ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Далас, много филми гледаш и много неща четеш, дето не стигаш до нищо - това което говориш е следствие, замисли се къде е причината и стига с тези глупости роби и робовладелци, навсякъде е така едните искат да намалят разходите другите да увеличат - затова има и просъюзи да защитават едните, ти знаеш ли кво ще стане бизнесмените си направят профсъюз, кво ще стане :D Това че такива лешперски мисли имат повече като теб в главата си заслужават такива пари, като бъкел не вдяваш как ти дадът 1к - всички рискове които поема предприемача, и накрая некви лешпери идват и се правят на интерси, кво следва после, сети се сам
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

бъкел не вдяваш как ти дадът 1к - всички рискове които поема предприемача, и накрая некви лешпери идват и се правят на интерси, кво следва после, сети се сам

Ок искам 120лв заплата но млекото 6 ст. и хлеба 15 стотинки биричка за 32 стотинки бензина 20 стотинки не ша увеличение !
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Ок искам 120лв заплата но млекото 6 ст. и хлеба 15 стотинки биричка за 32 стотинки бензина 20 стотинки не ша увеличение !

За това трябва държиш винове чичо ти Никсън дето 71г. скъсва Бретън Уудския договр и вече долара не е вързан към златото и златото се определя вече по пазарен принцип и почва масовата инфлация и малко по късно около близо две деситилетия на Чичко ти Горбачов и Рейгън дето сложиха края на соц-а - и аз искам БГ на 3 морета ама ..... Времета се менят трябва си в сегашнтоо и да мислиш за бъдещето не за миналото, такива са реалните условия по света и у нас - предприемчивте успеят другите стават роби на страховете си, алчността си, безаберието, на неинциативността си и т.н. а от там като си като роб и се мислиш, за такъв отношението към теб да е робско
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

И аз съм от "робовладелците" - ( както наричаме в тая тема работодателите и предприемачите), но Даласа ме кара да се замисля. Ако всички вземат мин. 1000 лв. нали ще ги похарчат пак, ще се платят осигуровки и данъци на тях - демек парите в крайна сметка се връщат отново у предприемача, който е измислил как да ги вземе от консуматора (99% от българите) дори и да затворят парите си в банки (тук изкл. бурканите и дюшеците) пак ще има позитивен ефект. Друг и немаловажен е въпроса от где ще се вземат тези пари.

В заключение на цървула и 5 к. заплата да му даваш той ще я похарчи, за да направи оборот на инвеститора. И защо мислите, че печатниците на САЩ не спират да печатат $$$?

Какъв пък работодател си ти? Тук не визираме вземането на ревю копита и субмита в директории, а за среден бизнес - инвестиции, заеми, кредити, не думай като те няма никакъв. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32823&p=310064#post310064 ето то ви нещо интересно, ако имате акъл да разберете.
 
От: От: Re: От: От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

От кое врачанско село далази Карго Идиота, сподели че ми стана интересно

Криводол ще да е или някъде в района, макар че съдейки по форумната му дрисня.....къде Учин Долски помияр го докарва
Не го знам, стрелнах напосоки, мислейки че комплимент му правя с тая Враца,
А сега като варианти останаха Габрово и Перник.
 
От: От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Какъв пък работодател си ти? Тук не визираме вземането на ревю копита и субмита в директории, а за среден бизнес - инвестиции, заеми, кредити, не думай като те няма никакъв. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32823&p=310064#post310064 ето то ви нещо интересно, ако имате акъл да разберете.
Цветомирчо, имаш бая хлебец и сол да ядеш още докато разбереш. Цъкай тука репи и си трай!
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Даласвеб, ти си натурален селски изУМруд, некой блестят с акъл други с простотия ма отдека ти идат такива идеи за западни заплати при нази, да не си одил до Чикаго и назад или до Далас и обратната на село, въпросът е риторически ма ти мой да оттговориш по най бляскавия начин
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Не знам къде се редиш до истински предприемачи като спай.бг , честно
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

