Паметника на Съветската Армия!

Ако проследиш хорнологията сигурно няма да ти е много трудно да възприемеш суровото инфо: гей преследванията са били в началото на кариерата му. След това е бил топ звезда до края на дните си.

Големият институционален тормоз.
Върни се малко нагоре по темата. Много повече е преживял от написаното от теб. ;)
 
Последно редактирано:
Към 1935 г. САЩ се превръща отново в консервативна страна. Викторианските ценности и морал, които през 1920-те години били широко осмивани, завладяват отново обществото. През този период животът на хомосексуалните хора бил доста труден, тъй като те били принудени да крият сексуалността си, с цел да не бъдат осмивани или дори вкарани в затвора. През този период влизат в сила и доста закони срещу хомосексуалните, като хомосексуалността била обявена за психическо заболяване. Били организирани множество полицейски операции с цел арестуването на хомосексуалните хора, като млади полицаи под прикритие изкушавали мъже и ако се осмелявали да им отправят предложение за секс, те били веднага арестувани.

През есента на 1959 година, нюйоркската полиция започва акция на масово затваряне на гей баровете в града, които по това време наброявали близо две дузини само на територията на Манхатън. До това се стигнало най-вече след една доста яростна кампания, проведена от страна на кмета на Ню Йорк Lee Mortimer – представител на десницата и краен хомофоб. Всички гей барове били набързо затворени, като отварянето на нови станало особено трудно.

80-те години са мрачен период за хомосексуалните хора, тъй като сред обществото, което става все по-консервативно, се заражда нова вълна от нетърпимост (и дори омраза) спрямо тях. Тази омраза се дължи до голяма степен на обвиненията, че гей хората са виновни за появата на СПИН. Много консерватори наричали СПИН дори „наказанието на Господ“ и обвинявали хомосексуалните хора за техния „разпуснат морал“.


Така, че сори ама патента е на твойте хора ;)
 
80-те години са мрачен период за хомосексуалните хора, тъй като сред обществото, което става все по-консервативно, се заражда нова вълна от нетърпимост (и дори омраза) спрямо тях. Тази омраза се дължи до голяма степен на обвиненията, че гей хората са виновни за появата на СПИН. Много консерватори наричали СПИН дори „наказанието на Господ“ и обвинявали хомосексуалните хора за техния „разпуснат морал“.


Така, че сори ама патента е на твойте хора ;)
Патента е на извратеняците. И там си слаб. ;)

Общоприето е да се мисли, че СПИН възниква у шимпанзетата. Преди няколко десетилетия заболяването се предало върху хората, след като местните убили и изяли няколко болни шимпанзета.


А вече от там и хетеро и хомо могат да си го пренасят. Момче, момче, с всеки ден пропадаш много. И най-лошото е, че имаш някакви заложени неща в главата и нищо друго, логично не влиза. ;)
 
Патента е на извратеняците. И там си слаб. ;)

Общоприето е да се мисли, че СПИН възниква у шимпанзетата. Преди няколко десетилетия заболяването се предало върху хората, след като местните убили и изяли няколко болни шимпанзета.


А вече от там и хетеро и хомо могат да си го пренасят. Момче, момче, с всеки ден пропадаш много. И най-лошото е, че имаш някакви заложени неща в главата и нищо друго, логично не влиза. ;)
Човек, това което постнах е нещата случвали се в САЩ не съм си ги измислил аз. Не знам в какъв свят живееш ама ....
 
