Пари докато си чешате...

silabanak

New Member
Здравейте!
Направих тази тема за да ви покажа начин как да изкарвате пари по интернет.
Всичко е много лесно нещото което трябва да правите е да отваряте реклами(ads) и да държите прозореца отворен за 30 секунди.За всяка реклама получавате по 0.01 цента.
Ако искате повече ви трябват реферали.Това е и причината поради която направих тази тема.Когато правите регистрация в сайта на бъкс.то вие можете да посочите на кого да сте реферал(кой ви е показал сайта REFER- насочвам).
От това вие нито печелите нито губите нещо,печели човекът който сте посочили като реферал.
За всяка отворена ваша реклама рефералът ви получава по 0.01 цент също колкото и вие и това само защото ви е поканил.Ето една статистика от саита:

35 реферали кликват по 10 ads за ден= $3.50
Печалба за 1 ден = $3.50
Печлба за 1 седмица = $24.50
За месец = $105.00

За да си получите парите ви трябва банкова сметка или дебитна карта и регистрация в AlertPay.
Ето и линк към сайта от който да се регистрирате:

[FONT=&quot]bux . to /?r=moresokopie

Моля да се регистрирате през този линк за да ми станете реферал.Можете да станете реферал само веднъж при регистрацията.Пак повтарям вие нито печелите или губите от това!
[/FONT]Ако имате въпроси към тази тема напишете ги и ще ви отговоря.
Мерси за вниманието
[FONT=&quot] :)[/FONT]
 
От: Пари докато си чешате...

аман от такива безсмислени постове, можа ли това да пуснеш за добре дошъл

предлагам:
на silabanak да почете малко форума и после да поства, след това се надявам да си прекарва тук наистина приятно
на админите да преместят темата в една от най-четените секции - "Кофата"

Благодаря и аз за вниманието
 
От: Пари докато си чешате...

Дали искате да се регистрирате е ваша работа.Newbie виждам че си типичен Бай Ганьо който само говори а не прави нищо за да изкара пари!Ако мислиш че темата е тъпа не я флооди,направих я за хора който искат да изкарат пари.И не разбрах защо темата е безсмислена?
 
От: От: Пари докато си чешате...

Забравих да спомена, че си ги и чеша даже! Всичко върви страхотно! Дай Боже всеки му такъв бизнес и просперитет :)

ама само с лявата ръка нали щото дясната ти трябва да кликаш :lol:

то и аз съм така - от чесане на лявата ръка не си режа ноктите
 
От: Пари докато си чешате...

Дали искате да се регистрирате е ваша работа.Newbie виждам че си типичен Бай Ганьо който само говори а не прави нищо за да изкара пари!Ако мислиш че темата е тъпа не я флооди,направих я за хора който искат да изкарат пари.И не разбрах защо темата е безсмислена?

ма, така си е бе! по цял ден щъкам из нета и се чудя на кого да завидя, че тремора на дясната му ръка е по-бърз от моя и ей на изпреварил ме с кликовете

аа, за малко да забравя - и си ги чешАме

колкото до безсмисленото: прегледай форума има десетки теми като тази и всичките са в кофата, просто хората тук отдавна са надраснали висенето за по 30 секунди пред разни шарени банерчета и са започнали наистина да изкарват пари

продължавам най-настоятелно да отправям съвета си - прочети форума и ще ти стане интересно ДОБРЕ ДОШЪЛ СИ !!!
 
От: Пари докато си чешате...

HuK0 бизнесът не е с колосални печалби но не мисля че някой тук ще се заеме да ти обяснява как се печелят "Милиони".Но мисля че с 20 реферала възможността да правиш по 60 $ на месец не е за изпускане!
 
От: Пари докато си чешате...

HuK0 бизнесът не е с колосални печалби но не мисля че някой тук ще се заеме да ти обяснява как се печелят "Милиони".Но мисля че с 20 реферала възможността да правиш по 60 $ на месец не е за изпускане!

темата вече си е на мястото, silabanak как да ти го обясня отново - кликането по реклами е първото нещо, с което се захваща човек в интернет, почти всички в този форум отдавна са минали през това - аз кликах по реклами някъде през 199.. година и още си чакам тлъстите няколко долара.

колкото до тая сума от 60 долара мога да ти пратя скрийншот от пейпал от вчера - продадох 1 (един) банер и 2 (два) линка за 1 (един) месец и получих 72 (седемдесет и два) щатски долара

в този форум има хора, които са доста пред мен и по отношение на познания и по отношение на опит и по отношение на доходи

за последен път ти предлагам: РАЗГЛЕДАЙ ФОРУМА
 
От: Пари докато си чешате...

да наистина бате, прочети малко , разрови се може да проумееш как действаме тука...
 
От: Пари докато си чешате...

silabanak искаш ли да ти спестя малко четене във форума?
Относно сайтовете от типа на bux.to :
В началото си мислиш,че с едната ръка си чешеш ......, а с другата кликаш, но по-късно осъзнаваш ,че и с двете чешеш ...... .
 
От: Пари докато си чешате...

silabanak искаш ли да ти спестя малко четене във форума?
Относно сайтовете от типа на bux.to :
В началото си мислиш,че с едната ръка си чешеш ......, а с другата кликаш, но по-късно осъзнаваш ,че и с двете чешеш ...... .

енциклопедично точно определение, като спра да се хиля ще ти добавя репутация
 
От: Пари докато си чешате...

Не е ли крайно време тези теми да се затварят?
 
От: От: Пари докато си чешате...

енциклопедично точно определение, като спра да се хиля ще ти добавя репутация

Благодаря. Тези теми понякога разведряват сивото предприемаческо ежедневие. :)
 
Последно редактирано:
От: Пари докато си чешате...

пари по интрернет така не се правят,ама както и да е.Аз мислия да направя подобен сайт ама далеч по нормален - например по 10ст. на клик,тогава си струва да по кликаш нали.?
 
От: Пари докато си чешате...

Не е ли крайно време тези теми да се затварят?

Чрез тези теми идва доста трафик към форума.
 
От: Пари докато си чешате...

Абе то че идва трафик идва ама сещаш ли се че не е нужно да са отворени за да идва трафик :D
 

Горе