Оферта за развитие на форум

glndrk

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Имам форум които искам да развия, но нямам времето да го направя, затова ще се обърна към спецовете от форума, които имат време и желание да се занимават с подобно нещо да ми изпрати оферта с цена за развитие на форума.


Накратко какво имам в предвид под развитие. С две думи популяризиране на форума а с него и:

- Нови регистрации (естествено на реални хора)
- Увеличаване на трафика/посещенията (пак реален)

На базата на по горните 2 точки, ще искам гаранции.

Примерно: казваш цена, и на нейната база гарантираш примерно 100 нови РЕАЛНИ потребителя, и увеличаване на трафика от 100 РЕАЛНИ човека на ден на 200 РЕАЛНИ човека в рамките на месеца.
Принципно ме интересуват гаранциите на горните 2 параметъра, но всяка друга която бихте предложили е добре дошла (примерно за нови FB фенове, брой публикации)
В края на месеца постигнатите резултати ще се анализират, и ако гарантираните резултати са постигнати, получавате договореното възнаграждение.


Принципно форума е малко специфичен, но освен специфичната му насоченост има и други най-различни раздели където може да се пише.

Линк към форма мога да дам на лични на интересуващите се...
 
От: Оферта за развитие на форум

Значи аз мога да се заема при капаро от 100 лева и крайна месечна от 350 всеки месец се заемам веднага но държа на капарото...никои не започва работа без капарирани сигурни парички да не се излъжем накрая ..
 
От: Оферта за развитие на форум

Значи аз мога да се заема при капаро от 100 лева и крайна месечна от 350 всеки месец се заемам веднага но държа на капарото...никои не започва работа без капарирани сигурни парички да не се излъжем накрая ..

Добре, а нещо за гаранциите да кажеш?

Аз също нямам намерение да си губя времето и парите, ако някои не ми гарантира резултат...

Но в крайна сметка може и да се навия да предплатя в името на доверието "да не се излъжем" както каза...
 
От: Оферта за развитие на форум

аз съм човек които работи от вкъщи не ми е проблем ...ако си съгласен пиши ми...гаранции...ами...плащаш капаро работим и сам ще прецениш ..:)
 
От: Оферта за развитие на форум

аз съм човек които работи от вкъщи не ми е проблем ...ако си съгласен пиши ми...гаранции...ами...плащаш капаро работим и сам ще прецениш ..:)

Така нищо не разбрах...
С други думи казваш, ти ми плати, пък каквото стане...
 
От: Оферта за развитие на форум

Капаро на нови потребители като въпросната, която е и съмнителна - никога.
 
От: Оферта за развитие на форум

100 реални човека на ден е много висока летва. Казвам го опита на човек развил немалко форуми.
 
От: Оферта за развитие на форум

100 реални човека на ден е много висока летва. Казвам го опита на човек развил немалко форуми.

Не става въпрос за ден, принципно ме интересува на месечна база... А и това е просто пример...
Аз искам дадения човек да ми гарантира някакъв резултат в рамките на месец, и въз основа на него, цена
 
От: От: Оферта за развитие на форум

Гарантирани потребители никой не може да ти даде. Например аз бих се радвал да ти помогна, но не мога да ти гарантирам например 100 потребителя за месец/седмица или ден. Просто мога да ти предложа услугите си:
- реклама в две Фейсбук страници - едната от 40 000, а другата от 15 000
- Банер в сайта с около 3000-4000 уникални посетители дневно.

Знам, звучи изкушаващо, но това пак не са гарантирани резултати, защото аз не мога да накарам човек да се регистрира, ако искаш да ти дам оферта, може да попишем на ЛС или ме намери на скайп: creizi_devil55
 
От: От: Оферта за развитие на форум

Гарантирани потребители никой не може да ти даде. Например аз бих се радвал да ти помогна, но не мога да ти гарантирам например 100 потребителя за месец/седмица или ден. Просто мога да ти предложа услугите си:
- реклама в две Фейсбук страници - едната от 40 000, а другата от 15 000
- Банер в сайта с около 3000-4000 уникални посетители дневно.

Знам, звучи изкушаващо, но това пак не са гарантирани резултати, защото аз не мога да накарам човек да се регистрира, ако искаш да ти дам оферта, може да попишем на ЛС или ме намери на скайп: creizi_devil55

Да рекламата звучи изкушаващо, но преди рекламата да се пусне в фейсбук и с банери, трябва да се напишат и интересни теми. В крайна сметка, начина да накараш един потребители да чете, и в последствие да се регистрира в един форум и интересното съдържание, на това трябва да се наблегне...

