Партньорска програма от Parfiumite.Com

От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Извинявам се,
но Не видях информация колко време се пази куки-то за посетител дошъл от моя сайт в parfiumite.com
Примерно на get.bg е 12 часа, което е смешно... колко е тук?
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

тука е докато не се изчисти :) 1 партньор спря сайта си за около 2 седмици и в продължение на тези 2 седмици поръчките му продължаваха.
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Сетих се нещо.
Би било хубаво да има някаква моментна статистика в партньорския контролен панел.
Колко клика са дошли, колко импресии на банерите, за да може човек да си направи сметки някакви.
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

да наистина и аз имам една продажба там
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Каква е конверсията долу горе, някой има ли наблюдения ?
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Нямам представа за конверсията, но само за януари имам 15 продажби.
За втори път получих коректно отношение и съм доволна.

Който не е успял да се включи - да заповяда
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Две неща, които на мен лично не ми харесват.

1.Пратих въпрос чрез формата им, и два дни по-късно още нямам отговор, а съобщени гласеше, че ще получа отговор възможно най-бързо...

2.В партньорското меню виждам поръчки, които са направени през моя афилиейт линк и по 4-5 дена статуса им седи на "Очаква да бъде изпратене" - интересно е дали клиента реално чака толкова време да му бъде изпратена стоката, или просто не се обновява тоя статус в реално време.

Надявам се някой да отговори адекватно.
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Прав си, marlow, но според мен е по-важно да си получиш парите навреме, въпреки неточния статус, отколкото статуса на поръчките ти да е ок, а да чакаш, както колегите чакат пари от Неоген!!!
 
От: От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

само дето цените ти са супер нереални..а щом са нереални има нещо гнило..
не може един парфум на Булгари Омния 25мл да струва 70лв + а при тебе 60 мл да е 3 по малко...незнам какво им слагата вътре че да докарват някаква подобна миризма но 10-20-400 да се излъжат...после тези които са си купили ще почнат да реват че парфумите ти не стават..и партнйроската ти програма отива по....знаеш къде.

ами качеството на парфюмите е доста добро ако се оценява от 1 до 10 аз давам 9-ка :) в смисъл такъв всичко е като оригнала шишенце , опаковка , миризма :)
 
От: От: От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

само дето цените ти са супер нереални..а щом са нереални има нещо гнило..
не може един парфум на Булгари Омния 25мл да струва 70лв + а при тебе 60 мл да е 3 по малко...незнам какво им слагата вътре че да докарват някаква подобна миризма но 10-20-400 да се излъжат...после тези които са си купили ще почнат да реват че парфумите ти не стават..и партнйроската ти програма отива по....знаеш къде.

така само да те светна такива парфюми където се продават в сайта навънка вървът по 45-50 лева та и отгоре тук се коментира парт. програма поръчките са над 600 и си вървът всеки ден и тва е за няколко месеца имаме си и редовни клиенти е и изида може да ти каже също как и скочиха продажбите и продължава да си продава значи всички са доволни... имаме партньор на който му изплатихме доста солена сума от "700" за няма и месец и сега има още доста натрупани и ще му ги изплатим :)
 
От: От: От: От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

okey убеди ме "светна ме"

така само да те светна такива парфюми където се продават в сайта навънка вървът по 45-50 лева та и отгоре тук се коментира парт. програма поръчките са над 600 и си вървът всеки ден и тва е за няколко месеца имаме си и редовни клиенти е и изида може да ти каже също как и скочиха продажбите и продължава да си продава значи всички са доволни... имаме партньор на който му изплатихме доста солена сума от "700" за няма и месец и сега има още доста натрупани и ще му ги изплатим :)
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

marlow на кой от всичките въпроси ? за статистика не сме мислили немислим че сега има смисъл ако теб толкова те интересува можеш си инсталираш система за реклама си добавяш банерите и ще гледаш изходящите кликове , а за въпроса който си задал затова пиша в тоя форум и скайп сме оставили , а за поръчките неможем да обработим всичко за 1 ден не държим още 2 сайта за парфюми и още стоки... и ако липсва парфюм оставяме няколко дена така статуса докато заредим и го пратим :) надявам се да съм ти отговорил
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

А това
Л И К В И Д А Ц И Я- ВСИЧКИ ПАРФЮМИ НА 38лв. Офертата е валидна до изчерпане на количествата!

Значи ли че затваряте магазина или е някаква промоция
Дали има смисъл да се регистрирам
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Всичко хубаво ама не е нормално над 10 дена статуса на едни поръчки да седи на Очаква да бъде изпратена.
За мен това означава едно от две неща или и двете:

1.Собствениците на сайта не се отнасят сериозно към бизнеса и към партньорите си

2.Собствениците на сайта не се отнасят сериозно към поръчките и клиентите си и действително някои хора чакат толкова време за да си получат поръчките.

Много моля без оправдания отново. Просто недейте, ако искате да сте сериозни и да правите нещо го правете.

Съжалявам за малко острия тон, но това е бизнес типично по български... опитваме се да изкарваме пари без много много да се напъваме и без да доизпипваме нещата.
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

Несериозна работа мама му ..... българска! Човек да си поръча 10 парфюма и 2 седмици да няма кой да му одобри поръчката! В последствие няма комисионна, няма нищо! Продължавайте в същият дух! Ако бяхте лоялни поне щяхте да кажете какво се случва, а то нито звук, нито стон от последните оплаквания на потребителите.Благодаря Ви за партньорството!Очарован съм!
 
От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

с интерес прочетох всички постове и ако от "Parfiumite" искат да имат успешен бизнес ще трябва да променят начина на работа - явно някъде бъркат:( искам да кажа че това в партньорската програма на www.megias.bg няма как да се случи:twisted: - ще фърчат наказания!
 
От: От: Партньорска програма от Parfiumite.Com

българска му работа..като се гледат само паричките така е..ама то е вродено в българина няма какво да се чудите.

Несериозна работа мама му ..... българска! Човек да си поръча 10 парфюма и 2 седмици да няма кой да му одобри поръчката! В последствие няма комисионна, няма нищо! Продължавайте в същият дух! Ако бяхте лоялни поне щяхте да кажете какво се случва, а то нито звук, нито стон от последните оплаквания на потребителите.Благодаря Ви за партньорството!Очарован съм!
 

Горе