ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: Re: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Нещо интересно:

[video=youtube;65oo3D5vFfs]https://www.youtube.com/watch?v=65oo3D5vFfs[/video]

Гласувайте, че иначе. :)
Пълни уроди.:shock:
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ще ги почесват ама за много пари! Щом нашата свиня Пеевски за там се запътил ... да ни срами из цяла Европа тоя добитък... Освен това са важни защото ако Герб не победят , се счита че хората подкрепят сегашните управляващи. Ако БСП бият Герб , най-вероятно правителството ще си изкара мандата. При обратното може и да има има предсрочни избори.
продуцирано от двете мозъчни гънки на разбойко
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Аз ще гласувам. Този избор е важен. Съвет - за да не се оплаквате, гласувайте и вие. :)

Добре ве обясни ми що да гласувам, кво ще променя с това. Може аз да съм прост пък ти много умен и да знаеш
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Абсолютно безсмислено е гласуването. Ще отида и ще нарисувам член на бюлетината.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Абсолютно безсмислено е гласуването. Ще отида и ще нарисувам член на бюлетината.

Хаха и аз ще направя тъй, това е начин за бойкот да ги ева партийните интереси, като няма народни интереси само Уй за тях
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Кебапчийниците отвориха, големи концерти праят и балони раздават
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Добре ве обясни ми що да гласувам, кво ще променя с това. Може аз да съм прост пък ти много умен и да знаеш
Защото България е част от Европа и ето примерно сега когато трябва да се взимат решения за кризата в Украйна , България няма как да изкаже собствено мнение, а то е съгласувано с Европейското такова. Важните решения се взимат там в Европа та затова е важно кой ще отиде. Срам за България ще е да пратим свиня Пеевска или побелелия луд войн Волен да се борят за нашите интереси.
Който не гласува не само че няма право да се оплаква , той директно подкрепя циганизацията и емиграцията на младите в страната. Това е посоката на днешна България. Дават се по 20 лева на пенсионерите , а на младите се посочва терминал 2. Такава е политиката на сегашното правителство в страната. Ако се пратят същите хора и в Европа - просто темповете ще се ускорят.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Абсолютно безсмислено е гласуването. Ще отида и ще нарисувам член на бюлетината.

Изборите са за гласуване , не за рисуване на автопортрети...
 
От: Re: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Идва неделя, надявам се да си дадете гласа. И без тези "няма кой". :)

Как ми е хубаво , че се прибирам в БГ от почивка точно неделя :) Дано избирателната активност е висока.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Защото България е част от Европа и ето примерно сега когато трябва да се взимат решения за кризата в Украйна , България няма как да изкаже собствено мнение, а то е съгласувано с Европейското такова. Важните решения се взимат там в Европа та затова е важно кой ще отиде. Срам за България ще е да пратим свиня Пеевска или побелелия луд войн Волен да се борят за нашите интереси.
Който не гласува не само че няма право да се оплаква , той директно подкрепя циганизацията и емиграцията на младите в страната. Това е посоката на днешна България. Дават се по 20 лева на пенсионерите , а на младите се посочва терминал 2. Такава е политиката на сегашното правителство в страната. Ако се пратят същите хора и в Европа - просто темповете ще се ускорят.
По-големи простотии от това можеш ли да пишеш?

Как българските евродупетати въобще взимат някакви решения отнасящи се до нашата държава? Дори и всички да гласуват на едно, което не се е случвало, пак нямат достатъчна бройка, че да влияят на общите решения. Дай пример за нещо върху което са повлияли.

Какво общо има циганизацията и емиграцията на младите с евроизборите? ЕС не подкрепя ли циганизацията с програмите си за интеграция? Богатите държави от ЕС не издъпрват ли всички можещи кадри?

Дейба и демагога герберски дейба :lol:
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

По-големи простотии от това можеш ли да пишеш?

Как българските евродупетати въобще взимат някакви решения отнасящи се до нашата държава? Дори и всички да гласуват на едно, което не се е случвало, пак нямат достатъчна бройка, че да влияят на общите решения. Дай пример за нещо върху което са повлияли.

Какво общо има циганизацията и емиграцията на младите с евроизборите? ЕС не подкрепя ли циганизацията с програмите си за интеграция? Богатите държави от ЕС не издъпрват ли всички можещи кадри?

Дейба и демагога герберски дейба :lol:
Рисувай си членове по бюлетините и не се опитвай да мислиш. Видно е няма достатъчно материал в черепната кутия!
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Аргументирано мнение на гербер - дървен камък. Я кажи, събуваш ли си обувките като Цветанов, като влизаш в джамията? :lol:
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Аргументирано мнение на гербер - дървен камък. Я кажи, събуваш ли си обувките като Цветанов, като влизаш в джамията? :lol:
На теб ли да ти се аргументирам ? Когато напишеш ти за кого ще гласуваш и ми обясниш избора си тогава и аз ще ти дам аргументи. Какво мнение може да има един платен трол дето щял да рисува членове по бюлетината ? Като нямаш мнение защо търсиш аргументи на чуждото такова ?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Няма да гласувам за никой, защото не виждам смисъл. По-горе съм написал защо. Обясни ти защо ще гласуваш.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Няма да гласувам за никой, защото не виждам смисъл. По-горе съм написал защо. Обясни ти защо ще гласуваш.
Обяснил съм по-горе. Решенията взети в Брюксел право засягат страната ни като членка. В този смисъл хората дето ще отидат там са по важни и от тези тук. Дори и да са малко като бройка! Като не виждаш смисъл - няма да се оплакваш! Имал си право на вот - не си го използвал. Трайкаш си и това е.
 
От: Re: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Идва неделя, надявам се да си дадете гласа. И без тези "няма кой". :)

Ми няма кой! :)

Айде, кажете...

Свинята Пеевски? Оня гейзер плешивия от герб? Другия гейзер Станишката? Болния мозък? Барека г*золизача? Оная мутресата? Куневица и жалките остатъци от сдс?

Аре мерси. По-добре никой да не ме представлява в Европата :).
 
От: Re: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ми няма кой! :)

Айде, кажете...

Свинята Пеевски? Оня гейзер плешивия от герб? Другия гейзер Станишката? Болния мозък? Барека г*золизача? Оная мутресата? Куневица и жалките остатъци от сдс?

Аре мерси. По-добре никой да не ме представлява в Европата :).
Ще те представляват в Европа. Просто няма да си ги избрал ти, а циганите дето от сега чакат кебапчетата и паричните стимули.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Логика: Колкото е по-малка избирателната активност, толкова повече гласове ще вземат БСП плюс ДПС. Защото те имат един ТВЪРД електорат от привърженици, който никога не пада. И понеже другите няма да гласуват, няма да се учудя, ако ДПС вземе над 10 %, а БСП над 30 %. Затова е добре да се гласува, иначе ни е спукана работата.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Турци , цигани и пенсионерите ( които БСП подкупи с 20 лева за Великден ) - те ще гласуват. Те не виждат изборите за безмислени. Обаче младите , тези които работят и вкарват пари в тая държава - на тях не им се гласува. Нямало значение.... Е затова сме на цъфнали и вързали в тая държава. И на предните парламентарни избори така се извъртя палачинката , че партии подкрепяни от по-малко хора управляват страната.
 

Горе