Паметника на Съветската Армия!

Министерството на културата е наредило демонтажът на ПСА да спре още на 14 декември


orig.jpg


🤭
 
Пука им на това министерство за това говно. Ако се опълчат ще имат тази година по малко пари от тези, които го искат махнат този позор.

FB_IMG_1702770771890.jpg
 
Няколко русофулчета искаха да знаят какви са плановете за това какво ще има на мястото на сегашния паметник. За мен ще е същото. Ето го:

FB_IMG_1702968400564.jpg
 
  • Haha
Реакции: Sky
ватенките не знам как ще го преживеят това, сега трябва да си търсят друго място да се кланят
 
България Бетонна отломка от мост падна върху движеща се кола на бул. "Цариградско шосе"

Друго си е да се занимаваш с позеленели от времето статуи, някак си по-важно е ...
И кво общо имат битовите инциденти с паметника? Всеки ден се случват, при нас по-често, защото никой не поглежда съоръженията, за които уж си плащаме данъци. Изтръпвам като ми се наложи да мина по Хемус в частта около виадуктите. ;)
 
И кво общо имат битовите инциденти с паметника?
А де. Ако бяха вложени толкова усилия в поддръжка на инфраструктурата, колкото в премахването на един паметник може държавата щеше да е по-европейска. Просто подчертавам приоритетите на евроатлантизма, белкем някой заслепен си включи мозъка.
 
А де. Ако бяха вложени толкова усилия в поддръжка на инфраструктурата, колкото в премахването на един паметник може държавата щеше да е по-европейска. Просто подчертавам приоритетите на евроатлантизма, белкем някой заслепен си включи мозъка.
Ама това не е грам европейски манталитет, а си е изцяло наша си уродлива черта. И не са само техните, от сме с модерните политици, все е така. И все си се случват гадости, защото са мърлячи и корумпета. ;)
 

Горе