ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

Georgi

Active Member
Рейтинг - 0%
0   2   0
Подарявам ICQ номер 4447774 - ако има все още някой, който ползва ICQ, да казва. Преди време го бях взимал за съпорт ICQ на един сайт, но така и не се стигна до ползването му.

Получава го първия заявил интерес в темата тук.
 
От: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

Много готин номер, но верно никой не го ползва или поне не и в България.
 
От: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

Благодаря за номера :)
Имаш репче
 
От: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

Доброто старо ICQ. Навремето руснаците хакваха такива номера и ги продаваха :))
 
От: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

някой ползвали изобщо в България ICQ вече ?
 
За съпорт яко вдига тръста, особено ако бизнеса ти е в чужбина. Аз имам нужда, но гледам са ме изпреварили.
 
От: Re: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

някой ползвали изобщо в България ICQ вече ?

За комуникация с руснаци се ползва. Някои руснаци си държат на ICQ-то, там е на мода.

За съпорт яко вдига тръста, особено ако бизнеса ти е в чужбина. Аз имам нужда, но гледам са ме изпреварили.

Особено ако клиентите са ти от Русия (или друга държава, където все още е масово).

a_vel каза:
Един мъж си пожелал от вълшебницата да го направи неустоим за жените, и тя го превърнала в кредитна карта.

Сигурен ли си, че преди "и"-то се слага запетая в този случай? Май наистина си я сложил правилно, аз първо се чудих доста докато стигна до този извод (съюзът "и" въвежда присъединителна конструкция).

Запетая пред съюза и
Кога се пише запетая пред и?
 
От: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

Разбира се, че се ползва ICQ. Да не мислите че всички са луднали по тая боза скайп, която масово в България се ползва не по предназначение.
 
От: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

ICQ-то може да се ползва под Линукс без инсталация на несвободен софтуер - например можете да ползвате Licq, което поддържа силна криптография (ако и другата страна ползва същия клиент). Докато Skype е голяма тромава и бъгава програма със затворен код, която не се знае на кого ви праща данните, които си обменяте.

Разбира се ползвам Skype, защото е популярен и хората, с които комуникирам, го ползват.
 
Re: От: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

ICQ-то може да се ползва под Линукс без инсталация на несвободен софтуер - например можете да ползвате Licq, което поддържа силна криптография (ако и другата страна ползва същия клиент). Докато Skype е голяма тромава и бъгава програма със затворен код, която не се знае на кого ви праща данните, които си обменяте.

Разбира се ползвам Skype, защото е популярен и хората, с които комуникирам, го ползват.

От миналата година всеки областен град в България притежава система за проследяване на разговорите в Скайп. Това не го знаят много хора, но е факт. Откакто Майкрософт купиха програмата, я превърнаха в най-мощното средство (след Фейсбук) за събиране на лични данни. Това става като се ползва една машина и съответно е свързана със сертификат издаден от МС.

В момента ако някой реши, може да ви погледне толкова дълбоко в хронологията, колкото сами не можете. Може да ви гледа и слуша докато провеждате разговори, да чете..... общо-взето в Скайп всичко се знае и конфиденциална информация там не се споделя.
 
От: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

@Fozzy че то и преди можеше, така че не виждам защо проблема да е в М$. И най-мощноот средство не е фейсбук, а една друга малка фирмичка наречена Google.
 
От: Re: ПОДАРЯВА се: ICQ номер 4447774

старо ICQ може да служи за тръст да вдига конверсията.... 98-99 бяха вече 8 цифрени със 20-50 милиона това е много старо ICQ :) Честито

така е. моето е от него време и е с 8 цифри(в диапазона 19 млн.)
глобално руснаците най-много ползват icq, въпреки че и те се ориентират към скайп напоследък
 

Горе