За това трябва държиш винове чичо ти Никсън дето 71г. скъсва Бретън Уудския договр и вече долара не е вързан към златото и златото се определя вече по пазарен принцип и почва масовата инфлация и малко по късно около близо две деситилетия на Чичко ти Горбачов и Рейгън дето сложиха края на соц-а - и аз искам БГ на 3 морета ама ..... Времета се менят трябва си в сегашнтоо и да мислиш за бъдещето не за миналото, такива са реалните условия по света и у нас - предприемчивте успеят другите стават роби на страховете си, алчността си, безаберието, на неинциативността си и т.н. а от там като си като роб и се мислиш, за такъв отношението към теб да е робско

ТИ май наистина си завършил Икономикс - аз таквиз много ги уважавам барабар с КОстов дето разпродадоха България за стинки.Нема страшно ние новите шумкари от заведенията и къпанчета, като се надигнем ще ометем всичко ,което е останало на шведската маса!
Риторично що е то?@далонес много сложно се изразяваш.Дай го по просто оти има и други ,които не разбират китайско четмо!
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Не знам къде се редиш до истински предприемачи като спай.бг , честно
Първо онлайн бизнеса ми е хоби. Второ не се сравнявам (честно) с никого ти ме сравняваш. Не познавам спай.бг, но вярвам, че е истински предприемач, но не виждам какво общо има с темата и кога съм се наредил до него. И трето много важно от 2007 г. давам работа на минимум 10 човека (като са стигали и до 25 преди Тиквата да дойде на власт) без юристите и счетоводителя, така, че мога спокойно да си цъкам в интернет, да си лафя с теб и другите, и да живя нормално и аз и семейството ми.

Истина е че продавам, купувам, пускам обяви, уча се да правя лога, но това е защото ме кефи и смятам, че е тъпо да съм назад с технологиите при положение, че доста хора водят виртуален начин на живот и мога да ги манипулирам от разстояние, а и са ми полезни в бизнеса много от нещата, които чета. Предприемача знае как, може да финансира и банките обичат фирмата му. Мисли и бачкай - започнах със 7000 лв. кредит от ДСК взех помещение под наем и направих фитнес - желязото е по - вечно и от златото. ... вече имам и магазин за цигари и алкохол, и съм откраднал една рецепта (разработена по татово време), която патентовам в момента ... и продължавам да мисля... и да ухажвам банките... Колкото до онлайн проектите и на тях ще им дойде времето - още се уча ...
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Ти си първия човек, който обича банките още повече ги ухажва.
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Ти си първия човек, който обича банките още повече ги ухажва.

Аз пък искам си имам банка :D
А как няма ги обичаш ако ти дават нужния ресурс, който да ти финансира новия бизнес или актив, който генерира солидни бъдещи ползи, с който си изплащаш лихва + глваница и да има добра печалба - направо си е чудесно - има добър има и лошо дълг, кофтито че масата купува само този кофти дълг
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Ти си първия човек, който обича банките още повече ги ухажва.
Преди да това получавах 350 лв. заплата. Сега бивши колеги взимат 450 някъде, не съм сигурен точно. Как да ни ги обичам?
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Първо онлайн бизнеса ми е хоби. Второ не се сравнявам (честно) с никого ти ме сравняваш. Не познавам спай.бг, но вярвам, че е истински предприемач, но не виждам какво общо има с темата и кога съм се наредил до него. И трето много важно от 2007 г. давам работа на минимум 10 човека (като са стигали и до 25 преди Тиквата да дойде на власт) без юристите и счетоводителя, така, че мога спокойно да си цъкам в интернет, да си лафя с теб и другите, и да живя нормално и аз и семейството ми.

Истина е че продавам, купувам, пускам обяви, уча се да правя лога, но това е защото ме кефи и смятам, че е тъпо да съм назад с технологиите при положение, че доста хора водят виртуален начин на живот и мога да ги манипулирам от разстояние, а и са ми полезни в бизнеса много от нещата, които чета. Предприемача знае как, може да финансира и банките обичат фирмата му. Мисли и бачкай - започнах със 7000 лв. кредит от ДСК взех помещение под наем и направих фитнес - желязото е по - вечно и от златото. ... вече имам и магазин за цигари и алкохол, и съм откраднал една рецепта (разработена по татово време), която патентовам в момента ... и продължавам да мисля... и да ухажвам банките... Колкото до онлайн проектите и на тях ще им дойде времето - още се уча ...

