Партньорство - Новини.БГ

ovanes

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайта на Новини.БГ (www.novini.bg) - секция Хороскоп и секция Забавно търсят свойте партньори. Сайта ще стартира официално след около месец.
Ако някой има интересен сайт на една от горепосочените теми и е заинтересован от партньорство може да пише. Единствения критерии е сайта и съдържанието да са качествени. Моментните посещения нямат никакво значение.
От сайта очакваме само съдържание.
Одобрения сайт ще получи правото да рекламира в тази секция, както и много други възможности за приходи. Ако сайта е качествен, ще процъвти много бързо.
Готови сме да обсъдим всякакви други предложения за партньорство.
 
разгледай моя сайт - бгтеми.инфо правя доста посещения и хората го харесват
 
Сайта на Новини.БГ (www.novini.bg) - секция Хороскоп и секция Забавно търсят свойте партньори. Сайта ще стартира официално след около месец.
Ако някой има интересен сайт на една от горепосочените теми и е заинтересован от партньорство може да пише. Единствения критерии е сайта и съдържанието да са качествени. Моментните посещения нямат никакво значение.
От сайта очакваме само съдържание.
Одобрения сайт ще получи правото да рекламира в тази секция, както и много други възможности за приходи. Ако сайта е качествен, ще процъвти много бързо.
Готови сме да обсъдим всякакви други предложения за партньорство.

Ами виж моя сайт за психология ,мисля че ще ти хареса и ми пиши :)
 
Евалта за идеят, ако ти кажа бате че имам визитка вече на този проект ще ми повярваш ли.:) Супер че е започнат да се прави на такива обороти, а бях я взел преди месец има-няма. Успехи със сайтчето, много е симпатично като идея, дано и като визия.
 
Ами попринцип спада обаче е доста таргетирано. Иначе сайтчето е доста хубаво :)
Аз имам предвид нещо генерално което да обхваща - вицове, анекдоти, главоблъсканици, забавни истории, игри. Общо взето неща с които да си губиш времето докато си на работа.
 
Аз не търся трафик. Това го обясних в началото. За мен няма никакво значение дали той прави 10 или 10 000 уникални на ден.
 
Аз не търся трафик. Това го обясних в началото. За мен няма никакво значение дали той прави 10 или 10 000 уникални на ден.
аз не разбрах какво търсиш?
Казваш игри, вицове ...
Кажи какво търсиш и за какво го търсиш?
 

Горе