Пари онлайн легално без фирма

Convenix

Member
Здравейте!

Искам да попитам дали съществуват изобщо варианти за изкарване на пари онлайн без да имам фирма.

Защото като чета във форума, за дропшипинг, онлайн магазин и т.н. ти трябва фирма.

Печелене на пари чрез adsense изисква ли фирма?
Също ако продавам в olx ще ми трябва ли фирма?
За продажба във facebook чрез страница, нужна ли ми е фирма?

Ако може да ми кажете кое е легално да се прави онлайн без да имаш фирма.

Благодаря!
 
http://www.econt.com/2012/02/cod/

Повечето онлайн и фейсбук магазини работят по този начин и не им правят проблем.

Колега, не го подвеждай с този линк, защото това което си му пратил е при продажба, чрез фирма и без касов апарат. Човека пита за работа като фл.
 
Уха! Това е страхотно, че го сподели! Благодаря! :)

Супер, е че са измислили това нещо. Не съм много запознат, но като има изкарване на финанси не трябва ли да се облагат с данъци? Тоест с тази опция на Еконт ще мога ли да си продавам без абсолютно никакви проблеми чрез онлайн магазини и фейсбук магазини?

Наистина много благодаря за информацията!
 
кое е легално да се прави онлайн без да имаш фирма.
Да наблягаш на образованието. Главно!
Други легални неща са да четеш законите, да гледаш клипове, да пишеш по форуми, и прочие.,
Без фирма можеш да пишеш книги, съчиняваш опери, карикатури и анимационни филми...
 
Естествено, че не! Не се научихте значи...Фейсбук страницата или ОЛХ, не са някакви райски места, където като продаваш си недосегаем и не ти трябва фирма. Дали там или на улицата пред Вас все едно е. Навсякъде ти трябва търговско дружество. Друг е въпросът дали някой следи имаш ли фирма или не...
 

Горе