ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

От: Re: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Благодаря, след малко ще го пробвам.
А иначе - не съм добре с Руския и ако може някой да ми помогне да разбера кой ми краде статиите чрез адвего.

Нищо чудно да показва твоите, вече индексирани статии.
Пиши ми на лични и дай статията и сайта за да проверя.
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

[11:15:21] Найдено 1% совпадений всего
[11:15:21] Уникальность текста 99%
Очень высокая уникальность текста

Просто там в прозореца пиши твоят сайт за да не отчита неговото съдържание. Докторите казват в този случай:
- Всичко яж и са не бой!
 
От: От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

[11:15:21] Найдено 1% совпадений всего
[11:15:21] Уникальность текста 99%
Очень высокая уникальность текста

Просто там в прозореца пиши твоят сайт за да не отчита неговото съдържание. Докторите казват в този случай:
- Всичко яж и са не бой!

Този 1 процент е съвпадението на едно изречение в текста с подписа на един юзър от този форум. Сигурно ще се сетиш за кое става въпрос.
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Аз ще се възползвам от темата да попитам - пускам статия и примерно първите 2-3-4 часа след като копна някакъв текст в гуугъл от нея, ми излиза сайт, които използва rss хранилка и публикува мигновено част от статията ми с линк към оригиналната статия, нямам идея дали линка е dofalow. Сега гледам, че примерно като копирам текст от статии пуснати преди 2-3 дни излизат на първо място, а след тях въпросният сайт, използващ масово rss хранилки. Въпроса ми е гуугъл ме възприема, като първоизточник въпреки, че ме индексира с 2-3 час по-късно, нали ?
 
Последно редактирано:
От: От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Аз ще се възползвам от темата да попитам - пускам статия и примерно първите 2-3-4 часа след като копна някакъв текст в гуугъл от нея, ми излиза сайт, които използва rss хранилка и публикува мигновено част от статията ми с линк към оригиналната статия, нямам идея дали линка е dofalow. Сега гледам, че примерно като копирам текст от статии пуснати преди 2-3 дни излизат на първо място, а след тях въпросният сайт, използващ масово rss хранилки. Въпроса ми е гуугъл ме възприема, като първоизточник въпреки, че ме индексира с 2-3 час по-късно, нали ?
Да, мисля, че е така, но не съм сигурен.
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Не можах да разбера защо Адвего не показва къде е намерен неуникалния текст. Нали изписва къде е намерено това съдържание- например 20%- сайт1.com, 30%- сайт2.com и т. н.
 

Горе