Човек, това което постнах е нещата случвали се в САЩ не съм си ги измислил аз. Не знам в какъв свят живееш ама ....
Да, само във САЩ има спин, нали?
И все едно, ако ти е толкова болна тема САЩ и Европа, ходи рови някакви гадости за тях, има много, и ги пускай. Няма лошо, всеки сам си преценява какво да прави. Но определено си далеч от човек, на който може да се вярва за каквото и да е по отношение на реалност и осъзнатост. ;)
 
Да, само във САЩ има спин, нали?
И все едно, ако ти е толкова болна тема САЩ и Европа, ходи рови някакви гадости за тях, има много, и ги пускай. Няма лошо, всеки сам си преценява какво да прави. Но определено си далеч от човек, на който може да се вярва за каквото и да е по отношение на реалност и осъзнатост. ;)
Къде заора бре човек..... Преследването на хомосексуалистите не е запазена марка на соца. Случвало се горе долу по едно и също време в целия свят. Процеси, присъди, побой абсолютно навсякъде по света. Четенето и разбирането май се борят в теб и борбата е доста неравна...
 
Къде заора бре човек..... Преследването на хомосексуалистите не е запазена марка на соца. Случвало се горе долу по едно и също време в целия свят. Процеси, присъди, побой абсолютно навсякъде по света. Четенето и разбирането май се борят в теб и борбата е доста неравна...
Да, случва се и при диктатура и други извратени политически движения. Съгласен съм с теб тук.
Преди време всички малко или много са били доста по-консервативни, но с времената хората се променят, намират начини да живеят с различните, успяват уж някакво разбирателство да проявяват и това е някакво развитие, което лесно вирее в по-цивилизования свят сякаш. Казах ти, че на теб няма какво да искам да ти разбирам. Говориш постоянно глупости. Не бъркай нежеланието с неможенето. ;)
 
80-те години са мрачен период за хомосексуалните хора, тъй като сред обществото, което става все по-консервативно, се заражда нова вълна от нетърпимост (и дори омраза) спрямо тях. Тази омраза се дължи до голяма степен на обвиненията, че гей хората са виновни за появата на СПИН. Много консерватори наричали СПИН дори „наказанието на Господ“ и обвинявали хомосексуалните хора за техния „разпуснат морал“.
Щото всъщност е вярно:

Ето и филма по книгата:

Общоприето е да се мисли, че СПИН възниква у шимпанзетата. Преди няколко десетилетия заболяването се предало върху хората, след като местните убили и изяли няколко болни шимпанзета.

А вече от там и хетеро и хомо могат да си го пренасят. Момче, момче, с всеки ден пропадаш много. И най-лошото е, че имаш някакви заложени неща в главата и нищо друго, логично не влиза. ;)
Гледай горе и се образовай, момче.
Наблегни на общата култура, не на либерастката пропаганда.
 
За обикновените хора е било добре. Няма проблемис прехраната, няма проблеми с покрива над главата. Работа за всеки.

Жителството всъщност е чудесна идея. Замисли се малко и ще разбереш защо. Нали не можело на частно пък се оказва, че можело.... объркан съм.
Ма как, нали има за хляба... всичко е 6. Частно е синоним на "незаконно", а що кат е било толкоз добре са рискували... остава мистерия.

Не е имало статус "неработещ" по време на соца.
Да, заменен е с фиктивно работещ. Все пак от там идва лафа "ние се правим, че работим, те се правят, че ни плащат.
 
Щото всъщност е вярно:

Ето и филма по книгата:


Гледай горе и се образовай, момче.
Наблегни на общата култура, не на либерастката пропаганда.
Аха, добре, дошло е от някъде? :) Разбрах. Мерси за знанията, които наляхте в посредствената ми глава. ;)
 
И тука ли за педали говорите?

Къде е хетеро отделението на форума, да ме насочите само? Ако е останало нещо..
 
И тука ли за педали говорите?

Къде е хетеро отделението на форума, да ме насочите само? Ако е останало нещо..
Няма такова последно време, защото явно това е модерно в главите на рашките. Така, че ще е тема постоянно. Гонят ги гейове от Европа. :)
 
Значи ясно, да действаме тогава и всички да се ориентираме у лево. Първо сте ти, Новата, Контрата, Крумов, Славчев и останалите с деца - направили сте поколение, няма кво повече да дадете, време ви е за нещо ново. :) Аз после като видя как ви върви, като разкажете малко, ще помисля и ще се включа.
 

Горе