Офтопика от темата - Как се изкарват пари със сайт

DeyanMarkovski каза:
Като за начало си сложи сайтовете във подписите на форумите, в които пишеш ето така:

Хостинг, домейни, SSL сертификати

само заместваш URL-а с твоя URL и пишеш заглавие на линка, който да се появи в подписа ти. Не искам да звучи все едно подценявам интелигентността ти, но все пак вие жените не сте кой знае колко интелигентни и трябва да ви се обяснява повечко и да усвоите учебния материал, нищо че го усвоявате доста бавно
1074.gif

Айде дай си сайтовете, че ми е интересно да ги видя.
Аз тва вече съм го направила, даже регнах сайта в много бг класации.
Споко знам че ВИЕ мъжете обичате да си мислите че жените сме тъпи ама айде войната между половете е незавършена :)
Мерси все пак за съветчето :wink:
 
Ама това Моят сайт, Моят сайт 2 нещо ни ма кефи, що не го направиш "Единия ми сайт за Sims 2 и другия ми сайт за Sims 2" като "и" няма да е линк, а текстовете от двете му страни на И-то ш са линкове към съответните сайтове.
А за онуй там не бих се изразил така, щото ако кажа че женките сте по-глупави ш са обидите, неееее аз ш кажа, че ние мъжете сме по-умни, защото почти всички, учени, изобретатели и гении, които движат човечеството напред са мъже, ако ги нямаше мъжете и на Земята имаше само женски сигурно щяхте още да сте в ерата на мечовете.
Така че трябва да слушаш батко си Деян, защото е умен, разбирш?
 
DeyanMarkovski каза:
Ама това Моят сайт, Моят сайт 2 нещо ни ма кефи, що не го направиш "Единия ми сайт за Sims 2 и другия ми сайт за Sims 2" като "и" няма да е линк, а текстовете от двете му страни на И-то ш са линкове към съответните сайтове.
А за онуй там не бих се изразил така, щото ако кажа че женките сте по-глупави ш са обидите, неееее аз ш кажа, че ние мъжете сме по-умни, защото почти всички, учени, изобретатели и гении, които движат човечеството напред са мъже, ако ги нямаше мъжете и на Земята имаше само женски сигурно щяхте още да сте в ерата на мечовете.
Така че трябва да слушаш батко си Деян, защото е умен, разбирш?
Абе "батко ми Деян" вземи да понаучиш малко история и ще разбереш, че до всеки един велик мъж стои една велика жена :wink:
И вземи да понаучиш малко българския правопис, пък тогава ми викай кой бил по-умен 8)
 
Аз българския правопис го знам, но не пиша неграмотно, защото съм глупав, а защото така ми е по-забавно, мога да пиша и грамотно и неграмотно, ако пиша текст за някой сайт ще го напиша грамотно, но тук може и по така. А човек е умен тогава, когато успява да постига целите си, а моята цел не е да пиша грамотно. Ако си бях поставил цел да пиша грамотно щях да я осъществя без проблеми.
И тая жена, която стои до всеки велик мъж какво толкова е направила, че да докаже, че е умна?
 
DeyanMarkovski каза:
Като не знаеш защо го казваш като аргумент с който изкаш да докажеш, че жените били и те умни кат нас?
Признаваш ли сега, че ние мъжкарите сме мозъка на човечеството?
Hahahahahahaha НЕ
 
Абе аз нали съм нов в тоя форум и се питам дали всеки си пише където му падне или гледа заглавието на темата ? :twisted:

П.С.
А flood,spam и мнения различни от заглавието ан темата позволени ли са ? :roll:
 
Todor каза:
На тая тема може да спорите цяла вечност. Мойто мнение е че и от двата пола има достойни индивиди, надявам се вие да сте от тях :)
Неееее аз не съм от тях, аз съм една миризлива птица :D Нищо не става от мене, дано да пукна колкото се може по-скоро, че да са затрия веднъж завинаги от лицето на Земята :D
 
DeyanMarkovski каза:
Todor каза:
На тая тема може да спорите цяла вечност. Мойто мнение е че и от двата пола има достойни индивиди, надявам се вие да сте от тях :)
Неееее аз не съм от тях, аз съм една миризлива птица :D Нищо не става от мене, дано да пукна колкото се може по-скоро, че да са затрия веднъж завинаги от лицето на Земята :D
Дано, дано :lol: :lol:
 
DeyanMarkovski каза:
Няма ли имаш реклами по сайтовете си, от които да взимаш пари и да отделяш от тях за платена реклама?
Ми незнам как. . . нали за това съм тука :lol:
 
То е лесно, намираш си affiliate programs (програма, която ти плаща да рекламираш нещо, не програма като WinAmp), регистрираш се, слагаш тяхната реклама на сайта си и почваш да печелиш. Най-добре питай Google за affiliate directory и ще намериш директории, пълни с affiliate programs, има всякакви там.
 
DeyanMarkovski каза:
То е лесно, намираш си affiliate programs (програма, която ти плаща да рекламираш нещо, не програма като WinAmp), регистрираш се, слагаш тяхната реклама на сайта си и почваш да печелиш. Най-добре питай Google за affiliate directory и ще намериш директории, пълни с affiliate programs, има всякакви там.
И след тва кво? Регвам се в някаф такъв сайт? Ама те не са български. . . :?
 
Аааааами влез в http://sa.dir.bg/sa.htm и си свали речник или ползвай речника в сайта.
Може да се регистрираш и в български affiliate programs но аз от тях стотинка не съм видял, докарах 100 човека в dom.bg и 200 в bulfleet.com и нито стинка не съм зел.
Мисля че Todor е прав, че пари от България не могат да се вземат.
 
Амии тея ми искат пари. . . аз пари не давам !
Абе дайте някво сайтче плс :?
 
Кои тея бе момиченце? Кой ти иска пари? Affiliate програмите ли или SA Dictionary? Като намериш affiliate program, която ти иска пари да се запишеш веднага я зарязвай, само като напишеш "affiliate directory" в Google ще намериш колкото искаш affiliate programs които няма да ти искат пари да се запишеш.
Ако искаш ползвай тая http://russianfeme.com/affiliate/user/index.php на мен ми дават по 10 цента на клик.
 

Горе