Оферта за изработка на сайт!

Vmoro

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте! Директно на въпроса:
Желая изработка на сайт подобен на pomagalo(dot)com. Като функционалност искам да се доближава максимално до него и да се различава по дизайн естествено. Общо взето да се изготви до степента да има нужда само от база данни . Ако е възможно да не се спами в темата и офертите да се изпращат на лично. Нека да пишат само хора, които са сигурни в работата си. Приемливата цена е с предимство естествено.
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Не мисля, че някой freelancer ще може да го направи по добре направи запитване на фирма, но да знаеш, че ще ти излезе доста скъпо може да е 5000лв +
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Не мисля, че някой freelancer ще може да го направи по добре направи запитване на фирма, но да знаеш, че ще ти излезе доста скъпо може да е 5000лв +

Такива суми не трябва да се коментират. А и защо мислиш, че във фирмите работят по-големи специалисти? Една от причините да пиша тук е да намеря някаква нормална и конкурентна цена от свободен агент. Не ми е нужно да минавам през фирма - този разход няма да го осчетоводявам, не искам фактура. Но както писах по-горе: нека да не спамим излишно. Който мисли, че може да го направи да ми прати оферта на лично.
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Добре само да те питам последно нещо мислиш ли, че такъв голям сайт може да се направи от 1 човек?
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Доста обемен проект искаш. Приготви си за авансово около пачка стотачки, реално може да стигнеш и до 25-30к лева.
На сам човек ще му е нужно страшно много време да направи такъв сайт.
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Колега, не че нещо... ама... дефинирай нормална цена. Специалисти има навсякъде въпроса е на какъв ще попаднеш. Да са една две страници, да е някой вордпресс, по-приемливо, може да си търсиш оферти да смениш няколко специалиста и в общи линии няма да ти се отрази сериозно на проекта. Ама да почнеш такъв проект с уговорката че сума от 5к не се коментира и да очакваш че ще стане нещо... някак не ми се връзва. И за да не спамим, ако намериш човек който да свърши качествено работата, в срокове и за под 5к моля препоръчай ми го :)

Такива суми не трябва да се коментират. А и защо мислиш, че във фирмите работят по-големи специалисти? Една от причините да пиша тук е да намеря някаква нормална и конкурентна цена от свободен агент. Не ми е нужно да минавам през фирма - този разход няма да го осчетоводявам, не искам фактура. Но както писах по-горе: нека да не спамим излишно. Който мисли, че може да го направи да ми прати оферта на лично.
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Колега, не че нещо... ама... дефинирай нормална цена. Специалисти има навсякъде въпроса е на какъв ще попаднеш. Да са една две страници, да е някой вордпресс, по-приемливо, може да си търсиш оферти да смениш няколко специалиста и в общи линии няма да ти се отрази сериозно на проекта. Ама да почнеш такъв проект с уговорката че сума от 5к не се коментира и да очакваш че ще стане нещо... някак не ми се връзва. И за да не спамим, ако намериш човек който да свърши качествено работата, в срокове и за под 5к моля препоръчай ми го :)

Ако беше възможно на wordpress щях да си го направя и сам. За сега имам 10-тина оферта и 9 от тях са за доста под 5к. Като избера някой и проекта се получи ще ти го препоръчам, няма проблем.
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Здравейте, когато се споразумеете пуснете да видим кой е спечелил и на каква цена!!
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Как очакваш някой да ти определи цена, след като не знае дори точно какво трябва да направи? Аз винаги се стремя да улесня максимално програмистите и обяснявам всичко детайлно. Ако си направиш труда да проучиш сайта и да опишеш точно какво трябва да съдържа и как да работи, ще привлечеш вниманието на много повече програмисти и ще получиш възможно най-реална цена.

В момента офертата ти звучи по подобен начин, ако ставаше въпрос за строителство: "Искам да ми се построи къща като тази на Слави Трифонов - кажете ми цена". Сам разбираш, че строителя ще трябва да се ангажира да посети къщата и да я проучи изцяло, не може да ти даде цена, без да я познава. Със сайтовете е същото - нима очакваш някой програмист да седне и да започне да проучва този сайт? Не, че не може, но това ще ти завиши значително цената и едва ли някой би се навил да го прави без предварително заплащане.
 
От: Оферта за изработка на сайт!

