Пари от Интернет Заедно (ЗИП Проектът)

arsenal каза:
Радвам се че сте се амбициарли толкова много момчета затова ние може да ви помогнем с безплатен добър хостинг, ако желаете :), той си е наш и нямя да ви сикаме пари или некви такива нещя :)

Браво arsenal :) Ето това се казва подпомагане на развитието и учението!
И аз много се радвам, че сте се анбицирали и имате желание за работа. Така че ако имате някакви въпроси и нужда от помощ аз съм насреща :wink:
 
arsenal каза:
Радвам се че сте се амбициарли толкова много момчета затова ние може да ви помогнем с безплатен добър хостинг, ако желаете :), той си е наш и нямя да ви сикаме пари или некви такива нещя :)
Who's the man ?
He's the man!!!
Е това е ! Такива хора уважавам :)
Нека се стигне до хостинга де :) В момента сме на етап - "Какъв сайт" :)
:oops: :oops: :oops:
 
arsenal каза:
Радвам се че сте се амбициарли толкова много момчета затова ние може да ви помогнем с безплатен добър хостинг, ако желаете :), той си е наш и нямя да ви сикаме пари или некви такива нещя :)

10x Bro!
Няма да бъде забравено!
 
Здравейте и ви пойелаваб да стане велико това което сте замислили. Имате моята подкрепа на 110%:)
Ставайки дума за оптимизиране и други такива нещица - винаги съм на среща да ви помагам, приятели. А и за друго ако се сетите. :wink:

Успехи завбъдеще.
 
С коя фирма най-лесно ще прехвърлим домейна на вашия хост?
Мисля да избeрeм "татенцата"
 
Хахаха нека крадат :D
Тайната е, че сме 7.
с 500 събмита дневно ще избием рибата
 
Ако говориш за шит листите, смятам да въведем задължителен гугъл тулбар докато събмитваме и да хакаме само в добър пейджранк. Какъв е твоят съвет?
 
takamato каза:
С коя фирма най-лесно ще прехвърлим домейна на вашия хост?
Мисля да избeрeм "татенцата"

Няма значение хоста е в САЩ на бърза машина :) като трагнете да си купувате домеин просто ми кажете да ви дам ДНСите
 
В случая става на въпрос скъп риселър хостинг където овърселинга на риселърите не е разрешен а компанията която държи сърварите са доста в час..... и ни товоари само по няколко риселъра на машина :D
 
coolice каза:
takamato каза:
С коя фирма най-лесно ще прехвърлим домейна на вашия хост?
Мисля да избeрeм "татенцата"

Няма значение хоста е в САЩ на бърза машина :) като трагнете да си купувате домеин просто ми кажете да ви дам ДНСите

Мисля че още тази вечер ще ни трябват.
В доста добро темпо се движим.
 
а

ние хубаво се движим само дето с мен никой не се е свързал да ми каже какво правим... :(
 
Re: а

vetzkov каза:
ние хубаво се движим само дето с мен никой не се е свързал да ми каже какво правим... :(

Да ти изпратим лимузина ако искаш те доведе?
(базикам се)

Митьо пусна специален форум по идеята
http://betamoney.freeforums.org/index.php

Идвай да се запишеш ако ти се бачка
 
Re: а

takamato каза:
vetzkov каза:
ние хубаво се движим само дето с мен никой не се е свързал да ми каже какво правим... :(

Да ти изпратим лимузина ако искаш те доведе?
(базикам се)

Митьо пусна специален форум по идеята
http://betamoney.freeforums.org/index.php

Идвай да се запишеш ако ти се бачка

хаха идвам веднага просто нещо съм изпуснал нишката , нищо че се записах трети
 
Код:
We're happy to announce our server admins have fixed the raid card issues which was causing db1 to be down the past 2 weeks.

We still have to bring server 1 online, and we will be doing that as soon as possible. You may recieve a few of these error pages as we work to bring everything back online and working together properly. Thank you for your patience.
...
 
Ааааа ето я темата..незнам защо преди малко неможах да я намеря. :? Тааа... искам да ви кажа че ГБ пуснаха нов продукт днес и ако искате да започнете с нещо по-лесно за промоутване можете да побвате с него.
 

Горе