Пазаруване на лизинг без договор

От: Пазаруване на лизинг без договор

Отказаха ми и TBI и Jetcredit. То се очакваше де, ама аз исках да пробвам все пак. Иначе нито една от двете НЕ изисква трудов договор. Питаха ме какви ли не въпроси - като се почне от имаш ли имоти, коли и друго, което да могат да ти вземат след това, до това колко харчиш за ток, вода, храна и излизане по кафета и дискотеки (не се шегувам). Едните даже като казах, че работя през интернет искаха специално адреса на моето портфолио, че влязоха да гледат какво съм работел. Както и да е - отказаха ми, ще си събирам пари тогава за в брой...

Замалко да ме амбицират да взема да почна една работа фиктивно, да ги ожуля с няколко бона заем и да си стегна куфарите и да ме няма, тогава да им таковам на системата...
 
От: Пазаруване на лизинг без договор

Firefly, дори и да не те питат за Трудов договор, проверяват дали се осигуряваш ;)

Трудно ще ги ожулиш с няколко бона по принцип
 
От: Пазаруване на лизинг без договор

Отказаха ми и TBI и Jetcredit. То се очакваше де, ама аз исках да пробвам все пак. Иначе нито една от двете НЕ изисква трудов договор. Питаха ме какви ли не въпроси - като се почне от имаш ли имоти, коли и друго, което да могат да ти вземат след това, до това колко харчиш за ток, вода, храна и излизане по кафета и дискотеки (не се шегувам). Едните даже като казах, че работя през интернет искаха специално адреса на моето портфолио, че влязоха да гледат какво съм работел. Както и да е - отказаха ми, ще си събирам пари тогава за в брой...

Замалко да ме амбицират да взема да почна една работа фиктивно, да ги ожуля с няколко бона заем и да си стегна куфарите и да ме няма, тогава да им таковам на системата...

И колко бона си мислиш ,че ще можеш да вземеш , че и в чужбина да забегнеш ? Точно тези институций не намерят как да си вземат парите, бързо продават задълженията на външна фирма и те те поемат.
 
От: Пазаруване на лизинг без договор

Проверяват те в Националния кредитен регистър, за големи кредити проверяват Булстата под който си осигурен. Ако си несигурен и искаш голяма сума пари, може да ти поискат сканирана бележка за платена комунална сметка. В случай, че си искал да ти дадат стоков кредит за 500-1000 лв, от значение ти е постоянния адрес и лицето за контакт каква история има при тях. Ако си дал лице за контакт, което има задължения отпреди при тях, няма шанс за одобрение на лизинга.
 

Горе