Паметника на Съветската Армия!

Ако се върнем много назад в историята и видим какви паметници са останали от тогава - статуи на голи хора, на хора-животни, обелиски, каменни блокове с неясна цел или каменни блокове наредени в пирамиди - и сравним тези антични и най-често красиви паметници с този паметник на хора, държащи оръжия... честно казано абсолютно не ме кефи паметник на хора, държащи оръжие. Така като го гледам, оръжието съвсем буквално е над всичко в тази скулптура. Ако зависеше от мен, бих го заменил с нещо мирно и по-красиво.
Кое как се вписва? Предпочиташ руски главорез с оръжие в ръка и животински вик, в нападение? Яко са ви такова ли в мозъка, брат. Трепкането пич е строго персонално, както като ти се надупи коза, си трепваш, нормалният човек не го прави.

Като зачетем тука социологическата извадка :) , руският войник най-добре да е гол и невъоръжен.
И една козичка ако има, ще се задоволят претенциите и на Асен, и на Нийда :)

Малко ше заприлича на паметник на Орфей, ама карай...
 
аз само чета без да се включвам, че включа ли се Графика и оня със златните зъби ще отнесат псувни до 20 коляно
 
руски главорез с оръжие в ръка и животински вик, в нападение
Американските главорези също носят оръжие и крещята при нападение :) Ако преброим всички фигури в монумента съм сугурен,че ще открием мнозинство сред цивилните отрудени хора пред това на воензираните фигури.

Не каза на кой основател на българската държава трябва да е паметника? Или се чака някаква информация от новините?
 
Кое как се вписва? Предпочиташ руски главорез с оръжие в ръка и животински вик, в нападение? Яко са ви такова ли в мозъка, брат. Трепкането пич е строго персонално, както като ти се надупи коза, си трепваш, нормалният човек не го прави.

По-сигурно е нормален българин да му стане топло от негов предшественик отколкото от чужд
. Ама това пак казва, това включва нормални хора, които тук в темата са рядкост. ;)

Пука ми за американските летци, кой пък точно е споменавал нещо за такива паметници тук. Ако искаш и свърши отгоре му, ама поне снимки направи, да има за темата.

Човече, ти си тотално Fucked up in the head
 
Американските главорези също носят оръжие и крещята при нападение :) Ако преброим всички фигури в монумента съм сугурен,че ще открием мнозинство сред цивилните отрудени хора пред това на воензираните фигури.

Не каза на кой основател на българската държава трябва да е паметника? Или се чака някаква информация от новините?
Да, ама нямаме американски паметници, или нещо изпускам. И кой е вкарал американци в темата? Или техни паметници. Човек, придържай се към съдържанието на темата, моля те.

Гугълни го основателя. Или трябва да те уча и да ползваш търсачки? Информацията я има много преди медиите, които четем. ;)
 
  • Wow
Реакции: Vbb
Да, ама нямаме американски паметници, или нещо изпускам. И кой е вкарал американци в темата? Или техни паметници. Човек, придържай се към съдържанието на темата, моля те.

Гугълни го основателя. Или трябва да те уча и да ползваш търсачки? Информацията я има много преди медиите, които четем. ;)
Аз основателя го знам. Питам за политически коректния. Е как да няма има паметници, улици, училища кръстени на американци.
 
много разбита психика
Да си ме видял да пиша за надупени козички и да искам снимки на мастурбиращи съфорумци. Ти си най-смешното нещо в тоя форум, ще се окаже.
 
Аз основателя го знам. Питам за политически коректния. Е как да няма има паметници, улици, училища кръстени на американци.
Ама добре, като започне да ми пука за тях, ще ти кажа. Ще ми е еднакво безразлично.

Ей, рософобчета, няма начин дори и в тема за наши паметници, американците да не са намесени. Жалка работа.

Да си ме видял да пиша за надупени козички и да искам снимки на мастурбиращи съфорумци. Ти си най-смешното нещо в тоя форум, ще се окаже.
Чел съм ти извращенията и са далеч по-брутални. Особено в другата любима тема, в която дежуриш денонощно. ;)
А кой е смешен, ти си последния полу-човек, който ще съди.
 
Ей, рософобчета, няма начин дори и в тема за наши паметници, американците да не са намесени. Жалка работа.
Не сме ''русофобчета'' - провери значението на думата.
Толкова си тъп, че чак е забавно да ти гледаме мазньочите, дето бълваш непрекъснато.
 
Да, ама нямаме американски паметници, или нещо изпускам. И кой е вкарал американци в темата? Или техни паметници. Човек, придържай се към съдържанието на темата, моля те.

Гугълни го основателя. Или трябва да те уча и да ползваш търсачки? Информацията я има много преди медиите, които четем. ;)
Имаме, имаме. Даже на същите американски летци, бомбардирали София. Да го махаме ли и него или да го местим в УС музей :)
 
Темата вече е безсмислена - Ваня Григорова каза че никакъв паметник няма да местят, тва не подлежало на общински решения.

Просто шепа чиновници си проветряват смърдящите усти и си мечтаят за усвояване на общински поръчки.

Давайте следващата противоречива тема, че Нийда си изчерпа ресурса в тая.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Много ме е страх пръдльо. Нали ти казах за ограничените хора и псуването на рода. ;)
абе ти си верно голям лайнар, а за хАмериканските паметници има още да се учиш я виж паметника на козяк лайнарю.. а паметника на Рейгън къде го слагаш тъпако?

1678478914382.png
 
абе ти си верно голям лайнар, а за хАмериканските паметници има още да се учиш я виж паметника на козяк лайнарю.. а паметника на Рейгън къде го слагаш тъпако?
Тъпако, какво ме интересуват паметниците на американците?
Да съм говорил / писал за тях? Кво ви става бе глупци? Да спориш с кретени е тежко.
 
Не сме ''русофобчета'' - провери значението на думата.
Толкова си тъп, че чак е забавно да ти гледаме мазньочите, дето бълваш непрекъснато.
Про-руската промивка е жестока болест. Пусни ни пак някой незнаен източник и да се прехласнат известните ти моми-последователки. ;)
 
Тъпако, какво ме интересуват паметниците на американците?
Да съм говорил / писал за тях? Кво ви става бе глупци? Да спориш с кретени е тежко.
за да те нарека лайнар значи съм прочел какво си писал за хАмериканските паметници , че нямало такива в бГ я си погледни постовете назад, вече и алцаймер те е хванал
 
Да, ама нямаме американски паметници, или нещо изпускам.
Тъпако, какво ме интересуват паметниците на американците?
Да съм говорил / писал за тях? Кво ви става бе глупци? Да спориш с кретени е тежко.
 
  • Love
Реакции: Vbb
за да те нарека лайнар значи съм прочел какво си писал за хАмериканските паметници , че нямало такива в бГ я си погледни постовете назад, вече и алцаймер те е хванал
Щом не знам или не съм се сетил, може да се сетиш колко ме интересуват. ;) Значи нещо изпускам....както писах. Чети добре, олигофрен. ;) И кво? Бръкна ли ти това в комунистическото дупе?
 

Горе