Пари от афилиейт женски магазин..??

От: Пари от афилиейт женски магазин..??

НЕ няма да можеш :D :D :D

Пробвай си дефинираш въпроса, който да не е толкова обобщаваш
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

успеха се базира на съдържанието което предлагаш и връзките които имаш към сайта.
Ако дефинираш сайта си като афилиейт, то предполага слабо съдържание. Но ако си дефинираш сайта като качествен информационнен източник с афилиейт линкове тогава е друго.
По-отношение на линковете е още по-сложна тема защото засяга СЕО. Ако тръгна да пиша всичко което трябва да знеш за СЕО няма да ми стигне деня.
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Какво ше рече 'женски магазин'?
Дрехи? Обувки? Козметика? Санитарни консумативи? Домакински уреди? Епилация? Батерии?

Не ми отговаряй... А направо зарежи тия глупости.

... И просто отвори 1 будка за топли мекици с течен шоколад в центъра на София.
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

В будката нямаше майтап - това върви и в криза, и в студ, и в пек.
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Тъй общо попитано за женски магазин - не, няма да ти потръгне. Не си казал нито език, нито продукт, а и явно тепърва започваш.
Относно нишата - няма как някой да ти препоръча нещо. Помисли, потърси, прецени или пък просто се пробвай с нещо дето те интересува.
Като започнеш с по-конкретните въпроси ще получиш и доста по-конкретни отговори.

И..банални станахте с тез мекици
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Дали ще мога да пробия в тази ниша?

Някой занимава ли се с нещо подобно?

Какво ви е мнението за такъв сайт?

За разлика от колегите по-горе, аз вярвам, че няма ниша в която да не може да се пробие и следователно от всяка ниша може да печелиш $$$. Но за да стане освен голямо труд ще ти е нужен и добър анализ на нишата и да видиш къде може да се пробие, а винаги има нови неща с които може да привлечеш трафик. От друга страна трябва да видиш, кои онлайн магазини имат и предлагат афил. програма и дали усилията ще си заслужават приходите!

Моя съвет е огледай се виж и помисли. Провери и други ниши преди да се насочиш към точно определена. Ако е за България помисли какво може би ще се купува и какво е просто за асортимент. Понякога 10 продажби на ден по 10 лева е по добре от 1 продажба за 50.... имай го в предвид. Успех ако решиш да се заемеш!
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Нямало да потръгне... В големите ниши може и да не потръгне, но ако правилно си избере keywords, в cj.com има супер много такива афилейт магазини, защо да не потръгне?
shopperpress - perfekten wp , su6to wordpress cart ne6to si.
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

И..банални станахте с тез мекици
Засегнат съм. Официално.

То па въображението изневерява понякогаш.
И трябва да се спинва стар контент.
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Дали ще мога да пробия в тази ниша?

Някой занимава ли се с нещо подобно?

Какво ви е мнението за такъв сайт?
Да дам и аз акъл, като системно отговоря на въпросите ти. :)

Винаги може да се пробие. Вчера и днес, както и мисля, че ще продължаваме да обсъждаме една тема от SEO секцията Оптимизация за Търсачки - Колко голямо е Вашият Long Tail?
Та там ние зачекнахме как реално може да се обира не малък трафик около големците в нишата. За това шанс винаги има, въпроса е да се започне и да се изгради добре и хората да му се кефят до таква степен, че да си по една или друга причина "изгряваща звезда" на небосклона. Малко повечко четене ще е нужно, леко тък таме опит от проба-грешка и ей такива неща, които да ти помогнат.

Доколкото разбрах при теб не е общо. Когато се въртиш около нещо специализирано (идея), то тогава не се води много общо, защото ако имаш сайт за детси принадлежности, трудно ще накараш някой мъж да си купи нещо от там, независимо колко големи деца са някои мъже. :) Идеята е леко да има тематика, все пак общите сайтове са идея по-сложни и не толкова предпочитани, ако ще решаваш проблемите на потребителите. Примерно аз никога не ровя в Амазон за хубави ризи, ровя там когато ми хрумне, че искам нещо и съм го видял някъде. Големите магазини, като мола, са за потребители с не много идеи, зяпачи, минувачи и ей такива. Като ми трябват кецове Адидас - бели - класик, повярвай ми мола ще е последното място където ще ги потърся. Първо пробвам при цпесилизаните за целта магазини, доставчици, представители и т.н. Едното е защото могат да ти го продадат и са една идея по-близо до стоката и нейната всъщност, и друго не са сложили 5 надценка, която всеки търговец е длъжен да сложи по ред причини, като основната е печалба.

