Пасивен доход 500-700 лв. на месец идеи?

Но това ревю ми отне 20 Мин да го напиша, после парите идваха.
Е то не е написването проблема. Как му пращаш трафик да го четат това ревю? (Ако не е фирмена тайна :))
 
Не винаги ама основно е в парите, защото съм виждал доста хора които имат достатъчно много кеш, и правят нещо но дърпат кепенците, защото не познават средата.
Или пък хора, които имат позицията да правят много повече но може би поради мързел, не инициативност или пък нежелание не ги правят.
Лично нямам особен интерес към онлайн бизнес, пробвал съм няколко неща за без пари, но не ми се занимава с това, предпочитам пред компа да разпускам.
Занимава ми се с офлайн начинания, по специално в сферата на храненето. Живот и здраве се надавам скоро да започна един много нискобюджетн проект, но мисля, че ест. и с малко късмет, ще се развие много бързо. Понеже много добре смятам, че познавам тази сфера, имам куп идеи, но една от най-големите ми способности, според мен е да развия недоразвита идея. Така просто виждам, някой ако се занимава с нещо къде са му пропуските и къде може да се подобри.
Жалко, че не завърших нещо с маркетинг и реклама.
Та и ти помисли си в какво те бива и пробвай там.

Но понеже виждаш за каква сфера ти говоря, зависи и откъде си, колко са наемите имаш ли помещение и какъв кеш имаш, можеш да си докарваш от няколко хиляди до няколко десетки хиляди печалба на месец, зависи дали имаш примерно кеш 3-4 к или 20-30к. Само със час-два занимаване на ден и то основно за кординация след като един път закрепиш бизнеса.
 
По пътя на логиката, за да имаш 500 лв. печалба на месец, и като сложиш 10% печалба от бизнеса... смятай какви пари трябва да вложиш. Впрочем темата малко ми прилича на подигравка, ако мога да я перефразирам: "Мързи ме да работя и за това търся лесен начин да печеля 500-700 лв. на месец без да работя или най-много да работя 1 час на ден."
Зависи от сферата и от няколко други основни фактора. + фактора, че сме в България и тука администрация и службите ти пречат а не помагат.
От няколко години трупам много информация и наблюдения в сферата на да кажем павилионният бизнес. Бързо хранене, цигари, дреболии.
Мога да ти кажа, че специално бързото хранене печалбата е и над 200 процента върху разходите след като един път си набавил необходимото, каотъ техника консумативи, помещение.
При другият павилионен бизнес, примерно като Лафка, там печалбата е нисък % но оборота е убийствен. В големите градове се правят над 100 000 оборот месечно, зависи и от мястото ако е добро.
 
Пасивен доход има само в покупката (или наследена) на земя и отдаването под аренда. В някаква частност важи и за имоти - магазини, апартаменти, складове и прочие.

За всичко друго трябва да си АКТИВЕН и да си следиш приходите и печалбите. Дали отделяш 1 чс или 10 часа дневно зависи от много неща. НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отделяш време, енергия, нерви и т.нат. Не е пасивно!!!

Това за пасивния доход са го измислили мъдрите МЛМ мрежи. Дето най-много ме кефят!
 
Пасивен доход има само в покупката (или наследена) на земя и отдаването под аренда. В някаква частност важи и за имоти - магазини, апартаменти, складове и прочие.

За всичко друго трябва да си АКТИВЕН и да си следиш приходите и печалбите. Дали отделяш 1 чс или 10 часа дневно зависи от много неща. НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отделяш време, енергия, нерви и т.нат. Не е пасивно!!!

Това за пасивния доход са го измислили мъдрите МЛМ мрежи. Дето най-много ме кефят!

Така си е, хората не знаят какво е това "пасивен доход", ама искат и те да имат такъв. :D
 
Така си е, хората не знаят какво е това "пасивен доход", ама искат и те да имат такъв. :D
Еми не си прав, човека сложи под графа пасивен да отделя по 1-2 часа на ден след като стабилизира бизнеса.
Аз познавам няколко човека дето правят по десетки хиляди на месец не за 1-2 часа ами само за 15 минути, да дойдат да си приберат оборота и да се обадят на няколко доставчика, пък има и такива дето и 5 минути не отделят на ден, просто са си подредили нещата, държат пазара и само се събират на съвещания.
 
