон с Android и 256 РАМ е малко зле. Скайпа може въобще да не запали, както и доста от игрите.
TinyDeal са скъпичък магазин. Можеш да погледнеш тук, без отстъпки цените са по-добри. Още по-гот е, ако си намериш купон за отстъпка 5%. Попадал съм на купони и за 8%. Всъщност, като направиш една поръчка за над $100 (независимо, че си използвал купон) и ти дават 8% за следващата.

доставката безплатна ли е
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Пише,че е безплатна. Ама като видя дефаулт бутоните за боотстрапа и някак си му нямам доверие
доставката безплатна ли е
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

КУБОТ са популярна китайска марка. Рама е малко, иначе не е лош.
Взимал съм HUAWEI и ZTE от там и мога да ги препоръчам като марки. Единия за дядо ми, а другия за сестрата на жена ми. Читави са машинките.
доставката безплатна ли е
Безплатна е.
Купувал ли си нещо от там? Че сефте ги чувам. Иначе парите за телефона и там са 69$
Много неща съм си купувал. Дори в момента чакам 4 доставки, но китайската нова година ми разказа играта. Забави доставките с 3 седмици. Превантивно пуснах диспути и ще ги чакам до срока на диспута. Иначе връщат пари. 2 пъти съм имал забавени доставки. Единият път беше без трекинг номер и доставката дойде след 2 месеца, но ми върнаха и парите. Другият път се получи фал с пощите и върнали доставката на магазина. Тогава ми върнаха парите.

Ей тоя таблет си го взей от байинкоинс. Много здрава машина, да чукна на дърво. За $104 е просто перфектен за дъщеря ми, въпреки че го премята като прани гащи! От време на време, при тежки игри почва да пари от към гърба, но бързо изстива.
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

Никога повече няма да си взема андроид телефон с по-малко от 1ГБ рам. Бях с един на 256MB и е пълна трагедия. На няколко пъти ми е идвало да го изпраскам в земята.

А относно телефони от китайските сайтове не бих си взел, тъй като до сега съм си поръчвал 3 и никога не съм оставал доволен. Много бързо се развалят, а докато се развалят ще ти късат нервичките.
 
От: От 50% - 99% отстъпка от tinydeal.com

И смятай каква надценка слагат офлайн магазините, които продават същите вещи. Затова не купувам офлайн нищо. Веднъж се наложи, защото котките-нинджи ми бяха скъсали кабела за нета. :D
 

Горе