Така и за онлайн, като търся за този адидас, чеква официални сайт, спорддиректа (или други спортни магазини) и чак след това общия, за да видя дали случайно там ще ми го предложат по-тънко, никога не го правя в обратната последователност и мисля, че е логичното потребителско мислене. Все едно да отидеш до супера за една кутия цигари, вместо до магазина за алкохол и цигари на 20-25 м. от Вас.

За това специализирането е много добър начин да се пробие и отличиш. Другото е маркетинг.

Мисля, че има някой занимаващ се. Но това си е пазар разделен на пола, повечето май са пазар разделен по интереси / област. Но предполагам идеята е добра, не само защото таргетираш определен и само определен пол, но е продуктите могат да бъдат по-лесно селектирани. Знаеш какво ще върви и как да го позиционираш. Лесно може да имаш няколко категории на продуктите - по цена / по област / по възраст /

Мнението ми за такъв сайт би било повече положително, отколкото негативно. За разлика от повечето, които са по-специализирани ти си се насочил към дадена група хора - жени, а от към общи неща - далеч си от идеята, че предлагаш както хапчета за спане, така и триони, което си е много добре - имаш идея и гравираш около нея.

Успехи и се нядявам да имаш овеко въпроси, а за аф. програми може да видиш тук: Affiliate Program Directory - Afftips.com - Партньорски Програми
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Да! Можеш!

Имай предвид, че мъжете са по-импулсивни и по-лесно купуват неща, койот не им трябват. А ако намерят това което им трябва го купуват веднага. Жените мислят, избират, сравняват, консултират се....

Но ако една жена купи нещо (за разлика от мъжа) се хвали, да разказва, да показва, ... и да ти носи други клиенти. Жените са лоялни. Ако са доволни ще купят пак, щете препоръчат. Една жена, доволна като клиент, е по-трудно да се спечели, но носи много.

Съвет:

Ако някой ти каже че няма да успееш - не го слушай. Той вероятно мисли за себе си когато ти говори. Слушай тези, дето са успели. Те няма как да ти кажат че ще се провалиш. Ако те не вярваха в успеха, нямаше да са успели :)

Наскоро един колега, от форума, ми отвори очите с едно просто изречение

Ако някой те плаши с данъчен - значи не е виждал данъчен. (или е некопетентен, и прочие, смисъла е важен)

Е, ако някой те плаши с провал, конкуренция, и т.н., значи .. е, сещай се сам.

Виж, в световен мащаб, разпунат широко във времето, най-успели са онези, които са вярвали в каузата си, и не е имало кой да ги спъне с думите - няма да стане.

Успех!
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

N1ck - малко се обърка. Жените са импулсивни - като видят нещо , което им харесва, го купуват. Мъжете като видят нещо, започват да преценяват и анализират, и т.н. Един мъж не му ли потрябва нещо, няма да отиде да го търси, а за жените това си е като спорт - да обикалят магазините и да купуват - нарича се шопинг терапия. За всичко останало си прав.
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

И на двама ви генерализациите спокойно могат да бъдат пренебрегнати.
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Въпрос на вкус, казала котката и си облизала г*за. :lol:
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Да! Можеш!

Имай предвид, че мъжете са по-импулсивни и по-лесно купуват неща, койот не им трябват. А ако намерят това което им трябва го купуват веднага. Жените мислят, избират, сравняват, консултират се....

Но ако една жена купи нещо (за разлика от мъжа) се хвали, да разказва, да показва, ... и да ти носи други клиенти. Жените са лоялни. Ако са доволни ще купят пак, щете препоръчат. Една жена, доволна като клиент, е по-трудно да се спечели, но носи много.

Съвет:

Ако някой ти каже че няма да успееш - не го слушай. Той вероятно мисли за себе си когато ти говори. Слушай тези, дето са успели. Те няма как да ти кажат че ще се провалиш. Ако те не вярваха в успеха, нямаше да са успели :)

Наскоро един колега, от форума, ми отвори очите с едно просто изречение

Ако някой те плаши с данъчен - значи не е виждал данъчен. (или е некопетентен, и прочие, смисъла е важен)

Е, ако някой те плаши с провал, конкуренция, и т.н., значи .. е, сещай се сам.

Виж, в световен мащаб, разпунат широко във времето, най-успели са онези, които са вярвали в каузата си, и не е имало кой да ги спъне с думите - няма да стане.

Успех!

Мерси, а това за мъжете и жените и аз мисля че е обратно, разбрах те и знам че е така. Сега идва на ред усилия и търпение...
Въпрос на вкус, казала котката и си облизала г*за. :lol:

0mfg
 
От: Пари от афилиейт женски магазин..??

Хора без работа. Искам , ама не знам какво...
 

Горе