Така си е, хората не знаят какво е това "пасивен доход", ама искат и те да имат такъв. :D
Ще ти дам и конкретика, аз съм от един малък град, а повечето сте от големи градове и мислите различно, обстановката е различна и прочее.
Тука мога да ти кажа, има една кооперация от пенсионери,които в началото на Прехода са имали връзките и малко кинти да си закупят доста имоти+ една фабрика за хляб. Подредили са си нещата сега са един борд от пенсионери, магазинерите им вършат всичко, от поръчки до каквото се сетиш. Те си се събират просто на борд съвети и толкова.
Един пример мога да ти дам още няколко знакови.
 
Е то не е написването проблема. Как му пращаш трафик да го четат това ревю? (Ако не е фирмена тайна :))
Трафика си идваше сам. Малко ключови думи в статията и няколко линка в bgmama
 
Да, и аз не можах да разбера точно за какви ревюта става на въпрос. :)

За конкретния пример: Спортни залози. Използвах една стратегия за залози, които после описах и качих снимки колко съм спечелил от нея, като бях дал и афф линк един букмейкър.
 
За конкретния пример: Спортни залози. Използвах една стратегия за залози, които после описах и качих снимки колко съм спечелил от нея, като бях дал и афф линк един букмейкър.
Да спечелиш от спортни залози е като да спечелиш 6 от 49. Имал си голям късмет. Няма никаква стратегия там.
 
Да спечелиш от спортни залози е като да спечелиш 6 от 49. Имал си голям късмет. Няма никаква стратегия там.
Така е. Спор няма. От спортни залози е трудно да се печели. И трябва късмет. Но това в друга тема.
 
И тези изводи са взети от...?

ПС: Щом е толкова сигурно всичко, предполагам си инвестирал и ти биткойни в системите, които спомена по-нагоре. Устройват ли те пасивните доходи от там и от личен опит ли ги изсипваш тук тия брътвежи или ти дават % от всеки набутал се?

брътвежите на са лисицата, че и е кисело гроздето, дадох ви сламка, оправяйте се!
 
Ако съм юрист ще работя за Мафията. Или за сивата икономика. Или ще пера мръсни пари. Или ще правя ддс измами с циганите.

Хвани бизнес с надомна работа. Стари жени колкото искаш... една сергия на женския пазар ти носи над 1000 лв месечно ЧП.

Ще те уредя там с циганите - имам връзка с "вожда". Мястото е златна мина...

Само организираш - не работиш физически.

За една баба Марта със стари жени направих 5000 лв. И те са доволни и всички по веригата.
 
Ако съм юрист ще работя за Мафията. Или за сивата икономика. Или ще пера мръсни пари. Или ще правя ддс измами с циганите.

Хвани бизнес с надомна работа. Стари жени колкото искаш... една сергия на женския пазар ти носи над 1000 лв месечно ЧП.

Ще те уредя там с циганите - имам връзка с "вожда". Мястото е златна мина...

Само организираш - не работиш физически.

За една баба Марта със стари жени направих 5000 лв. И те са доволни и всички по веригата.
много добро предложение, но до някъде незаконно.
 
Моят фаворит е афилиейт. Не е много пасивен, но с няколко часа на седмица могат да се докарват някакви пари. При мен сумите са между 100 и 700 лв./ Месец. Едната афилиейт програма ми изкарваше само с 1 ревю около 300 лв. На месец в продължение на 2 години. Сега от 1.03 се промениха условията ( това не им харесвам на афилиейт програмите) и ако искам същите доходи ще трябва да отделя малко време. Но това ревю ми отне 20 Мин да го напиша, после парите идваха. Е, имаше и 2-3 месеца без пари, защото няма нищо сигурно.
Имаше и друга програма, която за 7 месеца ми докара 2000 лв, но вече я няма, защото просто спряха програмата. Там бях написал 5-6 ревюта.
И двете бяха в БГ.

Ако си ОК с английския (за съжаление аз не съм) могат да се правят много повече.

Смятам, че ако се намери малко популярна ниша с афилиейт могат да се правят и по няколко хиляди на месец.

Колега, може ли да пратиш някое ревю, интересно ми е, тъй като искам да пробвам в моя сайт.
 
В последно време опипвам почвата в p2p(споделеното кредитиране) като дългосрочна инвестиция. Годишна печалба в размер 10% от инвестираната сума е напълно постижима. По мое мнение, сравнително нисък риск.
 
В последно време опипвам почвата в p2p(споделеното кредитиране) като дългосрочна инвестиция. Годишна печалба в размер 10% от инвестираната сума е напълно постижима. По мое мнение, сравнително нисък риск.
P2P кредитите са добър старт, но не са и с чак толкова нисък риск, зависи от стратегията която прилагаш. Да, съгласен съм, рискът е хиляди по-малък отколкото при криптото например :D Но тази доходност не е гарантирана (10% на година), не че има нещо което е сигурно, но все пак.
 

Горе