Оферта за изработка на сайт!

От: Оферта за изработка на сайт!

Като стигнеш до домейна и ако искаш най-добрият такъв за тематиката ти, за нещо от сорта на 500+ лв, ми драсни едно лично
 
От: Оферта за изработка на сайт!

този сайт е хубав - http://temi.bg
подобие на Помагало е

Може да се свържеш със собственика.

Предполагам такова сайтче ви трябва. Тука някой колеги казаха, че голям сайт струва над 5 бона - Ок вярно е, но не само изработката, а + популяризирането
 
От: От: Оферта за изработка на сайт!

Предполагам такова сайтче ви трябва. Тука някой колеги казаха, че голям сайт струва над 5 бона - Ок вярно е, но не само изработката, а + популяризирането

Изработката на този сайт от нормална фирма или фрийлансър ще излезе над 5к.

Естествено ще има оферти за $300, $500 че може и надолу кой знае.

Мога да кажа и какво ще се случи. Взима се някоя готова система, уърдпрес ли ще е друпал ли ще е, кодигнайтър ли ще е - без значение. После почват да се набиват плъгини да се копира фукционалността, яко чистене на бъгове и проблеми със съвместимостта, нерви време и след 5-6 месеца ще има нещо що годе работещо с хиляди проблеми и не тествано за натоварване от 1к потребители.

Ако пък се избере другия път с изцяло къстъм система и да се пише всичко от нулата ще има тестване, бъгове, тестване як цикъл и след 2 години тоя проект няма да види бял свят.

Не знам кога повечето клиенти ще се научат, че евтиното накрая излиза скъпо. Особено като се почнат с ниските цени...
 
От: Оферта за изработка на сайт!

Иска ми се ако сте избрали някоя оферта, и сте доволни от свършената работа да препоръчате програмиста и на мен:)
Трябват ни програмисти за няколко проекта...

Благодаря!
 
От: От: От: Оферта за изработка на сайт!

Има оферти даже и за 150 лв (izgodnosait.com)- но от личен опит разкажа да не се набута още някой, че e само колкото да дават обещания, да ви вземат парите и от там нататъка работят колкото да са каже че има "сайт". Мене ме принуди да платя предварително и сега нито сайт нито пари, ама сам съм си виновен че им се връзвам... Та да внимавате.
 

Горе