Офлайн бизнес отстъпки за колеги

От: Офлайн бизнес отстъпки за колеги

Контактни лещи, разтвори за лещи, маркови слънчеви очила, диоптрипни очила/само рамки или само стъкла/.
Общо взето всичко което се продава в оптика.
На слънчевите очила между 40%-60%
На всичко друго -30% от препоръчителните цени на вносителя/производителя.
0899030201 или на лс
 
От: Офлайн бизнес отстъпки за колеги

Занимавам се с продажба на компютри, сървари, телефони, таблети, телевизори, както и предлагам гаранционен и извънгаранционен сервиз за тях.
Също така предлагам зареждане на фирми с офис консумативи и локална ИТ подръжка.
Може да давам цени на часни лица и фирми с отстъпка но само след индивидуално запитване.
Ако за някой такива неща представляват интерес може да ми пише тук или да ме намери на 0882710015 - Георги
П.С. имам и много гейминг периферия :)
 
От: Офлайн бизнес отстъпки за колеги

Почивка буквално на брега на морето в град Бяла - чисто и тихо място, прекрасно за почивка.
Апартаменти с капацитет до 6-7 човека, с гледка/или без към морето - ЦЪК!

Разполагам и с доста имоти в гр. Варна, к.к. Златни пясъци, Кабакум, с. Равда
 
От: Офлайн бизнес отстъпки за колеги

Занимавам се с продажба на компютри, сървари, телефони, таблети, телевизори, както и предлагам гаранционен и извънгаранционен сервиз за тях.
Също така предлагам зареждане на фирми с офис консумативи и локална ИТ подръжка.
Може да давам цени на часни лица и фирми с отстъпка но само след индивидуално запитване.
Ако за някой такива неща представляват интерес може да ми пише тук или да ме намери на 0882710015 - Георги
П.С. имам и много гейминг периферия :)

Имаш ли сайт в който може да се разгледат телевизорите?
 
Счетоводни услуги за град София , застраховки и тн. Не съм собсвеник, но човека ми е много близък. Отделно аз се разправям с брашна и фуражи...
Това са ми оффлайн дейностите.
Ако мога да помогна на някой с най—голямо удоволствие.
 
От: Офлайн бизнес отстъпки за колеги

Занимавам се с продажба на компютри, сървари, телефони, таблети, телевизори, както и предлагам гаранционен и извънгаранционен сервиз за тях.
Също така предлагам зареждане на фирми с офис консумативи и локална ИТ подръжка.
Може да давам цени на часни лица и фирми с отстъпка но само след индивидуално запитване.
Ако за някой такива неща представляват интерес може да ми пише тук или да ме намери на 0882710015 - Георги
П.С. имам и много гейминг периферия :)

Може ли ЛС със сайта, ако имаш?
 
Занимавам се със застраховане. Мога да предложа адекватни и най-евтини цени по всички видове застраховки.
За застраховка КАСКО предлагам 5% отстъпка на всички колеги.Към него се включват безплатно и следните услуги:
-съдействие при завеждане на щети;
-съдействие за получаване на обезщетение.

При интерес, изготвям оферта веднага след Л.С. Предлагам всякакви видове застраховки - traveler, multi trip и т.н.
 
Продавам масла, добавки, филтри и авточасти. Цените са доста ниски по начало и мога да предложа "едва" 5% отстъпка на членове на форума. Приемам запитвания на ЛС.
 
Предлагам бижута с кристали Swarovski (може на едро, може и на дропшипинг). Отстъпките (или комисионните) започват от минимум 20%. Съдействам с xml файлове, продуктови описания и др. Ако някой има интерес, може да ми пише на лично.
 
Всеки който има някакъв офлайн бизнес може да си предлага услугите тук с намаления за колеги при следните условия:

- Да имате положителна репутация/трейдър и да сте членове на форума да речем от поне половин година ( това може да го променим ако кажете )
- Да не пращате ЛС да досаждате или да се пробвате с хард селинг, пишете си какво предлагате как и.т.н. и това е, ако някой иска да си ви праща ЛС с въпроси.
- Да не прекалявате с подробности и.т.н. - не се знае кой чете форума и колко е добронамерен, има ги всякакви, така че умната :). Да кажете какъв бизнес имате офлайн в България може и да ви изиграе лоша шега ако сте много детайлни.
- Предлагам и да няма линкове към сайтове в темата, пишете просто какъв продукт или услуга предлагате и това е, нека алъшвериша да е на ЛС
- Забравете за разни смешни и дребни хитринки - ако ще правите намаление правете поне 20%, това е повече тема за взаимопомощ отколкото за търговия - аз така го виждам.

Здравейте! Аз предлагам нови дрехи за 6-7 лв за магазини.
 

Горе