Паметника на Съветската Армия!

Стените бяха за да не влизат чужди елементи.
Ма как бе, те са трепеха да влизат у съветскио блок, не са издържаше у тоз запад, всичко драпа да оди на убавото. През ден от Западен Берлин рискуваха да влезнат у изтока и за тва вдигнаха стената, па кат падна всички на обратно, малцина успяха да забегнат по Северна Корея та си уредиха живота...
 
Кво го чакат още, да го местят/махат. Най-накрая да тръгнат дебилите напред, че историята им пречела да са развиват.
 
На едни им пречи конституцията, моча и Русия. На други им пречи че живеят в страна, в която само някой се оправдава, че не можем да се оправим! Моча е само паметник, той няма да направи българския народ по американофилски(няма такава дума)!
 
На едни им пречи конституцията, моча и Русия. На други им пречи че живеят в страна, в която само някой се оправдава, че не можем да се оправим! Моча е само паметник, той няма да направи българския народ по американофилски(няма такава дума)!
Е, показва максимално ниво на сервилност. Онзи ден си преглеждах листа в фейса. О, Чудо.... 7 от приятелчетата дето гръмогласно вряскът срещу паметника и все не им стига свободата и демокрацията се оказаха все някак свързани с няколко НПО-та бях "потресен" 😆 😆 😆 Още по-откаченото е, че само двама са над 40. Останалите са 20-25 годишни врели и кипели в соца .... с мнго и съвсем ясна информация за живота от 45та до 89та :D

Много е болно обществото от както всякакви луди вместо да бъдат затворени и им се дава гласност...
 
Е, показва максимално ниво на сервилност. Онзи ден си преглеждах листа в фейса. О, Чудо.... 7 от приятелчетата дето гръмогласно вряскът срещу паметника и все не им стига свободата и демокрацията се оказаха все някак свързани с няколко НПО-та бях "потресен" 😆 😆 😆 Още по-откаченото е, че само двама са над 40. Останалите са 20-25 годишни врели и кипели в соца .... с мнго и съвсем ясна информация за живота от 45та до 89та :D

Много е болно обществото от както всякакви луди вместо да бъдат затворени и им се дава гласност...
То тези дето знам, че го правят за пари до някъде ги разбирам! Ами другите облъчените, за тях спасение няма!
Аз станах 1 клас точно 1989г. до тогава не бих казал, че съм видял нещо лошо. Да помня опашките и купоните. Все пак глада и немотията дойде 95-99г. когато ограбиха държавата. Колкото и зле да е било по време на соца, гладни не е имало, нито жадни. Тези дето днес перат гащите на Бойко тогава опоскаха държавата и днес са пак те пребоядисани да я довършат. Тогава Евгений Бакърджиев – Бъки Бомбата колко пъти взривява мавзолея 🤫 🤪 🤣 ? Днешните от 2017 махат Моча(дали не е от по-рано🤔)! Чудя се кой ще го махне за да му лепнем прякора Мочомахеца?

Демокрация не се гради с махане на паметници и промяна на история! А с дела и отстояване! Но ние сме си за бой, народа! Ние ги търпим!
 
Ако им се гледа на Русофилите:

Видеа с подобни заглавия са за простолюдието с основно образование, малцинствата, пълни неграмотници, дислексици и индивиди със забавено развитие или когнитивни проблеми.

... с 1 дума - биологични единици, на които ролята на Русия в историята ни е ПОСЛЕДНИЯТ им ПРОБЛЕМ :D

Останалите историята си я знаем от училище.
 
Видеа с подобни заглавия са за простолюдието с основно образование, малцинствата, пълни неграмотници, дислексици и индивиди със забавено развитие или когнитивни проблеми.

... с 1 дума - биологични единици, на които ролята на Русия в историята ни е ПОСЛЕДНИЯТ им ПРОБЛЕМ :D

Останалите историята си я знаем от училище.
Добре. Съвършена класо, човеци. ;)

Същите глупости постоянно слушам от Рашки, не си първия дето се начина на тези слова. ;)
 
САЩ и Англия сринаха София от бомбардировки.
ФАКчекърите определиха този пост като фалшива информация :D
 

Горе