Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

От: Re: От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Темата все едно излязла от католическото средновековие...

Някои хора май ги е яд, че нямат смелост да сторят нещо подобно... Та да се прочуят...

Храм... Какъв храм..., на какво храм...?
Христос не учеше ли, че Бог е навсякъде? И черквата е само сграда, където има климатични удобства за молене и възхваляване на Бог.

Рецидив.
Рецидив в правото. Имат ли влязла в сила присъда?

Хулиганска постъпка с присъствие на името на първенстващия в Русия - да не възраждат Гулаг?
Тук не можем да вкараме в затвора наркотрафиканти и партийни мафиоти, с милиарди корупция, там за две години в трудов лагер пращат дебилни личности.
По тази логика за трудов лагер са поне две трети от всички коментиращи в Бг Мрежата, плюс админите на всички сайтове с политически коментари. За всеки случай и собствениците на тези сайтове - за "слаба политическа бдителност".

Крала пиле и я изнесла във вагината си - пилето недорасъл пъдпъдък ли е било, или вагината е категория кофа? Нищо привлекателно за мен...

"Ако някой убие по Божията воля, то това убийство е по-добро от всякакво човеколюбие, а ако пощадиш въпреки волята Божия, то тази пощада е по страшна от всякакво убийство."

св. Йоан Златоуст

Евангелие от Матей, глава 10

34. Не мислете, че дойдох да донеса мир на земята; не мир дойдох да донеса, а меч;

С една дума, далеч сте от истината момчета. Има грехове, за които няма прошка :)

От хулиганство темата стигна до убийство.... А кой ще разтълкува Божията воля?...
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

А ти май си излязъл от някой сбирка на Маркс и Енгелс. Мислех, че си човек на възраст и трябва да разсъждаваш малко по-така за хора, които се е*ат пред малки дечица и си навират замразени пилета по дупките. Не, аз не искам да се прочуя, не ми е това целта на живота. А ако се прочуя искам да е за нещо добро, а не защото съм изнасилил замразено пиле.

Храм... Какъв храм..., на какво храм...?
Христос не учеше ли, че Бог е навсякъде? И черквата е само сграда, където има климатични удобства за молене и възхваляване на Бог.
Не, не ни учеше. Разбирането в Православието е, че църквата е тялото Христово.

По темата, ето вижте какво правят олигофрените феминиски от Фемен в Украйна. Унищожават паметника на жертвите на комунистическите репресии, който представлява дървен кръст с разпятие на него. Такава смелост, толкова са готини и прогресивни, нали Вискяр?

[video=youtube;861oGyUkmEQ]http://www.youtube.com/watch?v=861oGyUkmEQ&feature=player_embedded[/video]
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Това е нещо нормално да се случи в Русия. Те руснаците по принцип са си хапчета и тока от време на време ги удря. Вижте какво става тук, какъв пример дава полицията на цяла Русия, като са разпространили този клип по всички медии, и после се чудите ама защо това и онова:

Полицай уринира пред кабинета си (видео)

И това е полковник шеф на отдел Човешки Ресурси.
 
От: Re: От: Re: От: Re: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Историята е политическа заради това че изпълнената в църквата "молитва" гласи Путин да си ходи и е изпълнена в църквата защото църквата е подкрепила путин по време на кандидатирането му за трети мандат....
[/B]

Смяташ, че наказанието щеше да е по-леко ако бяха пели "Разцветали яблани и круши"?
Жалко, ако е така. Хулиганството си е хулиганство, а аз не бих вменявал на тези идиоти каквато и да било мисъл - камо ли политическо- идейна. Наказанието за мен е снизходително, да, във 21-ви век. И какво - ще защитаваш всеки идот, който си науми поредната слабоумщина, стига оня да вметне нещо опозиционно в простотията си ли? Пази си революционният дух - ще ти потрябва скоро - но не за тези инфрахуманоиди.
 
От: Re: От: Re: От: Re: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Смяташ, че наказанието щеше да е по-леко ако бяха пели "Разцветали яблани и круши"?

