Партньорска програма www.roklite.com

Сайтът за дамски дрехи www.roklite.com предлага партньорска програма.
Публикувайте банер във вашия сайт с % отстъпка и код за използване на отстъпката и за всеки клиент, който е използвал вашия код ще ви заплатим 1 лев.
Същото ваши и за линкове във FB страници.

Очакваме вашите предложения.
Натрупани приходи се изплащат 1 път седмично, след като се докаже, че поръчките са реални.
Изплащане на суми по банков път и pay pal.
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

Вероятно при заплатена поръчка.

Това ясно. Ама на доверие ли ще го караме? Или има изградена система. Това ми беше въпроса.
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

веднъж седмично ви представяме статистика на използваните кодове
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

и доверието също е важно в партньорските програми
Но не е достатъчно когато става въпрос за пари.
Тук не става въпрос за лични взаимоотношения а заработка на пари.
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

едва ли съществува партньорска програма, която да ви даде достъп до система на сайт, който рекламирате.
Пробвайте ако не сте доволен, винаги можете да се откажете
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

innovatoria Прочети малко за афилиейт програмите и дропшипинга и пак опитай с предложението.

Иначе ти е добра идеята, само изглежда малко съмнително недомислена или недоизказана.
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

Никой не иска достъп до системата на сайта.
Въпроса на колегата беше:
Ама на доверие ли ще го караме? Или има изградена система. Това ми беше въпроса.

Тоест отговора трябваше да представлява:
Да сайта има изградена система за отчитане.
Това става еди как си и тн.
Гарантираме, че няма да има не отчетени продажби през вашия реф. код защото ......

Това е - просто обяснете за да може хората да са наясно по какъв начин им гарантирате че при примерно 50 продажби през
реф. кода ще им бъдат изплатени 50лв

Поздрави.
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

всички продукти са налични и собственост на фирмата управляваща сайта
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

Сайта е опън карт , значи си има някаква афф система, но когато става въпрос за плащане с наложен платеж е нормално плащанията да се отчитат на ръка след получаване на парите от куриера. Както имаше и тема за не взимани пратки някъде из форума предполагам точно това е имала в предвид innovatoria ... и да има някаква си система с наложения платеж как да работи? :) би могла да отчита автоматично само чрез използване на някакви разплащателни системи .. и винаги си остава въпроса за доверието :)


Успех с идеята и дано намериш добри партньори , аз също се занимавам с електронна търговия и си мисля че това е добър подход за нашия пазар , все пак във всеки бизнес доверието е важно - доверието поражда доверие, особено оправданото доверие :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Партньорска програма www.roklite.com

Тъкмо това щях да пиша...
Системата е Opencart, има си читав афилиейт, с кукута, с статистики и етц.

Сайта е опън карт , значи си има някаква афф система, но когато става въпрос за плащане с наложен платеж е нормално плащанията да се отчитат на ръка след получаване на парите от куриера. Както имаше и тема за не взимани пратки някъде из форума предполагам точно това е имала в предвид innovatoria ... и да има някаква си система с наложения платеж как да работи? :) би могла да отчита автоматично само чрез използване на някакви разплащателни системи .. и винаги си остава въпроса за доверието :)


Успех с идеята и дано намериш добри партньори , аз също се занимавам с електронна търговия и си мисля че това е добър подход за нашия пазар , все пак във всеки бизнес доверието е важно - доверието поражда доверие, особено оправданото доверие :)
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

...и да има някаква си система с наложения платеж как да работи? :)

тоест доверие + един мейл: "тая седмица си изкарал/а Х лв" на теб ти е напълно достатъчен? Стани ми афф, плс :p

едит:Както казах, идета ми харесва. Просто някакъв панел ако има със статусите на поръките, и др. ще е много по прозрачно. Така ще може който иска да си пусне примерно пробна(фалшива поръчка) за да види дали ще му се отрази и т.н. Колкото по прозрачно ,толкова повече желаещи.
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

Мда ама като си пуснеш фиктивна поръчка може да излезе с някакъв статус , но докато не се заплати няма как да ти се гарантира продажбата :)

Аз чакам ако има интерес скоро мисля да пусна нещо подобно, предполагам и с по - голяма комисионна , но да не оспамвам излишно темата :) когато сме готови ще пиша във форума, а дано има заинтересовани :)

Успех :roll:
 
От: Партньорска програма www.roklite.com

Аз също съм на мнение, че няма как някой 100% да ти гарантира чрез система, че всяка продажба ще ти се изплати. Особено ако говорим за офлайн продукт.
Ето тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39271 бях питал за нещо подобно (което предстои да пусна) и Blinky много добре си го обясни. Той също застъпа момента с доверието.
 

Горе