Пари от Интернет Заедно (ЗИП Проектът)

takamato

Active Member
Предлагам заедно да направим общ проект в интернет.

Етап 1. Да установим колко човека ще участват
Етап 2. Да дефинираме идеята по която ще работим (в Скайп конференция примерно)
Етап 3. Да определим всеки с какво ще се включи (умения, WEB-Dezign, SEO, графични елементи, хостинг, домейн, банери, проучвания)
Етап 4. Осъществяване на идеята

Условия:
-DownLine от форума
-Песимисти не се приемат (то май и не се задържат такива елементи във форума :wink: )
-Минимум 7 часа работа седмично на всеки от екипа
-Резултатите от проекта да се пишат във форума
 
Поставям началото на "Етап 1 - Кой е вътре?"
25 Юни

Takamato - CEO*
CrAzY-MaST - записан
ZzZaPyr - записан
vetzkov - записан
Митака - записан
AmebaBot - записан
fiddy - записан

Край
2 Юли


*CEO - the Chief Executive Officer of Customs
 
Навит съм на общ проект но има въпроси :)
Какъв ще е проекта (аджеба сайта ) ? С каква насоченост , каква тематика ? От какво ще се печели ?
Това е май :)
Щото пари от интернет , без посочен метод за печеленето им , някак си ....
 
ZzZaPyr каза:
Навит съм на общ проект но има въпроси :)
Какъв ще е проекта (аджеба сайта ) ? С каква насоченост , каква тематика ? От какво ще се печели ?
Това е май :)
Щото пари от интернет , без посочен метод за печеленето им , някак си ....

Какъв ще е проекта (аджеба сайта ) ?
Какъвто си го направим :wink:

С каква насоченост , каква тематика ?
БейбиБумъри (примерно), тематиката ще съответства на следващият ти въпрос

От какво ще се печели ?
От нишите предложени във форума GB, MN.... тн

ПС:
Щото пари от интернет , без посочен метод за печеленето им , някак си ....
Погледни http://www.predpriemach.com 8)
 
Гледайте сега, ако правите такова нещо, дайте да се захванем да направим един прекрасен сайт за отслабване (Proactol на MoreNiche примерно). Стоката ще върви прекрасно по американския пазар.

Тогава ще трябват примерно двама за дизайн и двама за писане на кода, съдържанието и снимките. Хора за промотиране и т.н.
 
а

ем аз с удоволствие ще се включа , само да няма после къде са парите , макар че се съмнявам че някой е толкова коварен.Иначе относно фотошоп елементите аз съм на среща и съм яко навитак да участвам . Даже предлагам да си оставят всички скайп .Ето го и моя - ceci_vetzkov
 
Re: а

vetzkov каза:
ем аз с удоволствие ще се включа , само да няма после къде са парите , макар че се съмнявам че някой е толкова коварен.Иначе относно фотошоп елементите аз съм на среща и съм яко навитак да участвам . Даже предлагам да си оставят всички скайп .Ето го и моя - ceci_vetzkov

Добре дошъл :wink:

Това е просто проект, от който ще добием опит и някое левче разбира се.
Никой не се заблуждава че ще направим ОГРОМНИ КИНТИ но мисля че (на първо време) по 50-60 лв на месец ще се докарват (на човек)

Няма да има: "после къде са парите" - тъпо е
За контрол ще използваме схемата:
1. Избираме кой да е касата
2. Продажбите (реализирани) ще се удостоверряват от админите (щото сме им в DownLine)
3. Избираме ниво на което ще се дърпат кинти (примерно 200$-300$)
4. Всеки от ЗИП взима % от изтегленото, предварително договорен преди тегленето (с пощенски запис или е-банкиране в 1Инвестиционна примерно)
 
Митака каза:
Гледайте сега, ако правите такова нещо, дайте да се захванем да направим един прекрасен сайт за отслабване (Proactol на MoreNiche примерно). Стоката ще върви прекрасно по американския пазар.

Тогава ще трябват примерно двама за дизайн и двама за писане на кода, съдържанието и снимките. Хора за промотиране и т.н.

Добро попадение Митак,
Вписва се в концепцията!

Питай, ако имаш некви въпроси и да те записвам ако искаш. :?:
 
От доста време чета форуми за отслабване. За Proactol нищо не се споменава(или поне не съм видял) ама Hoodia е в блек/шит листата на хиляди хорица по цял свят. Адски негативно мнение имат, плюс мошни анти реклами.
 
Последно - какви продукти ще продаваме?
Кой какво ще прави?
Как ще го обсъждаме?*

Предлагам за последното да направя един безплатен форум някъде за да го дискутираме и разработваме пълноценно.
 
Митака каза:
Последно - какви продукти ще продаваме?
Кой какво ще прави?
Как ще го обсъждаме?*

Предлагам за последното да направя един безплатен форум някъде за да го дискутираме и разработваме пълноценно.
Ами направи де :)
Иначе аз мога да помагам със SEO-то , и мисля че и домейн ще уредя
 
Радвам се че сте се амбициарли толкова много момчета затова ние може да ви помогнем с безплатен добър хостинг, ако желаете :), той си е наш и нямя да ви сикаме пари или некви такива нещя :)
 

Горе