Паметника на Съветската Армия!

С кмет педераст ще има яко да се кефите на еднорози, дилдота и drag queen's 😊😊😊

Long live the king
Няма, защото още седи това дилдо моча. Ако го махнат ще стане с едно по-малко. Погледни го отдалеч и отречи, че не е един голям бетонен пенис. Каквото и да сложат там, ще е в пъти по-добре. Няма да се учудя ако първата асоциация на готовите да легнат под това недоразумение е че ще е нещо гейско. Но няма как спрем тайните им желания все пак.
 
Няма, защото още седи това дилдо моча. Ако го махнат ще стане с едно по-малко. Погледни го отдалеч и отречи, че не е един голям бетонен пенис. Каквото и да сложат там, ще е в пъти по-добре. Няма да се учудя ако първата асоциация на готовите да легнат под това недоразумение е че ще е нещо гейско. Но няма как спрем тайните им желания все пак.
Е какво ще има на негово място? Паметник на капитан Америка? Мол или някоя друга цигания. Дай снимка на нещо красиво от sofia
 
Добре. Съвършена класо, човеци. ;)

Същите глупости постоянно слушам от Рашки, не си първия дето се начина на тези слова. ;)
Чудех се защо Банко прави само класации за хостинги. И изведнъж ми светна!
Че в останалите формати вече имаме не само superior, а напоследък безусловни и ultimate победители.
Тъп, по-тъп, най-тъп, @ReminD и недостижимият @$INeed$ :D
 
Чудех се защо Банко прави само класации за хостинги. И изведнъж ми светна!
Че в останалите формати вече имаме не само superior, а напоследък безусловни и ultimate победители.
Тъп, по-тъп, най-тъп, @ReminD и недостижимият @$INeed$ :D
Да, ще се съглася с теб.
Зарязвай бизнеса и лягай под моча, щом сме тъпи, а ти явно си капитан Капацитет. ;)
 
Е какво ще има на негово място? Паметник на капитан Америка? Мол или някоя друга цигания. Дай снимка на нещо красиво от sofia
Грешни предположения отново.
Като излезе проект, ще си от първите, които ще го видят тук, шернато от мен. Всичко би било по-добре от този кенеф. Ако не мислиш, че е кенеф, значи скоро (преди да го оградят) не си виждал къде ходят по нужда гълъбите и клошарите, и тук таме някой пийнал. И едно време беше така, и сега е така. Единствено съжалявам за зоологическата, която махнаха от там. ;)

Пак казвам, не може този шит да се из извисява с десетки метри над паметника на Васил Левски. Жалкарска държава сме, ако това е нормално. ;)
 
- Мамо, може ли дядо Коледа?
- Не, имаме дядо Коледа вкъщи!

Дядо Коледа вкъщи:

Виж файлът 31313
Този бавния го гледах от лайфа на Жечев. Пълна щета. За такива грам не ми е жал, че си плуват в мизерията. Напълно заслужено е положението му. Днес нещо слаба активност от рашките, явно са лежали под МОЧА днес. Нищо, вечерта очакваме включване.
 
Аз не видях тия да свършат нещо, освен да махат паметника или да подкрепят Украйна.
Няма и да видиш (освен някой друг розов еднорог) :)
 
Щото нямаш деца и явно може би не плащаш и данъци. ;)
Днес може пак да ходите да лягате под МОЧА, никой не ви спира.
Тъп си като гъза ми
Как паметника пречи на вдигането на доходите
 
Последно редактирано:

Горе