Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

xainov

Well-Known Member
Здравейте колеги.
Публикувам тази тема, за да помогна на хора, които си мислят, че разните съветници за залагане във фейсбук са добра идея и много успешни. В петък реших по изключение да опитам с един такъв във фейсбук - "Най-печелившите прогнози" Изпратих им 40 лв, колкото казаха, че струва ВИП абонамента за 3 дни. Получих три дни с грешни предвиждания и загубих 40 лв, които им дадох и 45 лв банка, която си отделих. След като и днешната прогноза не излезе, те предвидливо ме блокираха във фейсбук, за да не ги съсипя.Само забравиха, че нета е необятен. Човека, на който преведох пари по Еконт се казва Владислав Янчев Иванов от Търговище. 0899881151 му е телефона. Копирам и разговора си с тях, че да не кажете, че си измислям:
петък в 13:06
Димитър Хаинов
Готово е. 40 лв
петък в 13:06
Най - Печелившите прогнози
До офис театъра?
петък в 13:10 · Изпратено от мрежата
Димитър Хаинов
Да
петък в 13:10
Най - Печелившите прогнози
Момент да проверим до 15-20 мин ще получиш прогнозата !
петък в 13:11 · Изпратено от мрежата
Димитър Хаинов
ок
петък в 13:11
Най - Печелившите прогнози
С каква банка разполагате за трите дни ,колегя?
петък в 13:26 · Изпратено от Messenger
Димитър Хаинов
45 лв
петък в 13:30
Най - Печелившите прогнози
Добре
петък в 13:30 · Изпратено от Messenger
Най - Печелившите прогнози
Днес ще се заложат 10 лв
Волендхам - Дордрехт 1 , Сантяго Уондърърс - Сан Луис Килота 1 , Бурж Перона - Валансиен 1
При загуба отдвуяваме залога на 20
И при печалба също
петък в 13:31 · Изпратено от Messenger
Димитър Хаинов
Ok
Prognozata za dnes e gotova
петък в 13:36
Най - Печелившите прогнози
Супер
петък в 13:42 · Изпратено от Messenger
Най - Печелившите прогнози
Надявам се да се сработим
петък в 13:43 · Изпратено от Messenger
Димитър Хаинов
I az. Ima dosta kato vas. Vie ste po-skypi. Nadqvam se i po poznavaemi
петък в 13:43
Най - Печелившите прогнози

петък в 13:44 · Изпратено от Messenger
Димитър Хаинов
Днешните прогнози са изгубени. Дано утрешните са по-добре.
петък в 22:58
Най - Печелившите прогнози
Ще излезнат
петък в 23:53 · Изпратено от мрежата
Димитър Хаинов
Dnes po koe vreme shte polucha prognozata si?
Вчера в 11:29
Най - Печелившите прогнози
След малко колега
Вчера в 11:33 · Изпратено от мрежата
Димитър Хаинов

Вчера в 11:35
Най - Печелившите прогнози
Пиза - Терамо - 1
Еспаньол - Виляреал - 2
Гранада - Хетафе - 1/2 Двоен шанс
Вчера в 11:35 · Изпратено от мрежата
Димитър Хаинов
Zalojeni sa. Da se nadqvame na uspeh.
Вчера в 11:40
Най - Печелившите прогнози
Успех
Вчера в 11:46 · Изпратено от мрежата
Димитър Хаинов
A kakvo mislite za macha mejdu raio valekano i selta vigo. Toi ne e li po-dobar ot vilqreal?
Вчера в 12:58
Най - Печелившите прогнози
Не сме го анализирали него
Но може и Х да е
Вчера в 13:17 · Изпратено от Messenger
Най - Печелившите прогнози
Деликатен мач,за това не сме го играли
Вчера в 13:17 · Изпратено от Messenger
Димитър Хаинов
Aham. Ok. Mersi
Вчера в 13:19
Димитър Хаинов
I dnes brada. Veche sam s 70 lv vatre i vaobshte ne sam dovolen
Вчера в 20:58
Най - Печелившите прогнози
Ние тази седмица сме вътре с 500 лв... Седмицата не ни беше никак успешна ,а статистиката ни падна с 15% ние какво да кажеме
Вчера в 21:03 · Изпратено от мрежата
Димитър Хаинов
Мен това въобще не ме интересува. Аз плащам за успешни прогнози. Неуспешни и сам мога да си правя. И не ме интересува вие колко сте навътре и как ви е паднала статистиката. В петък имах 85 лв, сега в бета са ми останали 15 лв.
Вчера в 21:15
Най - Печелившите прогнози
Фиорентина - Торино - 1
Верона - Дженоа - 2
Атлетико Мадрид - Севиля -1
преди 7 часа · Изпратено от мрежата
Най - Печелившите прогнози
това са за днес почват от 1 ч
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Без да чета целия пост , че ми е малко дълъг: Всеки който доброволно си дава парите за прогнози на друг, си заслужава загубата. Докато не се научите , че няма сигурни или нагласени мачове , няма почнете да печелите. Има поне 20 такива групи за платени прогнози... а риби в морето много. Като гледам и какви фотошоп печалби показват , чак ми се реве.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Аз съм забелязал, че не всички, но повечето "познавачи" са от България, Македония, Румъния, Италия и от Сърбия мисля, че имаше.
Почти всички от Балканският полуостров.
Явно на Балканите са се събрали много "футболни типстъри" или на Балканите са се събрали много хора, които искат да изкарат пари
по лесният и лъжлив начин.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Мен ме спамят постоянно от 2-3 групи, които пускат само обръщачки и показват фишове с хиляди печалба и искат 80 до 100 лв за 1 мач. Фишовете им всичките са маскирани старите, които уж показват колко много са спечелили :) Тя е страшна работа, по 1-2-ма на седмица да вържат ще има да си цъкат еврофутбола няколко дни. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Да не стане като темата с онази, където теглила 100 кредита от къде ли не да ''избива'' загубеното:twisted:
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

А беше време, когато ти искаше да си от същите тарикати: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=60090&p=696517#post696517

Доста иронично е точно ти да се набълбукаш от такива.