И аз да се включа търся си и аз човек за изработка на сайт от рода на продавалник ,но с някой по различни идеи просто използвам темата понеже нямам нужните мнения за да публикувам самостоятелно тема та ,който може да ми предложи някакви оферти да ми пише на лично
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Не съм професионалист в тази област но цената на сайт от този ранг на помагало със сигурност ще струва повече от 5 бона смятам , че всички които ти предложат оферти под тази цена или не могат да го изработят или смятат дати направят голям подарък добрите сайтове са скъпи това е истината аз лично за моите проекти в нета ползвам тази фирма artwebdesign.bg засега съм доволен от тяхната работа но и много пъти съм страдал от майсторите на спорта като незнайни войни които изкачат от нета. Добре премислете когато трябва да се изработи сайт от тази величина това не е сайт визитка и никак не е лесен аз бих заложил на фирма с добър екип дизайнер програмист и сео оптимизатор , ако фирмата притежава добри кадри работата върви но за сам човек много трудна задача да го изработи. С този линк който съм сложил не съм казал , че трябва да изберете точно тази фирма просто в момента съм им възложил проект на който се справят доста добре и съм доволен ако някой иска повече инфо за проекта да пиши на ЛС да не рекламирам повече с линкове. Има доста фирма в България които ще ти свършат добра работа разгледай им портфолиото и сам прецени ще се радвам да споделиш дали сайта ти тип помагало е готов и кой е свършил работата!
 
От: От: Оферта за изработка на сайт!

Не съм професионалист в тази област но цената на сайт от този ранг на помагало със сигурност ще струва повече от 5 бона смятам , че всички които ти предложат оферти под тази цена или не могат да го изработят или смятат дати направят голям подарък добрите сайтове са скъпи това е истината аз лично за моите проекти в нета ползвам тази фирма artwebdesign.bg засега съм доволен от тяхната работа но и много пъти съм страдал от майсторите на спорта като незнайни войни които изкачат от нета. Добре премислете когато трябва да се изработи сайт от тази величина това не е сайт визитка и никак не е лесен аз бих заложил на фирма с добър екип дизайнер програмист и сео оптимизатор , ако фирмата притежава добри кадри работата върви но за сам човек много трудна задача да го изработи. С този линк който съм сложил не съм казал , че трябва да изберете точно тази фирма просто в момента съм им възложил проект на който се справят доста добре и съм доволен ако някой иска повече инфо за проекта да пиши на ЛС да не рекламирам повече с линкове. Има доста фирма в България които ще ти свършат добра работа разгледай им портфолиото и сам прецени ще се радвам да споделиш дали сайта ти тип помагало е готов и кой е свършил работата!
Не си ли малко нагъл? Имай предвид че тук не пасем трева
 
От: Оферта за изработка на сайт!

За момента съм се спрял на една оферта. Ако нещо не се получи ще създам нова тема. Тази може да се заключи.
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Стига си отварял нови теми ами чети тука какво ти пишат!
Иначе аз ти предлагам да направиш една консултация с 3web.bg и ако цената те устройва да ги ползваш. Доволен съм от тях.
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Ако може и на мен да го препоръчаш, ако се направи качествено за под 5к.

Колега, не че нещо... ама... дефинирай нормална цена. Специалисти има навсякъде въпроса е на какъв ще попаднеш. Да са една две страници, да е някой вордпресс, по-приемливо, може да си търсиш оферти да смениш няколко специалиста и в общи линии няма да ти се отрази сериозно на проекта. Ама да почнеш такъв проект с уговорката че сума от 5к не се коментира и да очакваш че ще стане нещо... някак не ми се връзва. И за да не спамим, ако намериш човек който да свърши качествено работата, в срокове и за под 5к моля препоръчай ми го :)
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Ако беше възможно на wordpress щях да си го направя и сам. За сега имам 10-тина оферта и 9 от тях са за доста под 5к. Като избера някой и проекта се получи ще ти го препоръчам, няма проблем.


А защо пък да не е възможно на wordpress :) И що не си го направи сам верно :)

Това помагало сигурно е друпал цмс примерно

Но ако не те кефи wordpress, а бих се упражнил с направата на такъв сайт като помагало... има бая цмс-и такива, ето му основния скелет долу на един портал с подробна търсчка:
http://reklamiotgoogle.com/fusion/search.php
Ето един дизайн примерен дето ми се вижда готин http://www.php-fusion.co.uk/infusions/addondb/view.php?addon_id=453
Отделих 10 минути по въпроса...

Офертата ми е за изработка на втори сайт, нека там който го прави сега за 1 - 2 000 лв. , да го прави. Аз предлагам за 100 лв. капаро и 100 лв. след изработката, 200 лв. Защото не съм правил до сега такъв сайт и ми е предизвикателство. Един вид щото ще ми е пръв такъв проект, за това толкова смешна цена от 200 лв. давам.
Пък там човека с опит и разбирача да го напрай за 1-2 000 лв. Няма проблем, то и без друго ще трябва после да те консултира хиляда часа по сайта ти и ше си ги заработи тея 1 - 2 000 лв.

Понеже всички се чувстват длъжни да спамят моите теми, реших и аз да поспамя..

Поздрави и успех на новото по-добро помагало.ком!
 

Горе