Пари чрез реклами

keepitpld

New Member
Здравейте.
Много искам да препичелвам някой друг лев чрез интернет ако може да ми обясните как стоят нещата със сайтовете със рекламите ще съм ви много благодарен.Мерси предварително.На 16 години съм :)
 
Здравей и добре дошъл. Има много доста рекламни платформи, от които да печелиш чрез показване на реклама в сайтовете си. Ако и самите сайтове са за чужбина, още повече растат и платформите и партньорските програмите. С какво би желал да се занимаваш? Искаш сайт, който да прави пари - блог, магазин? Няма да е зле и да се позавъртиш наоколо, а да прочетеш повечко. Така ще можем и ние да те упътим по-лесно и бързо към това, което искаш. ;) Приятен престой тук и до нови срещи. :)
 
От: Пари чрез реклами

Здравей доста поразгледах може би от 2 часа разглеждам.Мисълта ми е нали има някакви сайтове където разглеждаш реклами и ти дават някакви пари ? Или това е мит :).Мерси за бързия отговор
 
От: Пари чрез реклами

Здравей доста поразгледах може би от 2 часа разглеждам.Мисълта ми е нали има някакви сайтове където разглеждаш реклами и ти дават някакви пари ? Или това е мит :).Мерси за бързия отговор
Има, да разглеждаш 1 месец реклами и взимаш към $1-2 ако те устройва :)
 
От: Пари чрез реклами

Аз не съм алчен за много колкото толкова въпроса е че все още не мога да разбера как стоят нещата ама ще продължа да разглеждам форума :).Ако може да ми дадеш някой такъв сайт.Мерси :)
 
От: Пари чрез реклами

Ако си готов да работиш за 1-2$ месечно (щом не си алчен) тук поне няколкостотин човека ще ти дадат веднага много, много работа :)
 
От: Пари чрез реклами

Ако толкова лесно се вадиха пари от тия сайтове хората нямаше да ходят на работа ми щяха да си цъкат по цял ден .. по добре не си губи времето :(
 

Горе