ПРАВО НА ОТГОВОР

Връщам си думите назад, по голям нещастник от тоя Г-н Апостолов няма просто. Аз гледам да му помогна да не го махнат от Адсенс, тоя ме псува....
learning you are young padawan
 
темата почна да придобива блатен характер :)

и ако тоя Апостол е мъж да дойде да си мериме колите изкарани от АдСенс например, на белот и канадска борба ще го бия по подразбиране на чик.и също щот още ми става :)
 
Последно редактирано:
Като го гледам с нищо не може да подражава на хората във форума, дори и с парите които така постоянно твърди, че има.. За какви пари изобщо говори станал е на 80 години и направил някакви 45-50 000 лева и голяма работа аз толкова давам само за образованието в момента :) (да се фукам и аз малко)

С какво друго може да се гордее, хммм да помислим малко с нищо... нито една мацка няма да го погледне и колкото скъп да изглежда (скъп, скъп колкото да е) а дори някоя шашната да се заблуди има два варианта като край или момичето ще си тръгне разочарована или Апостола ще си замине от сърдечна криза заради двете таблетки виагра :)

Тоя ми е толкова смешен, че измислих най добрата идея за самоубийство, няма болка, няма кръв, няма хапчета спазми и такива просто облепяте цяла стая със снимки на Апостола и ще пукнете от смях, а довършващия етап е като му се обадите по телефона и го чуете... Гарантиран успех :)

Благодарим ви господин Апостолов на вашия гръб толкова се смеем, че ни правите живота весел та даже няма на къде повече...

Нямам повече думи, просто повтори му името и го остави :)
 
АПО НА БОКЛУКА!

@coolice пак неможем да ти разчетем :D 3 пъти четах да мога да загрея нещо
 
Превод:

Моят коментар е "Могъл е - направил е" важното е всички да направим! И вярвам, че ще направите като сте усърдни... не веднага, но ще направите батета и каки

пп. Айде локвайте я тая тема, че ми омръзна все дядо апо да обсъждаме
 

Горе