Определено. Национализмът смекчава наказанието.
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Германски путьовци протестират в защита на руските путета. Протестът им обаче е прекъснат от зли свещеници на служба в КГБ (и разбира се почитатели на Путин), които ги изхвърлиха от катедралата. Чакаме осъдителните реакции на всички свободолюбиви западни медии и други платени либерали:

[video=youtube;e5jqLym56Yc]http://www.youtube.com/watch?v=e5jqLym56Yc&feature=player_embedded[/video]
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Германски путьовци протестират в защита на руските путета. Протестът им обаче е прекъснат от зли свещеници на служба в КГБ (и разбира се почитатели на Путин), които ги изхвърлиха от катедралата. Чакаме осъдителните реакции на всички свободолюбиви западни медии и други платени либерали:

[video=youtube;e5jqLym56Yc]http://www.youtube.com/watch?v=e5jqLym56Yc&feature=player_embedded[/video]

Тия шваби дето протестират в защита са 100 % от западната част, там са такива изчанчени и защитават подобни "малцинства". Едва ли бившите ГеДеРийци одобряват това. Въпреки че ги съединиха като събориха стената, манталитета на източните шваби си е пак различен от тези на западняците. Бил съм и в двете Германий и преди падането на стената и след падането на стената, и въпреки това психиката им остана непроменена. Просто онези източните имат друго възпитание, друга психика, и трудно се поддават на пороци. Точно за това пък западняците ненавиждат източните, и говорят по техен адрес че още били задръстени и старомодни и не знам си какво. Е да ама хората просто имат дисциплина. А в западната част какво - сбирщайн на всякакви отрепки подобни като тия руските. Нормално да ги защитават.
 
Аз малко офотппик ще напиша поеже редрум беше написал че путин направил русия отново велика :) не путин а цената на петрола просто съвпадна с мандите на путин :) От другата тема ми хрумна :) Руската икономика в голямата си част е износ на сурвини.....

Руския петрол се добива при себестойност от $15 по време на азиатската криза от 1997 цената на петрола отиде на $12 и руския износ отиде по дяволите това причини доста трудности от тогава насам петрола расте растат и печалбите.... та затова така...

Отделно русия си има подписани тайни дългосрочни договори за газа с някой държави при който цената на газта е вързана с цаната на перола при посока нагоре на перрола се качва и цената газа... интересното е че с други държави си няма точно такъв договор...
 
От: Re: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Аз малко офотппик ще напиша поеже редрум беше написал че путин направил русия отново велика :)
Това пък къде съм го написал? :shock:
 
От: Re: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Това пък къде съм го написал? :shock:
Може да не си го написал, но дълбоко в себе си вярваш точно в това. :mrgreen:
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Някой досеща ли се, че цялата афера е пропаганда от Запада?
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

И идва нищо неподозиращото същество на бял свят, чака го живот пълен с прелести, чудеса неземни и меденки.
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Някой досеща ли се, че цялата афера е пропаганда от Запада?
Сигурно са ги спонсорирали с дрога и цветни клинчета.
Пууууу мамка му и прогнил западен империализъм, нема оправия ей!
:twisted: :mrgreen:
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Трепането им е малко на тях.
Имам приятел по кореспонденция от САЩ, ветеран от Виетнам...от кухнята знам че даже и "тяхните" не ги харесват. Изобщо пълен т**ак.
И на мен ми беше това от първите неша в главата - Разгеле на нещо западно ухае отново... Взех да ги усещам/надушвам като Блейд разбираш ли.
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Някой досеща ли се, че цялата афера е пропаганда от Запада?
Че то имаше видео клипчета как руската опозиция ходи на отчет в хамериканското посолство. Иска им се на янките на власт да дойде някой техен слугинаж :)

Аре бе Стойнев, пернишка главо, пусна темата и гледаш сеир. Включи се и защити беснеещите в*гини, като истински мъж! :p:lol:
 
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

tiq maimuni ot pussy riot predi nqkolko godini si zaviraha v putkite zamrazeni pileta i to v 1 supermarket - i to za protest. malko im e, 10 godini trqbvashe da im lepnat, teq ne mogat da peqt, nishto ne mogat da pravqt, vijdali li ste gi kak peqt - mai ne ste. samo zatvor za tiq ve6tici deto vikat kato ku4eta i sa oti6li da se gavrqt samo i samo da gi zabelejat i da se pravqt na interesni.
 
Последно редактирано:
От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:

Както написах и в една друга тема - идеалната защита на разбеснелите се вагинални феминистки е изрусен циганин педер@ст. Пасват си идеално.
 
От: От: Паметника на съветската армия Всички сме с Pussy Riot:


За това той може да бъде осъден на 5 години лагер или глоба в размер на 200 000 рубли (около 5000 евро).

Ама там още ли концлагери има ? Или аз нещо не мога да разбера ? Ако е наистина това което си мисля, значи комунизма им е паднал само на хартия, а системата си работи.
 

Горе