ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Ivajlo Angelov

New Member
Здравейте,
Преди по-малко месец си направих блог. Пуснах заявка за регистрация в адсенс, като почти всеки ден пиша нови статии. Не я одобриха няколко пъти...
Трафика започва да намалява....от 70+ на дена станаха 30+.....
Днес чекнах почти всички статии с адвего, над 80% от тях са на 0% уникални...защо ли не ме одобряват.
НИТО 1 статия не е копирана от друг сайт, на какво се дължи това? Възможно ли е някой да си е харесал статиите ми? Блога е в блогър....
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Ако пишеш нови статии, просто гледай ти да се индексираш в гоогле преди тези дето ги крадат. Примерно пускай всяка статия веднага в фейсбук, гоогле+ , свежо , така гоогле ще знае че ти си първоизточника а другите копират.
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Ако пишеш нови статии, просто гледай ти да се индексираш в гоогле преди тези дето ги крадат. Примерно пускай всяка статия веднага в фейсбук, гоогле+ , свежо , така гоогле ще знае че ти си първоизточника а другите копират.
Ок, но сега с тези статии какво да правя?
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Нищо не можеш да направиш , оставяш ги така. Никой не е предпазен от кражба. Единствено да намериш, кой ги копира и да го помолиш да не го прави или по умното - да му кажеш да добавя линк към теб, поне да има полза.
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Като проверяваш с адвегото нали и намира твойта статия???
 
От: От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

А как може да го издиря?
А иначе:
Гугъл може ли да разбере кой е първоизточника на статиите?
Търси с част от текста?!?
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Като проверяваш с адвегото нали и намира твойта статия???

Да, аз слагам линк отгоре към моята статия. А има и 20%, които са със 100% уникалност .....останалото е 0.
Ще се постарая да го намеря тоя и да му кажа да махне всичките статии
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

И сега се сетих:
Аз не ги публикувам като статии, а като информация на отделни статии, няма как да ги споделя чрез гугъл +, поне аз не знам начина да стане така, че аз да бъда първоизточника им.
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Айдее....и статията от сутринта е на 0% уникалност, нарочно я проверих пак и някой най - нагло си я е сложил на сайта. Май пиша аз на някого безплатни статийки.
Ако си сложа плъгин за забрана на десния бутон ще променя ли нещо?
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Нормално е след публикуване да е 0% след като вече е публикувана. Да не е индексирана от твоя сайт, което ще е адски смешно....

Най-елементарното нещо , което можеш да направиш е да копираш едно изречение, да го сложиш кавички и да потърсиш в мрежата за точно съвпадение.
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Бас хващам че никой не ти краде статиите :) Просто хващаш част от текста - около 5-6 думи и ги постваш в гугъл в кавички. Ако твоя сайт излезе най отгоре значи ти си първоизточника за гугъл. Опитай с различни части от всяка статия тъй като понякога може да се индексира част от текста или част, която присъства в друга твоя страница но не и самата статия.
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Ако вече си публикувал текста и се е индексирал, след което го провериш за уникалност - тогава е нормално да показва 0%. Сигурен ли си, че не се получава точно това?
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

И отделно...идеята на проверяване на статия с advego e за търсена уникалност преди публикуване, а не след това.
След това е 0%
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

И отделно...идеята на проверяване на статия с advego e за търсена уникалност преди публикуване, а не след това.
След това е 0%

20% от статиите след публикуването са си 100% уникалност....
 
От: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

20% от статиите след публикуването са си 100% уникалност....

така или иначе може да погледнеш в адвего и да видиш кой ги е копирал - това направи ли го?
 
Много бързо краде бе бате, нещо не е много реално това. Намери си го, защото почвам да се чудя в софта или статиите. Дори и на световния пазар не е така агресивно, а там все пак си ги имаме всякакви. Иначе това като съобщение е грубинаско. Използвай това: http://copypoison.com/ - много яко софтче,разработено от клокси. ;) Прави пастет крадения контент. :)
 
От: Re: ПОМОЩ! Някой ми краде статиите

Много бързо краде бе бате, нещо не е много реално това. Намери си го, защото почвам да се чудя в софта или статиите. Дори и на световния пазар не е така агресивно, а там все пак си ги имаме всякакви. Иначе това като съобщение е грубинаско. Използвай това: http://copypoison.com/ - много яко софтче,разработено от клокси. ;) Прави пастет крадения контент. :)
Благодаря, след малко ще го пробвам.
А иначе - не съм добре с Руския и ако може някой да ми помогне да разбера кой ми краде статиите чрез адвего.
 

Горе