Партньори за съвместен торент тракер

aeonsv

New Member
Здравейте, търся хора които искат съвместно да направим торент тракер.
Тракера ще се хоства в Канада, цената която е нужна за сървъра на месец е $55.
Делиме всички разходи по-равно ако се съберем 5 човека делиме по $ 11 месечно, както и приходи ако може да развием тракера.
Моля, да пишат само хора които найстина имат интерес към този вид сайтове.

За повече инфо skype: aeonsv
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Интересна оферта, ще си помисля по темата. Най-вече дали ще се справим.
Ако реша да участвам ще ти пусна ЛС.
Поздрави.
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Делиме всички разходи по-равно ако се съберем 5 човека делиме по $ 11 месечно, както и приходи ако може да развием тракера.

А посещенията при разследващ полицай X и тях ли ще ги делите или само ти ще се занимаваш с тази част от бизнеса?

Я не се занимавайте с глупости. Замунда и Арена изкарват достатъчно, за да си позволят лукса да нарушават закона. Защо ли си мисля, че щом търсиш някой да си делнете $55 това означава, че не можеш да си позволиш скъп и печен адвокат???
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Точно форумите са място за намиране на съдружници за торент тракер, мдааа. Аз пък мисля да обера банка. Търся съдружници за да купим кирката, с която ще прокопаем тунела. Цената на кирката е 25 лв от Бриколажа и ако се съберем пет души ще си делнем по пет кинта. Мислете бързо, че днес кирките са на промоция - утре ги вдигат на 27 лв и никак не можем да ги разделим на пет
 
  • Like
Реакции: spy
От: Партньори за съвместен торент тракер

Аз пък мисля да обера банка. Търся съдружници за да купим кирката, с която ще прокопаем тунела. Цената на кирката е 25 лв от Бриколажа и ако се съберем пет души ще си делнем по пет кинта. Мислете бързо, че днес кирките са на промоция - утре ги вдигат на 27 лв и никак не можем да ги разделим на пет

Интересна оферта, ще си помисля по темата. Най-вече дали ще се справим.
Ако реша да участвам ще ти пусна ЛС.

Мухахахахаххахаха....
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Пишете ме с 5 лв. за кирката . Предполагам ,че след като търсите съдружници за купуването на кирката , копането на тунела ще е от вас ?
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Интересна оферта, ще си помисля по темата. Най-вече дали ще се справим.
Ако реша да участвам ще ти пусна ЛС.

Мухахахахаххахаха....
Няма нищо лошо в това човек да мисли за бизнес. Сигурно е имало и някой умник, който е казвал на създателите на замунда...Абе вие луди ли сте има арена...

п.с. Наличието на бизнес план е добра предпоставка за добро планиране не мислите ли
 
От: От: Партньори за съвместен торент тракер

Пишете ме с 5 лв. за кирката . Предполагам ,че след като търсите съдружници за купуването на кирката , копането на тунела ще е от вас ?
И аз съм с 5 лева за кирката, а за копането не се притеснявайте, ша вземем един циганин да копае и накрая няма да му платим! :lol:
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Няма нищо лошо в това човек да мисли за бизнес. Сигурно е имало и някой умник, който е казвал на създателите на замунда...Абе вие луди ли сте има арена...

п.с. Наличието на бизнес план е добра предпоставка за добро планиране не мислите ли

бизнес да
незаконен не
обикновено като ще вършиш нещо незаконно не си търсиш ортаци крещейки на мигданя нали?

само да обърна внимание бизнес плана предстои да се изгражда - едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направиш, пето е да стане и шесто е да ти хареса. Бизнес планът е в частта на писменото излагане на исканията и е доста преди моженето т.е. някъде около първата запетая

ама не се връзвай на разни "умници" по форумите, давай кво ти пука, че има Замунда и Арена вие ще направите Замрена или Аремунда

ПП Важно допълнение към ортаците за кирката. В процеса на писане на наш`ту бизнес план комисията по иновации и нововъведения установи, че за оптимизиране на процеса на работата трябва да се сдобием и с лопата. В противен случай ще ни се наложи да изнасяме пръстта с ръце и е възможно после да ни установят като заподозрени по калта под ноктите. Лопата няма на промоция та ще трябва да взема тази на дядо, обаче билета до село струва 7,60. Тъй като тази сума не може да се раздели на пет без калкулатор предлагам да купим една бира за почерпка след обира на стойност 2,40 и да съберем общо още 10 лв (за лопата и бира) и да разделим по още два лева.
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

по въпроса за кирката и банката , да се уточни каква банка ще обираме , наша , европейска или друга , че изобщо не ми се занимава с плащане на ДДС , ако банката е в Ирландия например .
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

То и кофа ще трябва и май бая солено ще ни излезе тоя обир.
Трябва кредит да дърпаме, ама да е от друга банка, за да не си намалим приходите от обира!
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

То и кофа ще трябва и май бая солено ще ни излезе тоя обир.
Трябва кредит да дърпаме, ама да е от друга банка, за да не си намалим приходите от обира!

абе ти кофата за*би - ще взема легена от банята, ами тука единия от ортаците зададе въпроса "Как ще носим парите?" и ся смятаме, колко торбички от Кауфланд да купим, че да не бием на очи
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

за торбите не бери грижа , братата има камион тир , ако трябва още 2 ще наемем !
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Чш, момчета, внимавайте, че дебнат агенти на ДС. Ще се появи, я някой кръчмар, я някой алкохолик, я някой имбесил.
Иначе идеята е читава, ама предлагам да изберем някоя банка по-близо до някое кръчме, та да ударим по едно преди да ни сгащят държавните "власти" :Д
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Момчета, има ли още места, аз влизам, ако има още. Понеже, съм богат предпприемач и ще вляза дори с няколко фенера и прожектори, дори няма да искам процент повече като делим парите. Само кажете, коя е банката :)
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

По едно изказване преди време на полицията арена и замунда изкарват по 300 -та бона на месец само от реклама . Има едно голямо нещо което всеки забравя в кой години замунда и арена се създадоха в кои години правеха пари :)
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

продава се домейна torrents.bg, ако те интересува пиши

ти вкара още четири-пет съдружника в бизнеса за да съберат капитал да купят тоя бг домейн
 
От: Партньори за съвместен торент тракер

Малко късно се включвам в темата, но мога да помогна с лопата, РК1 (модифицирана) и работни ръкавици. :lol:

п.п. Ако трябва да отговоря по темата. С какво ще ме накарате мен и много други да изберем за се регистрираме във вашия тракер? Или трябва да е много тясно профилиран или да се качват неща, които не могат да се намерят на друго място ( което е малко вероятно).
 

Горе