Беше време, когато се занимавах само с това. Сега не е такова време. Имам си един куп ангажименти на главата. Както и написах преди това, предпочитам аз да си правя анализита. Сега обаче реших да опитам един от т. нар. "професионалисти". Е, те са точно такива - професионалисти в кавички.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Нагласени мачове има, но информацията не се разпространява толкова лесно и свободно. А ако случайно достоверна информация се разпространи от еврофутбола спират залозите за конкретния мач. Има го и обратния ефект. Достоверна информация се разпространява и много пари се вкарват по пунктовете и в последствие се променя реалния краен резултат.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Един приятел уж му казваха нагласени мачове, изгоря със над 1к лв и се отказа..
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Най - добре , малко статистика по сайтовете и да се играе 1-2 мача с повече пари.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Абе ясно, ама викам нали са ПРО. И на края като ме блокираха и си викам: "що пък да не ги поиндексирам малко в чичко Гугъл ей така - да се пази народа."
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Преди време един ме убеждаваше, че знае напълно сигурна система за Еврофутбол и удвоява 1000 лева за няколко дни. Искаше да му давам, за да спечеля. Питах го, защо сам не си ги удвоява, като е напълно сигурен, че няма да загуби, каза ми че няма толкова пари, иначе би ги заложил :)

Не се занимавайте с подобни глупости и не мислете само за пари и печалба. Правете това, което харесвате заради това, че ви доставя удоволствие, а не защото чакате печалба. Парите сами ще дойдат, ако вложите времето си в нещо ползотворно.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Както се казва в такива случаи, докато има балъчета, ще има и тарикатчета. :)

Познавам един пич, който е тотално бос в прогнозите, но дава прогнози в затворена фейсбук група с платен достъп. Късметът го покрива да е на тънък плюс и да си оправдава абонамента. Засега. Не е истина колко балъчета е качил на въдицата. Не ги дои много, някаква съвсем символична месечна такса им иска, ама то си му капка за почти нищо работа и нула риск.

Този горе обаче е мулти наглец. Някой навътрен ще го набара и ще му строши главата! Такива тарикатчета рано или късно си намират майстора.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

По правило такива хора, дето са пристрастени към хазарта и не могат да се контролират завършват в ковчези по един или друг начин. Хазартът не е за всеки и трябва да можеш да се контролираш. Ама все едно. Дано админите да не ме цензурират и хората да си знаят.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Има сериозни анализатори, които работят към азиатски къщи и знаят как стоят нещата с мачовете, кога има нагласени, кога риска е оправдан. Но те НИКОГА няма да продадат подобна прогноза във Фейсбук, защото знаят какви са последствията от това. Лично аз познавам 1 такъв човек, който 2-3 пъти ми е казвал мачове с обрат и винаги излизат, но пак няма гаранция, че нещо няма да се обърка. Не си давайте парите за глупости, като платени прогнози, има толкова много инфо в чичко гугъл...
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

"Сериозните анализи", за които споменава колегата по-горе, се правят почти изцяло на база мониторинг на постъпили необичайно високи залози в различните букита. По принцип наличието на необичайно високи залози е директна отпратка за потенциална уговорка, но може да се дължи и на ред други причини. Например някой наивен паралия да е бил хлъзнат по пързалката със "сигурен мач". Или друг да си прави арбитражи с буки извън обхвата на наблюдение. Трябва да се има предвид, че и при напълно уговорените мачове има известен риск. Примерно някое храбро вратарче да не е в заверата. Или някой да я ритне накриво в последната минута, пък тя да вземе да влезе. С две думи, не се занимавайте с глупости. Дори да попаднете на златната кокошка и да излезете на плюс, изгубените време и нерви няма кой да ви ги компенсира. :)
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Съседът над нас цял апартамент загуби на Еврофутбол. И аз съ играл, но като пресметнах осъцнах, че съм твърдо на загуба и спрях навреме. По-добре ги вложете в реклама или бизнес излишните си парички!
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Тия са най-големите измамници. Най-добре играйте по схема, както правя аз и ако сте над 10 % печалба на заложените пари сте супер.
http://viscabarca.blogabet.com/

Това са моите прогнози обаче ги заключвам. Те са си за мен, за да си следя статистиката.

Един съвет: Ако видите някой с от до 100 до 300 прогнози с Yield над 15-20 % пазете се, скоро ще тръгне надолу. Гледайте някой с от над 7 месеца и да няма повече от един месец на червено.

Всеки момент ще стана на 11 %, като Испанските са 13 % и ШЛ са 25 % - Win-Loss-Void: 32-17-1

Мачовете които съм убеден Win-Loss-Void: 84-11-1 (19 % yield) - http://viscabarca.blogabet.com/index.php?stake=10

Ако не бях играл шибаните белгийски мачове на един белгиец, и унгарските на един унгарец щеше да бъде още по-добре. Но едно разбрах - от толкова следене за уж най-добрите типстъти в съответната държава, моите прогнози са си най-добри, съдейки по коеф. и yielda...

Това не е реклама. Споделям ви сайт от който научих много, но и доста се опарвах, и сега си действам както аз си знам - играя отбори, за които знам всичко - най-вече Испания и евротурнирите.
 

Горе