Персонален треньор и ментор

Lupenson

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Преподавам както фундаментите и правилното изпълнение във фитнес тренировките, така и здравословни съвети и изготвяне на хранителни режими.
 
Здравей и добре си ни дошъл при нас. Моля те, прочети правилата на форума за отваряне на тема в раздел Пазар. Там има подсекция за такива предложения. Успехи от мен.
Здравей!
Съжалявам. Обърках се при избирането на раздел и накрая просто я сложих... без много мисъл.
Ще се съобразявам повече занапред.
Благодаря за разбирането!
 
Много яка обява. Аз например не мога да подходя сериозно към нея. Кой ти ти, че ще ми бъдеш професионален личен треньор и ментор? Какво си постигнал? На колко си години? Тренирал ли си някого преди и ако да - какво е постигнал той/тя? От къде имаш самочувствието да се представяш за такъв? Какво си чел/завършил? Къде? Каква практика имаш?
Едно такова хванато и хвърлено на вятъра изречение 5 пари не струва за мен.
Иначе аз съм професионален треньор на момичета по секс. Която не вярва - да провери... :D
 
Ако искаш, пиши ЛС и ще ти помогна да си подготвиш някакво читаво представяне, че така кьорав клиент няма да вържеш :D
 
Много яка обява. Аз например не мога да подходя сериозно към нея. Кой ти ти, че ще ми бъдеш професионален личен треньор и ментор? Какво си постигнал? На колко си години? Тренирал ли си някого преди и ако да - какво е постигнал той/тя? От къде имаш самочувствието да се представяш за такъв? Какво си чел/завършил? Къде? Каква практика имаш?
Едно такова хванато и хвърлено на вятъра изречение 5 пари не струва за мен.
Иначе аз съм професионален треньор на момичета по секс. Която не вярва - да провери... :D
Здравей!
Как би се почувствал ако сега разбереш, че съм дипломиран инструктор?
Аз съм на 36г, имам икономическо и медицинско образование и 20г. опит. Както пише в т. нар. обява - уча хората на правилно изпълнение, фундаменти във фитнес тренировките, за да избегнат контузии и ускорят резултати (техните, не моите). Ако е вече
От написаното от теб разбирам какви са твоите неуспехи и колебания. Не би подходил сериозно към пост-а, подхвърляш саркастични въпроси сякаш си контролен орган. Ти помисли преди да пишеш изречения без да знаеш кой стои от другата страна. Думите носят тежест.
Щом не те грабва обявата, подмини я.
 
xainov трябваше да налучква ли? Откъде да знае кой си и какъв си. Идеята му на публикацията беше да се присмее на така глупаво публикуваната 'обява'.
 
И пак е ей така хвърлено на вятъра. Аз съм кралят на шаманите. А ходи доказвай, че не съм... :D
Кои хора учиш? Кажи 3ма, които си научил? 3ма, не повече. Фундаментални неща във фитнес тренировките? Кои? Че при изтласкване издишаш ли?
Аз нямам колебания в нищо, ако ме познаваше, щеше да знаеш. А неуспехите ми - е, всеки е грешал. И аз се уча от моите. А за психоаналитик не ставаш. Ще е много жалко, ако това ти е третата диплома...
И да, мисля преди да пиша. Ти - не. И си личи от първият ти пост, тип: "аз съм краля на света и съм тук да ви науча как и вие да станете като мен"... :D
На 36 години с 20 години опит като икономист и медик? Продаването на картинки от дъвки "Турбо" не те прави икономист, а изкарването на курс по БЧК не те прави доктор. Тези неща не са ли ти ги казвали?
И за да завърша сериозно. Виж рекламата на наколенките - дъртия пич излиза, казва как се казва, показва се, изкарва някакво твърдение, казва ти колко струва неговото изобретение и те оставя да се ровиш за него и ако прецениш, да му се довериш и да му дадеш малко пари.
 
@Lupenson Може да си най-добрия треньор, само дето не можеш да се продаваш.
Ако искаш да си личен треньор, ти си продукта, а твоето представяне е твоята опаковка.
Ако ти завия шоколад Линд в мазна амбалажна хартия от баница, дали ще го купиш?
Преди да пускаш обяви и/или да търсиш клиенти, прочети малко за маркетинг и брандинг, консултирай се с копирайтър и т.н.

Освен това хората ти дават насока, задават ти въпроси. Не го приемай лично ами се замисли.
 
@Lupenson , няма се плашиш :) Тука се учат фундаментите на онлайн присъствието и се придобиват базови умения за оцеляване в агресивна онлайн среда. Така ще ускориш постигането на резултати, не нашите, твоите. Което ще ти помогне в бъдеще да избягваш умело виртуални контузии, като тази в момента.
 

Горе