ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Статус
Not open for further replies.
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Според мен става въпрос за грешка на съпорт служителя.
Чл. 26. Ползвателя няма право да използва акаунта си за сервиране на съдържание към уеб страници разположени извън съответния акаунт.
Този член не може да се отнася към Фейсбук, защото там има само линк, но не и съдържание, намиращо се на споделения хостинг.
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Не става дума за линк. Става дума, че някой е ползвал img src="Пътя-към-снимката" и това е проблем.

Но според този чл. 26 Суперхостинг трябва да спре акаунтите на всичките си клиенти, защото Google не спи и индексира :D
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Странна работа , интересно какво ще кажат сега от супера....
Дано не се изложат като смешниците от icn.bg
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Само да кажа че ми пуснаха сайта след като махнах всички статии от фейсбука. 2 часа беше блокиран хоста ми.След час и половина се сетих да ги питам защо не ми блокират само проблемният сайт а да пуснат другите,и така и направиха,но трябваше ли аз да им казвам........
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Аз все още не мога да повярвам че това е възможно - Ако е вярно тия ще надминат Г. дето като удари миналата година теслата прати хората да обикалят хиляди директории да си трият линкове.

ПП
Какво ще се случи ако утре аз пусна такъв линк към сайта на Суперхостинг ще си спрат ли сайта докато успеят да ме накарат да махна линка от ФБ страницата - Това е лудост

Аз разбирам да има някакво уточнение за авторски права за съдържание нарушаващо по някакъв начин законите и тн. Ама да ти забраняват да хостваш като са хостинг компания е смешно - Да си отворят тогава баничарница и да си продават банички - тогава никой няма да им хоства файлове в баничарницата та да ги притеснява
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

То хубаво си чешем езиците , но да изчакаме и техния отговор
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Ако техният отговор е като тоя на ИСН по добре да го не чакаме - Просто не виждам какво могат да кажат според мен тоя дето им е писал общите условия не е бил в час а сега някой новобранец се е престарал да ги прочете и да ги прилага - Ако това нещо се приложи за всички сайтове които се хостват там утре половин сайтовете на половин БГ няма да ги има.

В случаят с ИСН ставаше въпрос за човешка грешка и занижен контрол - Докато тук нещата се отнасят за официална фирмена политика.
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Пуснах им мейл, очаквам до макс 12 часа да пишат :)
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Явно сме ги наспамили.. и аз и пуснах мейл още когато видях темата :D
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Явно сме ги наспамили.. и аз и пуснах мейл още когато видях темата :D

Хах, не видях някой да е писал че е писал, иначе нямаше, нищо, да има :D
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Боже мили ... това възможно ли е?
т.е ... аз, ако си правя реклама на сайта на с помощта на моите фейсбук страници, ще ми спрат хостинг-а?:lol:
Е, тогава да си наврат хостинга там, където слънце не огрява ...
Това лично ще ги попитам по телефона утре!
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Да живее свободата на словото!
Ако бяха прекарали онзи закон "ACTA" сега суперхостинг щяха да имат правото да ни осъдят :D
ICN пък да са изнесли целия форум в съда, че при тях оплаквания бол :rolleyes:

monkey_computer1.jpg
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Ти остави съда , ами от КЗП вече 5-ти Работен ден мълчат.....
Да живее свободата на словото!
Ако бяха прекарали онзи закон "ACTA" сега суперхостинг щяха да имат правото да ни осъдят :D
ICN пък да са изнесли целия форум в съда, че при тях оплаквания бол :rolleyes:

monkey_computer1.jpg
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Момчета вие хубаво им пишете ама накрая да не си го изкарат на мен че съм го направил на въпрос :D :D
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Направи един бекъп за всеки случай :lol:
Момчета вие хубаво им пишете ама накрая да не си го изкарат на мен че съм го направил на въпрос :D :D
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

'Що за смешка е това? Ако беше free hosting, разбирам, но доколкото разбирам става въпрос за платен хостинг план включващ съответно пространство за разполагане на файлове, трафик и лимит за процесорно натоварване. Не виждам причина за съществуване на толкова абсурдно условие в общите правила. Не съм ползвал тази хостинг компания, но бая години съществуват и имат имидж на една от най-сериозните хостинг компании в България. Странна работа. Любопитно ми е какъв ще бъде официалният им отговор.
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Виж ти. Какво излиза сега - някой може да пусне бот, който автоматично пуска връзки на картинки от сървърите им в twitter, facebook, instagram и т.н. и акаунтите ще бъдат спрени? :?

Супер хостинг освен това ползват клауд линукс, могат да могат заключат акаунта на лимитите и ако товари само ще се забавя акаунта му не целия сървър ... освен това става дума за две картинки не за 200 000 :shock:...

Това че ползват CL нищо не означава. Всяко ядро след 1.3.73 има възможност да следи ресурсите.
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Мен ми се струва, че някой се е напънал яко по устав. Ако прилагаха този член към всички, не мисля че щеше да има много БГ сайтове...
Интересно е какво ще кажат на запитванията, но моите наблюдения са, че в началото първите 1-2 години, когато ги ползвах беше по-добре. И сега седя при тях и съм доволен, но не е като в началото преди 4 години...
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Ще ми е интересно ако се включи тук в дискусията човека от Суперхостинг, виждам че влиза понякога във форума.
Нека и тяхното мнение да чуем.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе