Всъщност простено ти е. Малък си и не ги разбираш тия работи (пропуснал си "великите времена" на NEOBUX ...
 

Прикачени файлове

  • Screenshot 2022-07-19 083432.png
    Screenshot 2022-07-19 083432.png
    578 KB · Преглеждания: 8
20 години малък вика хаха
Когато на 20 си мислиш, че си ял достатъчно хляб :D..... Нищо де тичай там и като направиш 10 лв.(получени в банковата сметка, а не виртуални SWEAT токени които още даже не се обменят никъде). АЗ ЛИЧНО ЩЕ ТИ ДАМ 10 лв. БОНУС. В форума ме знаят и ти ги превеждам веднага.
 
Когато на 20 си мислиш, че си ял достатъчно хляб :D..... Нищо де тичай там и като направиш 10 лв.(получени в банковата сметка, а не виртуални SWEAT токени които още даже не се обменят никъде). АЗ ЛИЧНО ЩЕ ТИ ДАМ 10 лв. БОНУС. В форума ме знаят и ти ги превеждам веднага.
за това вчера си взех gift card на амазон но добре :д
 
теб пък какво те засяга дали работя :Д хаха
Бахти тъпото лапе дет си!
Ще ти кажа две неща пък ти, ако искаш се сърди.
Започни работа и не се занимавай с глупости!!! Или учи нещо
 
ама някой да ви е казал че с това се прехранвам хаххаа ама вие сте много забили бе
Вадиш 1000лв ама ходиш цял ден крачки, приложения за 10лв..
 
хахаха леле верно си търсите боя и някъде все ще си го намерите... лова на бас че сте компютърни пиклювци които не излизате от вас и знаете да пишете коментари под форуми хаха е не
 
Това са GIFT карти по £100 за направен оборот по ПЛАТИНУМ амазон карта. Сам можеш да сметниш колко гифт карти ми дават за 1 месец. Като ти казвам, че пасеш трева с тия и си губиш времето, трябваше да кажеш "Дайте по добра идея как да правя пари" вместо да се правиш на велик. Това ви е проблема на младото поколение..
 

Прикачени файлове

  • Screenshot 2022-07-19 084412.png
    Screenshot 2022-07-19 084412.png
    102.4 KB · Преглеждания: 10
  • Screenshot 2022-07-19 084543.png
    Screenshot 2022-07-19 084543.png
    51.7 KB · Преглеждания: 10
  • unnamed11.jpg
    unnamed11.jpg
    881.7 KB · Преглеждания: 10
  • Like
Реакции: OSH
аз работя .. работата ми е на 2000 крачки отделно спортувам и ми е приятно да използвам това приложение... не съм го споделил за да се изхранвам с него.. споделил съм го за да го видят другите и да си кажем две приказки за резултатите а не да се изяждаме .. аз не се правя на велик ... видя че само нападат ...
 

Горе