Охранителна система

От: Re: Охранителна система

А иначе за поръчката на камери и техника от китаи, според мен напълно безмисленна...

ип камера тук е 200 лева а там е за 25 долара

намерете 2те разлики link
 
От: От: Re: Охранителна система

ип камера тук е 200 лева а там е за 25 долара

намерете 2те разлики link

Шматка, ако искаш пусни линк към уеб камера за $2 и пак ела да ми философстваш кое колко било.
 
От: От: Re: Охранителна система

Шматка, ако искаш пусни линк към уеб камера за $2 и пак ела да ми философстваш кое колко било.

ей помак поне тук във форума не лъжете кое колко струва
 
От: Re: Охранителна система

Аз ли не съм в час или нещо говорим за различни неща? Ти ли предлагаш на подобни цени, защото ти гледах магазина, камера за толкова пари не намерих...Дай ако искаш малко повече инфо, защото нещо започвам да се бъгвам.

Тия камери твой ли са, от магазина или само линкваш? Ако са твой и те интересува мога да ти дам цени за 800твл, 960H външен булет и вътрешна куполна

Тези камери за които говоря са нов внос и още ги няма на сайта, но цените са точно тези за които писах. Иначе камери имаме много, внасяме ги...

За UPS. Имаме клиенти които имат отделни UPS на всеки компютър , но за камерите нямат, защото според тях не е необходим...
С други думи, някои толкова му е приоритет да върши поразии, че да е готов да спре тока на цял един блок, и упс да сложиш се тая...
 
От: От: Re: Охранителна система

ип камера тук е 200 лева а там е за 25 долара

намерете 2те разлики link

25$ ?!

Първите 4 са:
$79.99
$54.42
$89.36
$76.86

+ ДДС и мито

Ако внесеш професионална IP камера за 25$ веднага почвам да купувам от тебе :wink:
 
От: От: Re: Охранителна система

ей помак поне тук във форума не лъжете кое колко струва

Помак - на баща си! На мен на "Вие" ако се налага или поне докато започнеш да правиш разлика между некви уеб камери, които ми мяткаш тука и ИП камера за видеонаблюдение.
 
От: От: Re: Охранителна система

25$ ?!

Първите 4 са:
$79.99
$54.42
$89.36
$76.86

+ ДДС и мито

Ако внесеш професионална IP камера за 25$ веднага почвам да купувам от тебе :wink:

Бе какво му обясняваш изобщо?!? Я ровни малко теми да видиш дали ще намериш нещо смислено писано от него...няма какво да губиш само време
 
От: От: Re: Охранителна система

Помак - на баща си! На мен на "Вие" ако се налага или поне докато започнеш да правиш разлика между некви уеб камери, които ми мяткаш тука и ИП камера за видеонаблюдение.

га се отнасяш и с мен вие тогаз мога да ти покажа най евтините 38 долара са към 50 кинта
тва е аз от там си поръчах!
 
От: От: Re: Охранителна система

най евтините 38 долара са към 50 кинта
тва е аз от там си поръчах!

Видях я тази камера - http://dx.com/p/senkama-rt8028-0-3mp-plug-play-0-3mp-wireless-tf-card-storage-camera-w-9-ir-led-white-black-257958#.UxDCUYUplC8

Ужасна работа. И от към параметри и от към визия. Ако някои види тази камера, не да се стресне, ами ще се усмихне :lol:

П.С. Има някакви китайски usb уеб камери с диоди (не IR, обикновени) за 20 лв. Та мaни другото но тези камери поне са 1.3, 2Mpx, докато тази на 0.3Mpx ще я бие всяка 700TVL аналогова, и то не само по резолюция...
 
От: От: Re: Охранителна система

га се отнасяш и с мен вие тогаз мога да ти покажа най евтините 38 долара са към 50 кинта
тва е аз от там си поръчах!

Ко речи? С този словоред, пунктоация и правопис и крещяща липса на познания за граматика би трябвало да черпиш с таралежки комшийте пред входа, че изобщо ти пиша.
 
От: Охранителна система

Е това ни е цялата работа!

Отиде на бар - защо вискито е 5 лева, в магазина 700 е 22?
Отиде на кръчма - защо пилето жулиен е 12 лева, като пилето в магазина е 8 лева?
Отиде на кафе - защо кафето е 2 лева, като в магазина 250 грама е 8 лева?
Отиде в някой магазин - защо тея дънки са 120 лева, като в америка са 70 долара?
Отиде в магазин за камери - защо тая камера е 100 лева като в китай някаква камера е 60 лева?

Няма да се оправим, ей!
 
От: От: Re: Охранителна система

Видях я тази камера - http://dx.com/p/senkama-rt8028-0-3mp-plug-play-0-3mp-wireless-tf-card-storage-camera-w-9-ir-led-white-black-257958#.UxDCUYUplC8

Ужасна работа. И от към параметри и от към визия. Ако някои види тази камера, не да се стресне, ами ще се усмихне :lol:

П.С. Има някакви китайски usb уеб камери с диоди (не IR, обикновени) за 20 лв. Та мaни другото но тези камери поне са 1.3, 2Mpx, докато тази на 0.3Mpx ще я бие всяка 700TVL аналогова, и то не само по резолюция...

именно това говоря
че има по евтини и сами да преенят
 
От: От: Re: Охранителна система

Ко речи? С този словоред, пунктоация и правопис и крещяща липса на познания за граматика би трябвало да черпиш с таралежки комшийте пред входа, че изобщо ти пиша.

хубаво си го написал
Със себе си и мам повече проблеми, от колкото с който и да е друг :lol:
 
От: От: Re: Охранителна система

хубаво си го написал
Със себе си и мам повече проблеми, от колкото с който и да е друг :lol:

Аз съм го написал, ама то трябва и КПД за да го разбереш, което виждам ти се губи. Спирам да ти обръщам внимание за да ти оставя време да научиш за съществуването на главна буква в началото на изречение, запетая, точка и други все така губещи ти се неща. Оправи първо тях за да ни улесниш да те разбираме, а после подхвани камерите. Ще отнеме време, знам. При теб дори повече от нормалното, но може и да не си толкова загубена кауза, колкото изглежда.
 
От: От: Re: Охранителна система

Аз съм го написал, ама то трябва и КПД за да го разбереш, което виждам ти се губи. Спирам да ти обръщам внимание за да ти оставя време да научиш за съществуването на главна буква в началото на изречение, запетая, точка и други все така губещи ти се неща. Оправи първо тях за да ни улесниш да те разбираме, а после подхвани камерите. Ще отнеме време, знам. При теб дори повече от нормалното, но може и да не си толкова загубена кауза, колкото изглежда.

и ника ти не е в тон с тебе
 

Горе