Geridoncheva

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам всички нужни активности във Фейсбук от Български профили. Всички профили са с различни ип-та и 100% сигурност.
-лайкове
-споделяния
-коментари ( ваш текст )
-харесвания на страници
-отзиви ( ваш текст )
-ревюта ( само положителни )
-други

Предлагам на първите 10 който пишат тук безплатен тест на каквото имат нужда. След като проявите интерес с коментар под темата, очаквам вашият линк на лично с желанието което имате :)

Плащане: 100% КРИПТО
 
Какъв е тестовият брой за харесвания на страници? Мисля да се възползвам от тази безплатна услуга.
 
мога да пробвам за една специализирана страница дали има ефект
 
И аз искам да се възползвам от харесвания на страница, колко лайка на страницата предлагаш?

Отделно оферта за лайкове на страница и капацитет до колко можеш да ги докараш?
Моля пиши ми на лично.
 
Аз получих безплатен тест от колегата. Възползвах се от услугата "харесвания на страници" като очаквах да ми добави определен брой харесвания на страницата ми, но вместо това получих "10 харесвания на страницата ми", както и "20 харесвания на една публикация". След уточнение какво представляват тези услуги става въпрос за това: "10 профила харесаха твоята страница" и " 20 профила харесаха този пост". Явно не съм разбрал правилно самата услугата.
Дали мога да си поръчам 1000, 2000 или повече харесвания на страницата ми? Не знам. Трябва автора на темата да каже.
Аз лично не мога да кажа, че останах много доволен от услугата, явно защото не съм я разбрал.
 
Аз получих безплатен тест от колегата. Възползвах се от услугата "харесвания на страници" като очаквах да ми добави определен брой харесвания на страницата ми, но вместо това получих "10 харесвания на страницата ми", както и "20 харесвания на една публикация". След уточнение какво представляват тези услуги става въпрос за това: "10 профила харесаха твоята страница" и " 20 профила харесаха този пост". Явно не съм разбрал правилно самата услугата.
Дали мога да си поръчам 1000, 2000 или повече харесвания на страницата ми? Не знам. Трябва автора на темата да каже.
Аз лично не мога да кажа, че останах много доволен от услугата, явно защото не съм я разбрал.
Съжалявам , че не сте останали доволен.
Това което предлагам съм ви направил безплатен тест.
10 бг профили харесаха вашата страница
20 бг профила харесаха ваша конкретна публикация.
Не мога да разбера от какво не сте останали доволен :)
Ако искате голям брой харесвания на страницата ви, мога да предложа международни.
 
Предлагам всички нужни активности във Фейсбук от Български профили. Всички профили са с различни ип-та и 100% сигурност.
-лайкове
-споделяния
-коментари ( ваш текст )
-харесвания на страници
-отзиви ( ваш текст )
-ревюта ( само положителни )
-други

Предлагам на първите 10 който пишат тук безплатен тест на каквото имат нужда. След като проявите интерес с коментар под темата, очаквам вашият линк на лично с желанието което имате :)

Плащане: 100% КРИПТО
Бих желал да се възползвам от услугите ви. Как да се свържем?
 

Горе