и ако вие имате начини примерно може да ми ги споделите де на лично или тук няма значение.,. нали е форум трябва да си помагаме .. може да съм на 20 уча и работя приходите не са велики за това търся разнообразни начини :)
 
няма ли да е по-хубаво да споделим мнение и информация от колкото да напишете нещо с което няма да влезе от полза на никого ..
Разбира се. Мерси за което,тук хората правят пари по много други и по-бързи начини с повече доходи и това им изглежда малко като тия сайтове са кликване - PTC .
 
аз работя .. работата ми е на 2000 крачки отделно спортувам и ми е приятно да използвам това приложение... не съм го споделил за да се изхранвам с него.. споделил съм го за да го видят другите и да си кажем две приказки за резултатите а не да се изяждаме .. аз не се правя на велик ... видя че само нападат ...
Никой не те напада. Казваме, че тия ти губят времето и пари няма да видиш.
Ако го правиш за спорта, браво излизай навън и спортувай (не с цел да трупаш койни).
Ако имаш толкова хъс да печелиш, по голям шанш имаш с някоя афилиет доказана програма, а не с тия .
 
няма ли да е по-хубаво да споделим мнение и информация от колкото да напишете нещо с което няма да влезе от полза на никого ..

е аз нали с тази цел попитах да разберем повече за програмата, за пари, токени и подобни, ти се изсмя
 
Разбира се. Мерси за което,тук хората правят пари по много други и по-бързи начини с повече доходи и това им изглежда малко като тия сайтове са кликване - PTC .
Аз за това споменах NEOBUX. Имах познати преди 10 години сигурно (вкарваха реални пари си купуват реферали и кликаха по цял ден). Учудващо е, че и до днес тия работят (не знам как никой не ги е осъдил до сега)..
 
Аз за това споменах NEOBUX. Имах познати преди 10 години сигурно (вкарваха реални пари си купуват реферали и кликаха по цял ден). Учудващо е, че и до днес тия работят (не знам как никой не ги е осъдил до сега)..
и там съм вкарал не малко сума..
 
няма ли да е по-хубаво да споделим мнение и информация от колкото да напишете нещо с което няма да влезе от полза на никого ..
Не знам колко пари се правят и колко време се изгубил, но съм виждал много хора да си губят времето в опити да правят пари да цъкат на реклами, да правят някви глупости и т.н.
Просто намери друг начин.
Като искаш онлайн нещо - виж тука какво търсят има някой качват обяви, пишат текстове и какви ли не неща.
Какво учиш ?
 
Никой не те напада. Казваме, че тия ти губят времето и пари няма да видиш.
Ако го правиш за спорта, браво излизай навън и спортувай (не с цел да трупаш койни).
Ако имаш толкова хъс да печелиш, по голям шанш имаш с някоя афилиет доказана програма, а не с тия .
имам хъс и за това продължавам да си търся нишата :D
 

Горе