Пари използвайки My Search Funds

От: Пари използвайки My Search Funds

Не, но според техния калкулатор и тарифа би трябвало да са доста повече!
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Може изведнъж да се изсипят, така че споко ;)
 
оххх наивни хора .... не се научиха някои няма и да се научат никога... ама сърчвайте си де , все пак "Може изведнъж да се изсипят, така че споко"...
 
От: Re: Пари използвайки My Search Funds

оххх наивни хора .... не се научиха някои няма и да се научат никога... ама сърчвайте си де , все пак "Може изведнъж да се изсипят, така че споко"...

Ти пак какво искаш, нали знаеш че всеки сам избира с какво да се занимава. Какво лошо има да се пробва човек в този начин за изкарване на пари. Наивни, ненаивни, това си е наш избор.
 
От: Пари използвайки My Search Funds

vetzkov, ееех наивни сме още не сме големи бизнесмени, но я ти ми кажи аз като правя по 30 сърча на ден минимум, какво ме бърка да търся от там вместо от Google като ми изкарва същите резултати? И ми дават пари за това?
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Абе остави ги, да си говорят каквото си искат. Май наистина някои се имат за ГОЛЕМИ БИЗНЕСМЕНИ.
 
ххахаах големите бизнесмени вика , абе да я си търсете там и се радвайте , нещете да живеете в кутийки ама с глупости се занимавате...

едит: тая тема пак много се задържа , отдавна трябваше да е в кофата...
 
От: Пари използвайки My Search Funds

май такива като теб не са за форума
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Що се карате бе :D Цецо, тва е просто допълнителна манийка, която ти изкарва за няколко бири накрая на месеца... какво лошо виждаш не разбирам :) Тоя форум би трябвало да е отворен към всякакви начини на печелене на кинти, било то големи пари или жълти стотинки :) Въпроса е, че в случая дефакто не работиш за тия стотинки, които накрая се събират точно за един як запой...
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Що се карате бе :D Цецо, тва е просто допълнителна манийка, която ти изкарва за няколко бири накрая на месеца... какво лошо виждаш не разбирам :) Тоя форум би трябвало да е отворен към всякакви начини на печелене на кинти, било то големи пари или жълти стотинки :) Въпроса е, че в случая дефакто не работиш за тия стотинки, които накрая се събират точно за един як запой...

Ами то и аз това казвам , ама някой хора .... ади да не се доизказвам
 
От: Пари използвайки My Search Funds

стига простотии... стиснете си ръцете и се сдобрете :) Тва ако земем за една шитня да се караме... един форум сме, една общност, малко толерантност към другия и неговото мнение и готово :) Пък и добрия тон е ценен навсякъде ;)
 
ем бате при положение че сички теми за кешфиеста , бъкс.то и всякакви такива птк кампании са за кофата немога да разбера защо тази си седи тука...
 
От: Пари използвайки My Search Funds

Споко , аз не се сърдя, просто малко се раздразних, но ми мина ;) Успех на всички, а ти съгражданче, няма ли да си включиш скайпа :)
 
От: Пари използвайки My Search Funds

може би защото има някакъв интерес и още не е доказано дали е скам или не :)


пп. епа включен е незнам що не излиза тука...
 
Последно редактирано:
От: Пари използвайки My Search Funds

http://g.photos.cx/MYS2-f1.JPG -прууф


Хмм май за първи път се опитвам да сложа снимка в тема-но WTF,къде е тулбара за редакция на текста?
 
От: Пари използвайки My Search Funds

А ето и още един proof

http://www.mylot.com/w/discussions/1516966.aspx


btw в mylot.com ви плащат за дискусии,и е баси и бавноразвиващия сайт.Влязох там по погрешка,но ми праща интересни теми и това наистина е интересно
 
От: Пари използвайки My Search Funds

батета аз ви казах че да платят им трябва бизнес модел които да им носи печалба или да финансират операцията от друг успешен проект с цел да развият този. Иначе няма начин да платят пари не се изкарват толкова лесно...
 

Горе