Панда, пингвин, крокодил, крава?

julian.dimitrov

New Member
От какво може да е това? Не съм го пипал сайта и изведнъж се получиха такива статистики?

ojun.png


Не е сайта от подписа. Става въпрос за англоезичен сайт, в който се пускат само и единствено новини. Преди една седмица му добавих авторство. Друго не съм пипал.
 

Прикачени файлове

  • ddd.png
    ddd.png
    4.2 KB · Преглеждания: 21
Последно редактирано:
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

От какво може да е това? Не съм го пипал сайта и изведнъж се получиха такива статистики?

Виж файлът 7243
С това никаво инфо и урл вадиме пак боба деа:)
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

Панда, пингвин, крокодил, крава? .... НЕ! - хипопотук :D

Иначе сайта трее да е тоя в подписа...но статистики верно нема :)
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

Е то си се вижда, че е порязване... Ама с толкова инфо никой не може да предположи от какво е, освен тия по дефаут брадвите дет си ги знаем
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

...освен тия по дефаут брадвите дет си ги знаем ...

Сега погледнах един мой сайт - същата работа на същата дата.
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

Каква повече информация търсиш? Дали е крава, петел, пингвин, панда - все тая, наказан е.
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

Сега погледнах един мой сайт - същата работа на същата дата.

Да и при мен горе-долу по същото време има набези. Най-вероятно в периода 28.08-03.09 е минал хипопотук :)
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

Ако изобщо има някаква връзка от това на какъв език е..
Ами да ти кажа има го и този вариант, понеже развивам от около 3 години едни арменски сайтове за овце (не се смейте, говоря сериозно). Еми удариха ги животните на Гугъл в рамките на 5 месеца и 3-те сайта, а са чист контент сео, без да съм купувал линкове, няма и социални сигнали дори. Еми аре хвани логиката на алгоритмите на Гугъл....
 
линкове от сапе ? тоно на 30 август мат кътс се заканил отново че този път ще ги хванат...? имаше писано в сеорандтейбъл

http://www.seroundtable.com/google-cutts-ghost-warning-17304.html


пп датитв съвпадат ама може и да е фолс позитив винаги има и такъв при г ъпдейтите

ето го и примера от няколко дни по късно за това

http://www.seroundtable.com/google-natural-link-mistake-17326.html
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

И при бг сайтовете има много голяма разместване. Само едно нещо забелязах след този ъпдейт, че всички сайтове които са на челни позиции използват адсенс реклами сами си правете изводите какво ще става по нататък.
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

Има ли нещо написано в "Мерки, предприети ръчно спрямо сайта"?
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

Какво ти пише в Уебмастер тула в - Облик на търсенето - Подобрения в ХТМЛ
 
От: Панда, пингвин, крокодил, крава?

Дублирани meta описания 645
Кратки meta описания 130
Дублирани маркери title 51

Неподлежащо на индексиране съдържание
На сайта ви не открихме никакви проблеми със съдържание, което не подлежи на индексиране.
 

Горе