ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

MAiK88

New Member
Здравейте!От варна съм и искам да се запозная с предприемчиви хора с които да обменям опит ,идей и тн. на 22 години съм .Да оганизираме среща на по кафе ?
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

Има бе как да няма, аз съм от Варна :)
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

еми дайте да се организираме хората от варна и да се запознаем можем да си бъдем полезни ;)
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

Супер сте хора, много ще се радвам да се видите и запознаете. На мнение съм, че хората тук трябва да си запознават, защото не знаеш кой ще ти бъде както следващия подизпълнител на проект, така и бизнес партньор. Важното е да се развиваме и да научаваме нови и нови неща. Малко ми прилича на "Боен Клуб" това, за което само мога да се радвам. И ако успеете да се съберете и побъбрите, моля пуснете снимки или поне споменете в тема за това. Не само е хубаво, но ще мотивира и хора от други градове да го правят. Колкото по задружни сме в онлайн пространството, толкова повече ще успяваме. Отборната игра винаги е била печеливша формула. :)
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

Супер сте хора, много ще се радвам да се видите и запознаете. На мнение съм, че хората тук трябва да си запознават, защото не знаеш кой ще ти бъде както следващия подизпълнител на проект, така и бизнес партньор. Важното е да се развиваме и да научаваме нови и нови неща. Малко ми прилича на "Боен Клуб" това, за което само мога да се радвам. И ако успеете да се съберете и побъбрите, моля пуснете снимки или поне споменете в тема за това. Не само е хубаво, но ще мотивира и хора от други градове да го правят. Колкото по задружни сме в онлайн пространството, толкова повече ще успяваме. Отборната игра винаги е била печеливша формула. :)
да ;) трябва да се измисли нещо по въпроса
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

Бе то и аз съм от Варна, ама не знам колко ще се впиша в картинката. Ако има някой, който е над 26-27 г. и декларира открито, че след 12.00 (на обят) не консумира безалкохолни напитки и ще присъства и аз ще дойда :)

Моите уважения към младите предприемачи, ама не мога да изпадна в положение да ме пита някой млад милионер - чичко що изпи 5 бири по обят...
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

Инициативата определено ще има по-голям успех, ако се организира среща, в която поне част хората вече малко или много са се опознали онлайн и имат положителна представа един за друг. И поне малко стаж тук..
Поне ще се избегнат гореспоменатите конфузни ситуации и ще се ограничат разговорите на тема 'Аве, братле и ся от де да започна?'
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

Инициативата определено ще има по-голям успех, ако се организира среща, в която поне част хората вече малко или много са се опознали онлайн и имат положителна представа един за друг. И поне малко стаж тук..
Поне ще се избегнат гореспоменатите конфузни ситуации и ще се ограничат разговорите на тема 'Аве, братле и ся от де да започна?'

зелена репутация за мнението

Пичове без някой да се засяга имам въпросче: с кеф ще дойда да обърна една-две бирички, че и нещо по-твърдо. С account-bg ще поговорим за данъчното облагане и идеята за офшорка, която ме мъчи от Коледа насам, с biaaro ще е истинско удоволствие да се запозная и офлайн, нямам търпение да разбера дали Caprice е също толкова очарователна и без компютър, а аз от своя страна ще споделя някой друга мръсотийка или списъче и ще си заформим приятна дискусия. Обаче дали разговора с останалите ще бъде пълноценен и полезен. Нали разбирате теми от рода на "браточка ти кви паронци сгъваш на месец?", "аре обади некой далавера пич да напрайм малко кинти" и "аверче дай тоя твоя софт да го кракнем, че да го връткаме всичките" не се вписват в представата ми за приятно прекарване. Отново без да искам да засегна някого, но за да се направи пълноценно и приятно събиране офлайн е хубаво да имаме поне обща представа един за друг, за интересите и познанията си. Моята скромна препоръка е - дайте още малко на форума, вижте къде сте, вижте с кого ще ви е приятно и полезно да контактувате (съответно гледайте и на него/нея да му е интересно с вас) и тогава търсете офлайн контакта.

ПС ако целта е просто да се обърнат две-три бири с някого тогава вече е въпрос на личен избор дали да не завъртиш един телефон на някой от приятелите си
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

То и аз мога да дойда, ама... нещо нямам позитивно мнение за тази инициатива.

Точно такава си мисля че е целта:
ПС ако целта е просто да се обърнат две-три бири с някого тогава вече е въпрос на личен избор дали да не завъртиш един телефон на някой от приятелите си
пък има с кого да си пия бирата
 
аз си мисля че може да се видите на по кафе/бира и да си говоите за бизнес и ниши като цяло без да си говорите за доход за да не е толкова притеснително :) ако търсите неутрална тема може да е сео :) /винаги полезно за бизнеса :)/ а и вероятно няма да сте много директни конкуренти така че със сигурност ще е ползотворна среща :) покрай сеото ппц като ркламодатели също е добра тема :)
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

Здравейте приятели , Какво се случи с въпросната среща ? Реализира ли се ?
Разкажете малко , аз също съм от Варна и имам интереси в бизнеса . Много бих се радвал да се запозаня с други амбицирани хора !
 
От: ПРЕДПРИЕМАЧИ !?! варна

Незнам от къде я изкопа тази тема, но ми допада и съм вътре.
Може да направим едно събиране без проблем, поне от моя гледна точка.
Най малкото всеки които има свободно време и желание, може да ми пише за едно кафе/бира/разходка/спорт/...
 

Горе