ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Аз слушам много рап, метал и чилаут. Това ми харесва много. Много да пия много на рап музика. :) Хахаха.

Не съм си се представял никога как седя на някакво сапаре, до мен неква цицореста се дере, а от съседната маса валят салфетки. Това съм го виждал и е ужасно....иначе всички на уиски или водка. ;)
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Имаше един момент, може би преди няколко години, сякаш беше отшумяла модата по чалгата и изведнъж какво стана..Сякаш направи крачка назад, за да се засили..Магда я гледах по Господарите, просто затвърждава кръчмарския мотив.:)
 
Магда я гледах по Господарите, просто затвърждава кръчмарския мотив.:)

Хахаха. И там ли са я дали. Явно е било силно водене на награди. ;) Мислех, че е нормално такова водене. Поне по чалготеките така водят. :) Аудиторията им е една и съща, защо не и воденето. :)
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

На чалгата и на турските и латиноамериканските сериали основната аудитория са тинейджърите и отчаяните съпруги, поне с такова впечатление останах при преглед на страниците им във Фейсбук и съответната аудитория, от която произхождат основно лайковете. Аз се причислявам май към първата група, макар и да съм голям вече :)
 
От: Re: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Хахаха. И там ли са я дали. Явно е било силно водене на награди. ;) Мислех, че е нормално такова водене. Поне по чалготеките така водят. :) Аудиторията им е една и съща, защо не и воденето. :)

Според мен повече няма да и дават да води, защото колкото и да е телевизия Планета е доста гледана, а имаше и онлайн излъчване в Ютуб, тоест излагацията беше пълна, 100 процента Митьо Пайнера е бесен. :)
 
Re: От: Re: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Според мен повече няма да и дават да води, защото колкото и да е телевизия Планета е доста гледана, а имаше и онлайн излъчване в Ютуб, тоест излагацията беше пълна, 100 процента Митьо Пайнера е бесен. :)

Аз се чудя как са стигнали до нея като избор. Особено като знаем колко добре и тече мисълта. :)

Имаше и по-добри водещи. Камелия е класи над това. И определено изглежда по-добре. :)
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Мале тази Магда май е пияна и напушена :D
Поздравче
[video=youtube;-D9XcT9N73Y]https://www.youtube.com/watch?v=-D9XcT9N73Y[/video]
 
От: От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Мале тази Магда май е пияна и напушена :D
Още гасне по небеизвестния свищовски бизнесмен, който си купуваше магистрати Красьо Черния, не може да го прежали и за това се издокарва така :)
 
Re: От: От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Още гасне по небеизвестния свищовски бизнесмен, който си купуваше магистрати Красьо Черния, не може да го прежали и за това се издокарва така :)

Те не се ли събраха отново? Знам, че са заедно....поне така ми казаха тези дето го тачат този жанр. И специално за тях двамата се чудя кои с кое е по-известен, дали тях като певица или той като бизнесмен с много странни познати. :)
 
От: ПИЯНИ певици, шок тоалети и нагласени призове на Наградите на Планета

Какъв професионализъм!
 

Горе