Пари от сайт за upload & download на файлове?

c0ca1n3_boy

New Member
Здравейте! :)

Имам въпрос за сайтове от рода на Хотфайл който предлагат сваляне на файлове и в зависимост от големината на файла дават пари на човека който е качил файла.

Въпроса ми е как точно печелят самите администратори на Хотфайл от това колко голям файл аз ще сваля?
 
От: Пари от сайт за upload & download на файлове?

Печелят от премиум акаунтите, които някои закупуват, също така от рекламни мрежи , директна реклама и т.н.
 
От: Пари от сайт за upload & download на файлове?

Е да от рекламите от страни това е ясно, но просто ми е чудно защото казват, че ще спечелиш повече ако файлът е по голям и това ме озадачава.
 
От: Пари от сайт за upload & download на файлове?

Отговора е ясен мойто момче, ако помислиш . След като скоростта ти е намалена до минимум ако не си платил , вероятността да си платиш за да чакаш 3-4 часа за 300мб е по-голяма .
 
От: Пари от сайт за upload & download на файлове?

Просто ще се чака повече и има по-голям шанс да се купи акаунт :)
Тоест повече ще се изнервят потребителите от слабата скорост и ще си кажат я да си купя премиум акаунт :D
 
От: Пари от сайт за upload & download на файлове?

Ясно.. :) Защото имам възможноста да направя 1 такъв сайт в България, без да се чака, така както преди беше Дата.бг , но си мислех, че има друга далавера. Явно няма, а не ми се вярва да спечеля много ако го направя сайта български. Не мога, чуждестраннен защото ресурсите който ще ми трябват са просто ненормално много.
 
От: Пари от сайт за upload & download на файлове?

Ясно.. :) Защото имам възможноста да направя 1 такъв сайт в България, без да се чака, така както преди беше Дата.бг , но си мислех, че има друга далавера. Явно няма, а не ми се вярва да спечеля много ако го направя сайта български. Не мога, чуждестраннен защото ресурсите който ще ми трябват са просто ненормално много.

Прав си няма да спечелиш нищо в България

Тук няма кой да плаща за премиум акаунти, но може да направиш такъв насочен към целия свят като Хотфайл който е Български и да плащаш на Балъците жълти стотинки само за свален файл а ти да прибираш всичките пари от закупени премиум акаунти

Но те и Балъци много не останаха, хотфайла ги отрезви малко така че побързай с проекта ако искаш да има някакъв успех
 

Горе