ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Re: От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Тази като им задава въпроси и си помислих, че ще ги пита - Ти мене уважаваш ли ма? :D
Силна, силна....аз искам да видя Ани Хуан с Люси и камилите.... :D
 
От: Re: От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Силна, силна....аз искам да видя Ани Хуан с Люси и камилите.... :D

Щото се чудиш дали камилите ще са по-къркани от тях ли? :D
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

И аз ги слушам къркан тъй че не ми прай впечетление
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

е ко се правите, най-готините мацки са си чалгарки.
 
Re: От: Re: От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Щото се чудиш дали камилите ще са по-къркани от тях ли? :D

По-скоро се чудя каква ли ще е тази комбинация....но като гледам и кого попитаха, не е много достоверен източника. ;) Тази година имало ли е някой пак без да иска да му се е видяло нещо анатомично. Почти всяка година има. :)
 
Re: От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

е ко се правите, най-готините мацки са си чалгарки.

Ето да се дървим всички, едни евъргрийни: http://vbox7.com/play:8c70850c88

Песни като:

Дай ми
Кой ме събра с тебе?
Режим "Неприлична"
Правена съм за ръцете ти

Любим ви, цел живот нема да ми стигне да изразя щастието си, което тази музика ми дава.
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Има някои песни, които са хубави. Иначе за текстовете много, много не търся смисъл, щото ще се отчая. Има стари песни, които са наистина хубави и като текст, и като музика, обаче се броят на пръсти - за съжъ.

В последните години е пълна скръб. :X Направо ужас. Отказах се да помня имена, щото никнат като гъби - толкова много се появиха. :X

Между другото сякаш има отлив така като гледам...?

Имам чувството, че от 1-2 години, откакто почнаха да нашумяват разни там поп и тем подобни изпълнители, има някакъв отлив поп фолка? Или само ми се струва?
 
Има отлив, идва рап вълната пак, като едно време, хубавото е, че минахме през 3 вълни, едно време беше само члага и рап, сега и леко пеминаване през поп се усети. ;)

Щом в БИАТ ти пуснат рап, знай, че нещата не отиват на добре за чалгата. :) Фифи, не ти се струва, така си е. НО и чалгорията нещо все на едно място тъпчат. Нищо по-интересно. То хубаво да и видиш гърдите, ама те едни и същи от преди 10 години. Друго нещо трябва да се измисли. Лошото е, че чалгата няма да си отиде, може да позамре, ама няма да се отървем от нея. Кой друг стил музика ще те кара да се комплексариш на евтино уиски, докато си джиткаш на Айфона, а през това време неква цицеста да ти крещи в ухото къв си бил играч. Приятелите през това време и пълнят пазвата и гащите с пари. Само тази музика предразполага за свински изпълнения. :) Щото и тя е такава. ;)
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Не, проблема при чалгата е следният. Там се откри, че разголването е един вид път към успеха (поне до някаква степен) и така всяка следваща маалко повече, мааалко повече се разголва и т.н. и т.н. Обаче вече то няма дрехи за разголване и затова така ти се струва, че тъпчат на едно място. :lol:
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Значи ако можем да обобщим, проблема е в разголването, а не в секса или текса
Нека се изкаже светата инквизиция и да изгорим на клада всички разголени и нецеломъдрени хопфолк певици
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

ахахаапахахаха
аз се стреснах като видях заглавието :)


Най-лошото е че рапа стана чалга вече... какви клипове има лелеее момент да намеря един с кебапчета и един където пее на немски в париж..
тия хора нямат ли роднини и приятели да им кажат да се застрелят?

Само QvkataDLG се държи в рапа, другото е чалга.
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Най-фрапиращото беше, че Мара Отварачката или Джуката спечели наградата за модна икона на годината :)
payimage2_php.jpg
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Е то на концерт на Пайнер все едно "Филиповци" са се преместили на градския стадион, слушащи бледо подобие на музика. НЕ МЕРСИ!
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

jy6uguge.jpg
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Чалга... слушаме... какво да правим, простаци - непростаци, като ми писне от 15 часа бачкане опъваме масата, мятаме ракията и се почва "И шкембето люто горещо ми е най-любимото нещо" :D

Да съдиш за това какъв е човек по музиката, която слуша - не е много правилно според мен. Няма как да не ни харесва чалгата, защото сме Балкански народ, в кръвта ни е! Ориенталското го мразя - да, ноо Балканското .. леле - леле! Пусни ми един Горан Брегович, някой от по-старите хитове и гледай кво става :D

Айде по-здрав! от мене :)

[video=youtube;EK-2I_aXAyk]https://www.youtube.com/watch?v=EK-2I_aXAyk[/video]
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Само QvkataDLG се държи в рапа, другото е чалга.
Ако Bisollini започне да прави повече песни - нещата ще се променят. ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Ако Bisollini започне да прави повече песни - нещата ще се променят. ;)
Нема вече бате, квот беше беше.
Сега са на мода гея криско и другите гейчета
 

Горе