ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

semofir

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
интегриран е за кликни да харесаш в Facebook за да търсиш безплатна музика

Сайтът за музика..
Цена 200 кинта.
Посещения 800 за ден!

http://freemp3hits.eu

Сайтът се котира на:

5 място за FREE MP3
9 то място за БЕЗПЛАТНА МУЗИКА

само от горните две позиции има по 180-200 на ден
и кой знае още къде...аха ето..

безплатно сваляне на музика- 7-мо
bezplatna muzika- 7мо
free music-9то
музика-22ро
.............

има 19800 индексации от гоогле
има пейдж ранк 2
 
Последно редактирано:
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

да не казвам 4е праише и над 1200 преди
 
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

rgh1303755250l.png


за вчера
 
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

Не викай така бе, това ти не е сергия на циганския пазар ( относно заглавието ти).
 
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

200 лв. са прекалено много за този сайт
най-добре пусни го на търг, с начална цена и някаква стъпка
аз лично имам интерес но на тази цена, никога!
 
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

Това според мен е за цялото време от когато е сложен аналитика, я отгоре цъкни на ден и тогава дай пик
 
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

не , това е за вчера, моля четете

Сайтът се котира на:

5 място за FREE MP3
9 то място за БЕЗПЛАТНА МУЗИКА

само от горните две позиции има по 180-200 на ден
и кой знае още къде...аха ето..

безплатно сваляне на музика- 7-мо
bezplatna muzika- 7мо
free music-9то
музика-22ро
.............

има 19800 индексации от гоогле
има пейдж ранк 2

и за 20 лева.
Това звучи все едно купуваш билет за кино.
 
Последно редактирано:
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

Как да харесеш нещо като не можеш да го видиш??? Виж моят сайт колко е хубав ........com моля харесахте го ;)
 
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

Не викай така бе, това ти не е сергия на циганския пазар ( относно заглавието ти).
Определено си един от най-големите спамери, който съм срещал из форумите. :D Нищо лично иначе, ако съдя по другите ти постове предполагам си го знаеш.
Колкото до сайта, до колкото видях едва 300 човека са го харесали и ако е сложено от отдавна не виждам начин да имаш толкова много посещения, а всеки един посетител да има facebook, та да ти харесва и сайта. Все пак не са важни само посещенията, а изпълнението е пълна трагедия.
 
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

Определено си един от най-големите спамери, който съм срещал из форумите. :D Нищо лично иначе, ако съдя по другите ти постове предполагам си го знаеш.
Колкото до сайта, до колкото видях едва 300 човека са го харесали и ако е сложено от отдавна не виждам начин да имаш толкова много посещения, а всеки един посетител да има facebook, та да ти харесва и сайта. Все пак не са важни само посещенията, а изпълнението е пълна трагедия.

Да ми го каже някой от старите потребители добре, ама да ми обяснява някаква крапа мутра дето се е регистрирала днес, че съм спамер, няма нужда ей...
 
От: ПРОДАВАМ ИЗГОДНО !!! Сайт за сваляне на музика

Да ми го каже някой от старите потребители добре, ама да ми обяснява някаква крапа мутра дето се е регистрирала днес, че съм спамер, няма нужда ей...
Не съм се регистрирал днес, свири си календарчето. И в друга тема ти казах, че няма абсолютно никакво значение от кога съм тук за да преценя дори и със съвсем малко усилия, че пишеш само глупости по темите на хората. Предлагам да спреш да се правиш на интересен. Погледни си постовете, погледни се в огледалото и предполагам, ще има и други думи освен спамер, който ще ти дойдат на ума.
 

Горе