Относно гарантирането на резултат - когато човек има някаква методика на работа, особено ако има и някакъв опит в такава дейност, може да предвиди някакъв резултат. Е със сигурност, няма като кажеш 100 човека, да се регистрират точно 100 човека, но ако очакваш 100, и ми предложиш гарантирани 80, значи е 90% сигурно че ще успееш да си изпълниш обещаното...
 
От: От: Оферта за развитие на форум

Да рекламата звучи изкушаващо, но преди рекламата да се пусне в фейсбук и с банери, трябва да се напишат и интересни теми. В крайна сметка, начина да накараш един потребители да чете, и в последствие да се регистрира в един форум и интересното съдържание, на това трябва да се наблегне...

Относно гарантирането на резултат - когато човек има някаква методика на работа, особено ако има и някакъв опит в такава дейност, може да предвиди някакъв резултат. Е със сигурност, няма като кажеш 100 човека, да се регистрират точно 100 човека, но ако очакваш 100, и ми предложиш гарантирани 80, значи е 90% сигурно че ще успееш да си изпълниш обещаното...
Не може да се обещае нищо. Ако се интересуваш драсни ЛС. Ще поговорим по-обширно.
 
От: От: Оферта за развитие на форум

Какво значи като вапросната и думата съмнителна :evil: това че съм нова тук не значи че трабва да се убиждаме ..пита казвам си цената ...днес никои не работи за без пари...а това което иска е трудно да се гарантира но да се напна да вися на комп нон-стоп да зарежа дете и всичко за без пари или да не ти платят накрая значи удома да ме изритат....питаш казвам си цената и пак питам как може да се говори така какво значи съмнителна..идеше ми да счупя монитора не ви ли е срам така ли се отнасяте с новите потребители..с недоверие съмнение и етикети...:evil:
 
Re: От: От: Оферта за развитие на форум

Изкука народа баси работата... Да те е страх да пуснеш обява за работа вече.
 
От: Оферта за развитие на форум

А ти как очакваш някой да ти даде 100 лева ей така...особено щом си нова ще ти се плаща за извършена работа. Може да е на 1 или 2 дни, да не на месец, но трябва да се види, че има ефект от цялата схема. Не се обиждай, а точно обратно мотивирай се, проправи си път тук и всичко ще е точно.
 
Дайте по-спокойно. Нека докаже какво може, пък после да си прецени работодателя. И мен ме интересува такава оферта. И вече се ориентирам с цените. Поне от тази тема.

@borqna.v.ivanova, можеш ли да покажеш на автора някакъв опит, стаж или проект, върху който си работила. Нещо, което да му даде представа с кой ще работи. Мерси.

Идеята е да се прави бизнес, а не някой да нахрани един, втори да вземе парите на трети, и така. ;)
 
От: Оферта за развитие на форум

Просто един съвет към OP - не знам на каква тематика е форума ти, но ако му намериш няколко читави модератора за без пари( или с някакви символични заплащания) + вече някой чрез тази тема се навие да ти свърши работа, според мен резултатите ще са много по-добри, отколкото ако само наемеш човек от тук.

Колкото и да е добър човека, който ще наемеш, екипа от модератори ще поддържа активността на форума и на отделните потребители като цяло, а това пък от своя страна ще ти даде ефекта на снежната топка по склона, който предполагам ефект търсиш.

Това го пиша като човек, който някога се е занимавал с поддръжка на форуми на различна тематика за лично удоволетворение и свързано с хобитата ми. То още се занимавам де, но не така активно. :)

:)

Take it or leave it както се вика.

Поздрави!
 
От: Re: Оферта за развитие на форум

Дайте по-спокойно. Нека докаже какво може, пък после да си прецени работодателя. И мен ме интересува такава оферта. И вече се ориентирам с цените. Поне от тази тема.

@borqna.v.ivanova, можеш ли да покажеш на автора някакъв опит, стаж или проект, върху който си работила. Нещо, което да му даде представа с кой ще работи. Мерси.

Идеята е да се прави бизнес, а не някой да нахрани един, втори да вземе парите на трети, и така. ;)

Относно цените както и да до погледнеш, за минимална работна заплата можеш да си намериш служител, които 'ще ти бачка' - в смисъл ще седи на компютъра и ще пише по някоя тема като му доиде вдъхновението. И то както казах по-горе истински служител на щат, дето ще ти реаботи поне 8 часа 5 дена...
За да иска някои по високо заплащане, трябва да е някакув форумен гуру, които има знанията и опита, и освен това ти гарантира поне 3 до 5 пъти по-добри резултати...

ExTended - благодаря за идеята, трябва да помисля в тази насока...
 
Re: От: Re: Оферта за развитие на форум

Относно цените както и да до погледнеш, за минимална работна заплата можеш да си намериш служител, които 'ще ти бачка' - в смисъл ще седи на компютъра и ще пише по някоя тема като му доиде вдъхновението. И то както казах по-горе истински служител на щат, дето ще ти реаботи поне 8 часа 5 дена...
За да иска някои по високо заплащане, трябва да е някакув форумен гуру, които има знанията и опита, и освен това ти гарантира поне 3 до 5 пъти по-добри резултати...

Абе то а 350 и маймуна можеш, идеята не е ли някой да ти върши работа? Аз имах на 400+ служители, които добре че ги имах нали. :) Не знам какво точно е форумен гуру, но за мен е създателя на DP, WF, BHW и т.н. Но уви, гурутата само консултират, не работят. :)

За това искайте някакви конкретни неща и очаквайте такива. За да искаш това, което си задал, предполагам знаеш, че се иска нещо повече от триене на постове и пускане на теми. :) 100 регистрации не са много, но не са и малко. Аз бих ти препоръчал да помолиш всеки кандидат да ти даде един план, по който ще действа, за да постигне целта, която си задал, като план минимум. ;)

Мен така ме изпитваха....на първата си управленческа позиция ми искаха план, който ще доведе даде резултати. Ето, ти вече резултати си дал, кандидата да подготви плана. ;) Игри ли ще е, томболи, игра с участието на социални мрежи, мейл маркетинг, точна стратегия. ;)
 
От: Оферта за развитие на форум

Форумчето на каква тематика е, че не видях да се споменава?

p.s. До borqna.v.ivanova - като се нервираш и пишеш с много грешки, да не кажа друго. Дано е от нервите...
 
От: Оферта за развитие на форум

@dimova79 не разбрах защо ми даваш негативна репутация за това
Относно гарантирането на резултат - когато човек има някаква методика на работа, особено ако има и някакъв опит в такава дейност, може да предвиди някакъв резултат. Е със сигурност, няма като кажеш 100 човека, да се регистрират точно 100 човека, но ако очакваш 100, и ми предложиш гарантирани 80, значи е 90% сигурно че ще успееш да си изпълниш обещаното...

Принципно като не си съгласна с нещо, по добрия вариант е да го коментираш, отколкото да ми даваш негативна репутация - без дори да се аргументираш...

Аз мога много подробно да аргументирам това което съм написал по-горе, и ще го направя, пък ако искаш го ползвай за да си създадеш по-пълна и детайлна оферта а не само да даваш цени, за които целия форум да пита какво точно се предлага за срещу тези цени...

И така, пример:

- добавяш по 5 статии/теми(+евентуално отговори в тях) на ден във дадения форум, на подходяща/интересна тематика
- популяризираш статиите във фейсбук, туитър, гугъл +1 с определен брой потребители в тях(в случая смятаме 1500 човека общо за 3-те акаунта)

И така, като сметнеш 100 статии месечно(+отговори), + 1500 "прегледа" в fb, tw, G+ от които да кажем 20% кликнат и разгледат - това ти е трафик от около 300, човека на ден или около 6000 на месец, така, че ако гарантираш 5000 човека реален трафик на месец мисля, че няма да има грешка в сметките.
Колко човека ще се регистрираш е малко по-сложно да се изчисли, защото това много зависи от таргета, ако попаднеш на точния таргет, могат да се регистрират 10 от 10, ако хората не се вълнуват от темата може да се регистрират и 0 от 10, но средно регистриралите се би трябвало да са между 5-10% на 6000 това са 60 човека (ако се смята по 10%) или 30 човека, (ако се смята по 5%) в средата е 45...

И ето ти я офертата - 6000 трафик и 45 регистрирани потребителя...

П.С. Смятам публикациите х 5 работни дни на седмица или 20 работни дни в месеца...
 

Горе