Още един нов начин да печелиме от интернет!!

vagon

Member
Здравеите!!
Намерих страхотен афилеит от които може да печелим от най обикновени снимки:
Принципа е следния:
- качваме снимки
-на всеки 1000 виждания на снимките ти се плаща по 0.22 цента
-също разрешават да си сложиш кода на гоогле адсент и да печелиш допълнително пари и от гоогле
-плащанията стават чрез пей пал
това е линка:
www.shareаpic.net

Мисля че звучи добре без никакви услия печелиш някакви пари.
 
Gotovski каза:
и кво мислиш че с тоз реффер никой не го вижда ли ?
И като го вижда какво, длъжен е да опита все пак за това са създадени тези реферали.
 
Аз този сайт си го ползвам от доста отдавна ,но не да печеля ,а за да споделям снимки и не знам от де печелите де ,не съм видял да пише нещо такова на сайта...
 
Ти ако искаш да изкараш 100 $ незнам какви снимки трябва да качиш,че да бъдат видяни толкова много пъти.По добре си използвай времето за продажби на продукти както каза coolice.Тук дори и да натрупаш реферали пак няма да изкараш някакви сериозни печалби.Ако се задоволяваш със 20-30 $ на месец...
 
Аз малко скептичен и не мисля че мога да искарам 100долара за един месец от това ,но дори и 30 или 20 все е нещо. Нищо не губиш само 5 минути от твоето време.
и още нещо което съм се убедил от собствен опит. Ако имаш 1 саит и печелиш по 1 долар на ден . Тогава направи 100 сайта и ще печелиш по 100 долара на ден .
а това са добри пари за бг.
Сега даже обмислям да пробвам с една от аффилеитете програми GenBucks.
какво ви е мнението за тях? Прочетох в форума че са стабилни и плащат редовно . разгледах им сайта също мисля че предлагат и добри програми.
 
EzRoLiT каза:
Ти ако искаш да изкараш 100 $ незнам какви снимки трябва да качиш,че да бъдат видяни толкова много пъти.

аз пък що ли знам? :roll:
"На Азис ку..чето"
"На Камелия п..рахосмукачката"
"На Гергана м...алката тайна"
и т.н .. такива тип "жълти гадини" биха изкарали адски много пари за теб.. Говорим за БГ пространството... Ако намериш някоя "уникална" снимка на Клаудия Шифър мислиш ли че за 2-3 дни няма да чукне 1000те
клика? :roll:
За тоя сайт се иска малко въображение и да умееш да влизаш в кожата на другия, за да видиш какво би го заинтересувало...
Иначе най-лесния начин е да качиш 10тина галерии с каки и да забравиш за тях... Следващия месец виждаш, че имаш да речем 10-15 долара и качваш още 10 галерии и така...
 
Ако разбираш от фотошоп може да продаваш снимки само че конкуренцията е убиствена.Трябва да си много добър не само с програмата,но и с рисуването.
За тези които се интересуват: fotolia.com
Аз пробвах да продам някой мои произведения но уви без успех :)
 
Удобно за печалба без инвестиция . Секи си знае как му е най-удобно да си направи някои лев . За това успех със снимките , а относно тази на Клаудия Шифър , ако я имах едва ли щях да я споделя с някои :) :oops: :lol: .
 

Горе