Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Има, разбира се :) Кой бяга от хубавото?? 8) Пуснах въпросче по темата на ПМ...
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

А за уордпрес, дали няма готови плъгини за тази цел?
Или е прекалено ново за да има такива готови?

В момента тествам този -> http://wordpress.org/extend/plugins/gd-star-rating/screenshots/
Не го бях поглеждал много време, но са го променили и са вкарали доста опции за настройка и тн. Попаднах на няколко коментара, че е тежък и бъгва - при мен този проблем поне за сега го няма. Може би се дължи на факта, че го сложих на относително малък блог. Нищо не пречи да го погледнеш.
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Тео, добави микротагове и на двата ми онлайн магазина и съм доволен.Очаквам да се индексират от чичо Гошо и да видя положителният резултат :).Тео е един от малкото колеги от форума, с които може да се работи на професионално ниво.Не се колебайте да се възползвате от всяка негова услуга !

Поздрави,
Галин Стефанов!
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Тео, добави микротагове и на двата ми онлайн магазина и съм доволен.Очаквам да се индексират от чичо Гошо и да видя положителният резултат :).Тео е един от малкото колеги от форума, с които може да се работи на професионално ниво.Не се колебайте да се възползвате от всяка негова услуга !

Поздрави,
Галин Стефанов!

Подкрепям те напълно.
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Аз пък вече имам звездички (репутации) на продуктите в серпа :)
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Добавянето на звезди зависи от темата/скрипта за ревюта в сайта. Ако е приложимо, добавям и тях. :)
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Здравейте нов съм в темата искам да попитам къде мога да намеря тоя код в opencart ето го и него оригинален код:
оригинален код:
fff.jpg

ето и какво искам да попитам този код как се вмъква като премахна оригинала и сложа тоя или по други начин и ако се замества как се попълва Благодаря редварително ето и новия код така наречения микроформат
kkkk.jpg
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Тоя код не можеш да го намериш в опънкарт, щото съм го писал аз. И съм си измислял.

С удоволствие ще я свърша работата вместо теб, офертата ми е в първия пост.
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Тео извинявам се за спама в миналата страница но просто искам да попитам
 
От: Оферта: Добавям микротагове в онлайн магазини

Тео извинявам се за спама в миналата страница но просто искам да попитам

Ами това е отговорът - такъв код в опънкарт - няма.
 

Горе