СУПЕР думи имаш реп!
Те тук са мислят ,че хора с пари и имоти не флизат .Аз също обичам банките - дори днеска пак ми звънаха за новия кредит ,но аз са назландисвам.Да почакат малко да потелефонираме малко ,като младо моме са дърпам -иначе парите ми трябват за купуване на поредната машина за пресоване на пластмасови изделия!Някой ходят за риба, други по жени ,а трети стоят в нета ,като мене -мхоби и страст ми е! Затова се изкефих за 18 доларес от аффа!
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Аз пък искам си имам банка :D
А как няма ги обичаш ако ти дават нужния ресурс, който да ти финансира новия бизнес или актив, който генерира солидни бъдещи ползи, с който си изплащаш лихва + глваница и да има добра печалба - направо си е чудесно - има добър има и лошо дълг, кофтито че масата купува само този кофти дълг
Повечето хора, които теглят кредит си купуват плазма, или кола. Това е супер тъпня - тройно набиване.

Ако имаш обаче идея с която, да докараш 20% чиста печалба да ти носят 10 000 к. примерно си струва 12 Х 2000 = 24 000 печлба годишно има и за банката и за работниците и за ракия и салата - говоря примерно. И не казвайте, че 20 % са недостижими - защото и краставици да препродавате можете да им турите 20 % чиста печалба. Отплеснах се... Та да, затова ги обичам... :) и аз искам да си имам моя ...:clap::-o
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Аз пък искам си имам банка :D

Аз пък исках да работя Цар, ама като гледам няма да ни огрее. :D

Минимална заплата от 1к в БГ вече само на картинка ще може да я гледате. Кораба почти потъна. :)

започнах със 7000 лв. кредит от ДСК взех помещение под наем и направих фитнес - желязото е по - вечно и от златото. ...

О фитнес, и язе имах една мечта да си направя фитнес зала ама Боко ме отказа - не може да си избия парите после. Системата каза Не. :mrgreen:
 
От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

СУПЕР думи имаш реп!
Те тук са мислят ,че хора с пари и имоти не флизат .Аз също обичам банките - дори днеска пак ми звънаха за новия кредит ,но аз са назландисвам.Да почакат малко да потелефонираме малко ,като младо моме са дърпам -иначе парите ми трябват за купуване на поредната машина за пресоване на пластмасови изделия!Някой ходят за риба, други по жени ,а трети стоят в нета ,като мене -мхоби и страст ми е! Затова се изкефих за 18 доларес от аффа!

Аз пари имам колкото да живея нормално. Честно казано, Тиквата и ГЕРБ ми го набиват много здраво и ме спъват на всяка крачка. Па 18 $ на ден си е цифра за 3 месеца ще направиш един круиз до Австралия
 
От: От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Кораба почти потъна. :)



Потъналите кораби обикновено са с несметно богатство!
 
От: От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Аз пък исках да работя Цар, ама като гледам няма да ни огрее. :D

Аааа теб няма те огре за цар иначе за банка, само да имаш нужните капиталови изисквания и си действащ, - питанката се пита от де ще намериш капитал, но хубавото е че се намира, е пак е до индивидуални умения.
 
От: От: ПОТЪВАНЕ:- Минималната работна заплата вече е 290 лева

Аз пък исках да работя Цар, ама като гледам няма да ни огрее. :D




О фитнес, и язе имах една мечта да си направя фитнес зала ама Боко ме отказа - не може да си избия парите после. Системата каза Не. :mrgreen:

Това е най-сигурната инвестиция.

1. Правите спорен клуб (дружество с идеална цел) с едно учредително събрание - за да не плащаш данъци 100 -тина лв.
2. Намираш добър стругар и заварчик - чертаеш - лежанка, успоредка, лост за набирания стойка за клек, купуваш 5 макари и телено въже. + тежести и лостове поне 4бр. 3 000
3. Намираш общинско помещение (в някое училище за предпочитане) 600лв. мах.
4. Велоергометъра 2 бр. 600 лв. мах
5. Шейкър . 50 лв.
6. Протейн насипен + декстроза
7. Викаш всичките си приятели и ги пускаш да тренират 1 месец безплатно

П.П Трябва да направя сайт с рецепти за откриване на фитнеси
 

Горе